Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדונה, המטוס במוסך ?

Alon_A
שימו לב! השרשור הזה בן 4347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתוך YNET:

"מדונה עלתה למטוס אל-על בטיסה 002 יחד עם משלחת של 70 איש בדרך מניו יורק לתל אביב. היא צפויה לנחות ב-14:00 בנתב"ג."

ואני שואל, איפה המטוס הפרטי ? עם כל הכבוד, אני חושב שהיא יכולה להרשות לעצמה קצת יותר מ FIRST CLASS באל על, או אולי היא החליטה לרדת אל העם וטסה בתיירים ? :lol:

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה שמעלי המטוס שלה הוא קטנטן וגם אם הם ישבו על הכנפיים אין מקום ל 70 אנשים חח

אז מכיוון שהיא נחמדה הם באים יחדיו במטוס אחד

או שפשוט משבר הדלק הגיע גם אליה חח

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מאט מטוסים פרטיים שמסוגלים לטוס מארה"ב לישראל.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או אה, היא באמת במצוקה כלכלית. ככל הנראה...

איך שזה נראה לי, שבזמן האחרון לא רואים ולא שומעים אותה (חוץ מזה שהיא באה לאיזו מדינה מעופשת בשם ישראל), אז נראה כמו ההתחלה של היציאה שלה לגימלאות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו מה שתגידו,ההגברה שיש לה הפעם זה משהן מפחיד,אתמול הייתי באזור החזרות ליד הקניון,פשוט שמתי ידיים על האוזניים והמשכתי ללכת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...