Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לאחר תאונה לא עשו כיוון פרונט-קורולה 2007

BoozeFlow
שימו לב! השרשור הזה בן 4346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב עבר תאונה לפני חודש ונפגעה כל הכנף הימנית+פנס+עיקום קטן בתחילת הדלת ובמכסה מנוע.

לקחתי את הרכב למוסך מורשה למרות שהמליצו לי על מוסך הסדר.

החליפו לי בכנף חלופית+מראת צד חלופית שנשברה.

ישרו את המכסה מנוע וצבעו אותו מחדש וכנראה גם את הדלת.

ממה שהבנתי לא הייתה פגיעת שילדה אבל הפגיעה הייתה ממש בצד של הגלגל.

יאמר לזכותם שעשו ממש עבודה מקצועית ולא שמים לב בכלל שהחלקים עברו צביעה.

עכשיו לשאלה.

האם כנף חלופית כוללת ירידת ערך?

וכמו כן לאחר התיקון שמתי לב שההגה לא ממורכז במקום ומחוסר זמן לקח לי שבועיים לחזור למוסך להגיד את זה.

בחשבונית לא רשום שעשו כיוון פרונט והשמאי אומר שהוא לא מאשר לעשות כיוון פרונט על חשבון הביטוח כי נהגתי ברכב שבועיים ורק עכשיו אני נזכר.

אני מבין את הטיעון שלו אבל הם לא היו אמורים לעשות כיוון פרונט לאחר תאונה כזאת?

והאם זה שההגה לא ממורכז גם קשור לזה שלא בוצע כיוון פרונט כראוי לאחר התאונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה כיוון פרונט מטעם עצמך, זה עולה כ230ש"ח.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...