Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ריגול ומידע מקדים למרצדס S CLASS החדשה.

פליקס
שימו לב! השרשור הזה בן 7169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה S CLASS החדשה תוצג במלואה במהלך השנה הבאה עם בסיס גלגלים גדול יותר, דלתות רחבות יותר, והיא תהיה נוחה יותר מהסדרה היוצאת.

הדגם החדש יכלול מערכת מתוחכמת ומסובכת למניעת תאונות, שתתופעל בעזרת חישנים אשר ימוקמו מסביב לכל הרכב.

המערכת תכלול בתוכה 16 כריות אוויר לנוסעים וכרית אוויר להולכי הרגל שתמוקם בגריל הקדמי.

ראוי לציין, שמערכת החשמל באוטו תוחלף ל42 וולט.

מבחינה חיצונית למעט שינוי מינורי בפנסים הקידמיים ובמראות הצד לא יהיו שינויים רציניים.

היצע המנועים של הS החדשה, הוא כדלקמן:

מנועי בנזין: מנוע V6 ( לא פורסמו נתוני כ"ס), מנוע V8 (לא פורסמו נתוני כ"ס), גרסאת AMG 6.3 ליטר V8 עם בערך 600 כ"ס, ומנוע ה6.5 ליטר מהמאייבך V12 בי-טורבו עם 500כ"ס.

מנועי דיזל: מנוע 3 ליטר V6 (לא פורסמו נתוני כ"ס), ומנוע 4 ליטר V8 (לא פורסמו נתוני כ"ס).

עוד פרט מעניין הוא שהדגמים בעלי השם "Kompressor" יצוידו מעתה בצסופר צ'ארגר ולא בטורבו.

תמונות של הS החדשה מוסווית:

110804s-10.jpg

110804s-09.jpg

110804s-05.jpg

110804s-03.jpg

110804s-06.jpg

הכתבה תודות לאתר www.4car.co.uk

פליקס.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

עוד פרט מעניין הוא שהדגמים בעלי השם "Kompressor" יצוידו מעתה בצסופר צ'ארגר ולא בטורבו.

...

למיטב ידיעתי - Kompressor תמיד ציין שלרכב יש Supercharger ולא Turbocharger.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליקס[/b] "]

למיטב ידיעתי - Kompressor תמיד ציין שלרכב יש Supercharger ולא Turbocharger.

נכון מאוד!

קומפרוסר הוא בעצם סופרצארג'ר או צ'רג'ר מכני בשפת מהנדסי הרכב.

כל מכוניות המרצדס בעלות הקומפרסור הם למעשה מונעות בסופרצ'רג'ר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתוב על Kompressor זה:

Although initially some of the non-AMG models will be supercharged, and badged Kompressor, ultimately supercharging will be replaced by turbocharging in engines across the range.

בתרגום לעברית:

מרצדס מפסיקים להשתמש בסופרצ'רג'.עד כמה שאני זוכר גם ב YNET היה כתוב על זה.

אז בהתחלה יצאו S עם Kompressor ואחרי זה הכל יהפוך לטורבו.

זה הפוך מהתרגום שלך

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יש את הדברים הלבנים האלה?

איזה דברים לבנים?

אם אתה מתכוון לחלקים הלבנים של הרכב, זהו הצבע המקורי של הרכב. הצבע של המרצדס הוא לבן, והשחור זה הסוואה.

פליקס.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונות שפליקס הביא, לפי הנוף

אפשר לחשוב שהמבחנים נערכו בארץ

וגם התמונות צולמו כאן

לאוניד

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש קשר כלשהו בין המרכבים במייבאך והS, החדשה או הקודמת.

(כמובן שישנם חלקים זהים, למשל המנוע, הגיר).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...