Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת בקשר לסאבים גראונד זירו

asif25
שימו לב! השרשור הזה בן 4350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה...אחרי התייעצות בקשר למערכת חשמל שלי והחלפה של שלושת הגדולים קניתי מצבר פריקה עמוקה וניראה לי שהעניין הסתדר פחות או יותר,תודה לכל מי שייעץ לי.

עכשיו,כמו שזה בטח אצל הרבה מאיתנו תמיד יש תמיד רצון לשדרג.

נפלה לי הזדמנות לקנות זוג גראונד זירו כאלה:

http://www.4tuning.ro/magazin/subwoofere-171/ground-zero-radioactive-gzrb-2300x-subwoofer-box-id-29486.html

כ"א 500 rms מחפש חוות דעת.

מישהו שמע פעם ? אני יודע שגראונד זירו חברה טובה ושיש להם מוצרים חזקים אבל אף פעם לא שמעתי.

ד"א אני בקטע של spl

hu:eclipse 7200 MK II ,amp:image dynamics q450.4+boston gt28+mono rockford 1501bd,comp:duble hertz mlk165+midrange hl70, subwoofer:fi q15

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר את הדגם המדויק אבל לישראל/ג'וניור מהפורום יש שניים כאלה והוא נמצא כמעט בכל המפגשים של הפורום .

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפפי מה שיש לbios בחתימה יש לו הרץ...

עוד מישהו שיצא לו לשמוע ....?

hu:eclipse 7200 MK II ,amp:image dynamics q450.4+boston gt28+mono rockford 1501bd,comp:duble hertz mlk165+midrange hl70, subwoofer:fi q15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה ברכב גראונד זירו 10 אינץ. מדובר בסאב טוב וחזק. מומלץ, הדאבל שהציעו לך יכול לעשות הרבה טרור. השאלה עם מה אתה הולך להגביר אותם?

A3

K04 Inside

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור שאני מתכנן לקנות ממנו אומר שהם כל אחד 2 אוהם,ואני הולך לחבר אותם במקביל ככה שיהיו 1 אוהם ביחד ואני שם אותם על הייפוניקס שאמור לתת 1500 רמס ב1 אוהם.

ברור לי שבפועל הוא מוציא פחות,אבל הוא כבר העיף לי שני cvr ועכשיו l7 אני מאמין שהוא יספיק,ואם לא אני אשדרג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע הסאב הזה מגיע בשני גרסאות

או עם סליל בודד של 4 אום

או עם שני סלילים של 2 אום

ב-GZRB 2300X הוא מגיע במקור עם שני סלילים של 4 אום

משמע שההתנגדות הסופית תהיה בחיבור מקבילי 2 אום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע הסאב הזה מגיע בשני גרסאות

או עם סליל בודד של 4 אום

או עם שני סלילים של 2 אום

ב-GZRB 2300X הוא מגיע במקור עם שני סלילים של 4 אום

משמע שההתנגדות הסופית תהיה בחיבור מקבילי 2 אום.

אתה בטוח?כי שאלתי אותו במיוחד אם אפשר לרדת איתם ל1 אוהם והוא אמר שכן.

בכל מקרה אם זה כמו שאתה אומר ההייפוניקס בטח לא יספיק להם הא?הוא אמור להוציא 750 rms ב2 אוהם.

ומבחינת סאונד.?שמעת אותם פעם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעיתי,המגבר שלי הוא הייפוניקס1508 מוצהר 900 rms ב2 אוהם. הוא אמור להספיק לדחוף את הסאבים האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול באיזה מחיר את מתכוון לקנות את זה? אולי יהיה אלטרנטיבות טובות יותר

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מגבר ראוי והוא אמור לעשות עבודה טובה גם ב-2 אום על הסאבים הנ"ל.

וגם אם תרצה לשדרג מגבר בעתיד

זה דבר פשוט ביותר.

אחלה, תודה על העזרה. אני מקווה חעשות את השדרוג לקראת הסופשבוע,אצלם ויעלה תמונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...