Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן: קיה ספורטאז' מול מאזדה CX5 מול סובארו XV

~MeiR~
שימו לב! השרשור הזה בן 4354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייב להוריד את הכובע בפני וואלה רכב, על הזריזות בה אירגנו את המבחן המשווה הזה. שאפו.

אהה, כן. גם למאזדה. שכנראה שבאמת יצא לה בטעות רכב מוצלח :lol:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה, לא יודע למה, שה''טעות הזאת'' תבוא גם ב-3 וה-6 החדשה. :-) אה, וכמובן גם עם האלפא מיאטה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על ה-CX5. מעבר לעובדה שהוא מתנהג כמו פרייבט ואשכרה מצליח להיות מהנה יחסית לנהיגה, יש לו הגה חשמלי - ומתקשר. התקשורת אמנם מעט מלאכותית, אבל היא בהחלט שם. לפי מה שקראתי, בעזרת חיישנים שמודדים זוויות הפנייה, כוחות ג'י, עומסים ושלל דברים נוספים, ההגה מקבל הקשחה תחת עומס ולהפתעתי גם עושה זאת היטב. נכון, היו הגאים חשמליים טובים גם בעבר (כאלה שמשתמשים בשיטה דומה), אבל השורה התחתונה היא שאני חושב שהגיע הזמן להפסיק להתלונן על "הגה חשמלי" כהגה רע בגלל שהוא חסר תקשורת. זה כבר לא נכון אוטומטית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עתה נודע לי שלא וואלה ארגנו את המבחן ההשוואתי. אני מחזיר את הכובע עד שזהות המארגן האמיתי תתגלה.

לגבי המאזדות הבאות -

מאזדה 3 הבאה תהיה ככל הנראה שוב רק מתיחת פנים של אותה מאזדה 3 ישנה ומוכרת. לא הייתי בונה על זה.

מאזדה 6 החדשה, הטקארי או איך שהם לא קראו לה, עוד רחוקה מאוד מייצור סדרתי.

אלפא מיאטה בהחלט נשמעת כמו משהו מעניין, נמתין בסבלנות עד ל-2014 בערך.

כל עוד שער היין גבוה יחסית כנראה שבדלק מוטורס יעבירו את רוב המשקל שלהם למותג פורד. כיוון שלפורד אין בארץ קרוס-אובר בינוני ב-160 אלף ש"ח, אני מניח שלדלק מוטורס אין ברירה אלא לקצץ קצת ברווחים ולשווק את ה-CX5. עוד מעט יגיע המתחרה של פורד לניסאן ג'וק ואז חלק מהמשקל בקטגוריה יחזור לפורד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה אתה טועה, ה-3 החדשה הבאה היא לא רק מתיחת פנים.

זאת אומרת כבר יש מאזדה 3 חדשה שרק עברה שינויים בשלדה מנוע וגיר ועיצבו לה טיפה את הפנסים והטמבונים והיא נקראת מאזדה 3 סקאייאקטיב, אבל לפי מה שמאזדה אומרת, ב2013 ה6 וה3 החדשות באמת, יגיעו לייצור. וישתמשו בטכנולוגיית הסקאייאקטיב החדשה של מאזדה שכבר נמצאת כיום ברכבים החדשים של של היצרנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הסובארו דווקא מפתיע כאן לטובה למעט תא מטען מגוחך (זה מיני או SUV?!)

צריכת הדלק של המאזדה, על אף כל הרעש והצילצולים מסביב, עדיין ממוצעת ולא חריגה לטובה.

אם כבר, גם כאן סובארו מפתיעה לטובה, עם צריכה הטובה ביותר על אף היותה 4X4 קבוע.

אותי אישית מעניינת השוואה בין פיג'ו 3008 לבין המתחרים החדשים, אני חושב שהגיע הזמן לעשות אחת (רמז לכתבים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להוריד את הכובע בפני וואלה רכב, על הזריזות בה אירגנו את המבחן המשווה הזה. שאפו.

יש מבחנים דומים מול קשקאי ויונדאי i35 במגזין אוטו - גם שם תוצאות דומות עדיפות למאזדה כחבילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע במיוחד, שכן ה-CX5 הוא הילד החדש בשכונה והוא זוכה לביקורות טובות גם בחו"ל רק שניקוד רב על בסיס התנהגות כביש, לא בטוח שזה מה שמחפשים בקטגוריה. מה שכן, זה נדמה כיותר שיוויון בין ה-CX5 ל-XV החדש כאשר לכל אחד יתרון משלו ובמבחן התעלמו לחלוטין מיכולת השטח שיש ל-XV. אפשר להבין זאת שכן רוב הרוכשים לא מחפשים את יכולת השטח, אבל זו עדיין נקודת זכות. מהצד השני, תא המטען הסופרמיני של ה-XV, קצת מביך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עתה נודע לי שלא וואלה ארגנו את המבחן ההשוואתי. אני מחזיר את הכובע עד שזהות המארגן האמיתי תתגלה.

לגבי המאזדות הבאות -

מאזדה 3 הבאה תהיה ככל הנראה שוב רק מתיחת פנים של אותה מאזדה 3 ישנה ומוכרת. לא הייתי בונה על זה.

מאזדה 6 החדשה, הטקארי או איך שהם לא קראו לה, עוד רחוקה מאוד מייצור סדרתי.

אלפא מיאטה בהחלט נשמעת כמו משהו מעניין, נמתין בסבלנות עד ל-2014 בערך.

כל עוד שער היין גבוה יחסית כנראה שבדלק מוטורס יעבירו את רוב המשקל שלהם למותג פורד. כיוון שלפורד אין בארץ קרוס-אובר בינוני ב-160 אלף ש"ח, אני מניח שלדלק מוטורס אין ברירה אלא לקצץ קצת ברווחים ולשווק את ה-CX5. עוד מעט יגיע המתחרה של פורד לניסאן ג'וק ואז חלק מהמשקל בקטגוריה יחזור לפורד.

בקרוב יגיע הפורד קוגה עם תמחור דומה למאזדה, אבל עם מנוע אקו-בוסט ואז נראה אם מאזדה תמשיך להוביל.

נכון לעכשיו פוקוס נמכרת בהרבה יותר מספרים מה-3 וגם המונדיאו נמכרת יותר מה-6

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mont, הCX5 גם שם הגיע למקום הראשון?

היא ניצחה את שניהם בדרך כלל אני לא הורס את ההנאה לקוראי המגזין אבל זה כבר סוף החודש אז אולי אפשר , בצורה יוצאת מן הכלל אציין שאת הניסאן היא ניצחה בנוקאוט כחבילה היא יותר טובה

את היונדאי בהפרש יותר קטן אבל בסעיפים החשובים היא מנצחת נסיעה , צריכת דלק, ונוחות

ומפסידה באיבזור ברמה הגבוהה ברמת הבסיס היא מנצחת ובסעיף העיצוב

אני למשל חשוב לי יותר אייך האוטו נוסע וצורך דלק , ופחות אייך האוטו נראה , אבל הדור הנוכחי שלומד להסתכל על הצד החיצוני כחשוב מאוד זה אולי סעיף חשוב

מי שרוצה לקרוא עוד אייך היא נוסעת על תיבת ההילוכים רעשי מנוע וכביש והאצות ומרווח וכו' מוזמן לקנות את מגזין אוטו

יש מבחן גם במגזין רכב של מעריב מול הקשקאי וקיה ספורטאג'

גם שם המאזדה ניצחה לא בגדול בכל הסעיפים אבל היא ניצחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחושה שלי ממבחן זה עקב הרצון בחסיכון בדלק המאזדה הפכה להיות נעימה מאוד לנסיעה מצד אחת ומצד שני אין את האצה החדה המפורסמת ואני מצטט " בניגוד לעבר , במאזדה הזו צריך באמת להתכוון לזה כד לקבל קיק דאון - מה שנותן מדי פעם תחושה עצלה משהו" ואילו המרווח מצוין לטובה ואיכות החומרים טובה בחלק העליון ובסדר בשאר

מצד שני פורד פוקוס החדשה צימצמה מרווח ושינתה את המנוע שיהיה זריז

מה שנותן לי תחושה שמאזדה מתקרבת להיות יותר פורד נוחות מרווח וחסכון בדלק אבל עצלה יותר מהעבר

ופורד מתקרבת יותר למאזדה עם מנוע זריז יותר ומרווח מצומצם יותר כדי לתת תחושת זריזות אולי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...