Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון רכב לאחר תאונה ללא תיקון כריות אוויר

alonsnir0707
שימו לב! השרשור הזה בן 4346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

חבר עבר תאונת דרכים שבה נפתחו כריות האוויר. ערך הרכב לפני התאונה היה כ17K. תיקון כריות האוויר לכשלעצמו עולה כ10K ולכן הרכב הוגדר כטוטאל לוס עוד לפני בדיקת שמאי (לפי המוסכניק).בתאונה עצמה ניזוק גם הרדיאטור ועוד תיקוני פחחות. רציתי לדעת האם במידה ואין פגיעה בטיחותית ניתן להחזיר את הרכב לכביש ללא תיקון כריות האוויר.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לדעת האם במידה ואין פגיעה בטיחותית ניתן להחזיר את הרכב לכביש ללא תיקון כריות האוויר.

לא שמת לב לסתירה הפנימית במשפט הזה?

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שמאי יקבע טוטאלוס,אין ברירה אלא להשבית את הרכב.בעבר היה לאבא שלי יונדאי לנטרה שעברה תאונה קלילה אך נפתחה כרית אויר,במשך שבוע לאחר התאונה המשכנו עוד לנסוע עם הרכב,שמאי קבע טוטאלוס למרות שמיצדנו היה אפשר לבטל את הכרית אויר לעשות קצת קוסמטיקה ולהרוויח אוטו בסכום מגוחך.(הכוונה לקנות אוטו מהביטוח)אבל זה לא אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי-מסכים שהמשפט היה מטעה, כמובן שיש פגיעה בטיחותית ללא כרית אוויר-הכוונה הייתה לפגיעה כגון פגיעת שלדה המעוותת את הרכב או פגיעה במכלולים אשר יגרמו לרכב להיות לא בטיחותי לנסיעה. נסיעה ללא כריות אוויר אינה בטיחותית בזמן תאונה אך בעת נסיעה רגילה אין השפעה על התנהגות הרכב-הרי קיימים רכבים רבים שיוצרו ללא כרית אוויר

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הקודם שלי עשיתי תאונה קטנה אחרי שאיזה פסיכי החליט לעבור את הרמזור ולעצור ממש באמצע הצומת.

כמו בסרטים, אחרי איזה דקה התפוצצה לי כרית האויר בפנים. לא קרה לי כלום אבל זה היה פשוט מצחיק, ומלא אבק התפזר בכל סביבת הנהג.

עשיתי פחחות במוסך בוואדי ג'וז, הפריע לי שההגה מפוצץ באמצע, ונראה כמו כדור מפונצ'ר, אז קניתי הגה משומש עם כרית אויר בפנים, ב-400 ש"ח. מקווה שהערבים האלה לא גנבו את זה ממישהו אחר......

בכל אופן נורת הביקורת של כרית האויר היתה דלוקה עד שמכרתי אותו, כי הייתי צריך לקנות חיישן ולעדכן את המחשב של האוטו, וזאת היתה סתם הוצאה מיותרת של 600 ש"ח בערך.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי-מסכים שהמשפט היה מטעה, כמובן שיש פגיעה בטיחותית ללא כרית אוויר-הכוונה הייתה לפגיעה כגון פגיעת שלדה המעוותת את הרכב או פגיעה במכלולים אשר יגרמו לרכב להיות לא בטיחותי לנסיעה. נסיעה ללא כריות אוויר אינה בטיחותית בזמן תאונה אך בעת נסיעה רגילה אין השפעה על התנהגות הרכב-הרי קיימים רכבים רבים שיוצרו ללא כרית אוויר

תודה

זאת קומבינה פלילית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת קומבינה פלילית.

על פניו זה נראה לא טוב אפילו פלילי אבל יש מכוניות שאפשר לבטל כריות עם המפתח על מנת להסיע ילדים. אז כשהיצרן נותן אופציה זה בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיצרן נותן אופציה זה בסדר והאם ראית יצרן שנותן אפשרות לביטול כרית נהג?

מחר אתה תקנה אותו שביטלו בו את הכריות אויר ללא ידיעתך והשתנו לך הפנים בעקבות תאונה, מי שמכר לך את הרכב הוא לא פושע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...