Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב ספורטיבי לאמא (תקציב 140K)

Anona
שימו לב! השרשור הזה בן 4354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה ,

ברשותי כרגע פולקסווגן פולו TSI , עכשיו גם אמא רוצה לקנות רכב חדש, היה לי ג'יפ TERIOS לפני והיא מאד מאד אוהבת את הגובה אבל הוא לא סוחב והוא די נמאס עליה כי הוא צעצועי. היא רוצה כרגע ניסאן ג'וק אבל אין מצב שאני נותן לה לשלם עליו 135K על הגרוטאה הזאת. ולהלן הקריטריונים :

- אין שום מצב למשפחתית , כי היא לא מסיעה אף אחד אף פעם.

- די חזקה , לא יותר מדי. (בסביבות ה10 שניות מאפס למאה לפחות!)

- התקציב לא יחרוג מ150K

- חייב רכב חדש מהחברה ולא יד שניה וכו'

- צריכת דלק חשובה, ביצועים ונוחות.

הצעתי לה שירוקו - אבל הראות מאחורה פשוט מעצבנת אותה , מעבר לכך שהאוטו מאד מאד נמוך.

הצעתי לה פולו TSI כמו שלי , אבל הוא מרגיש לה פשוט מדי

AUDI A1 יקרה מדי.

הצעות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא וולוסטר אז תבדקו גם את האסטרה GTC החדדשה ואת הרנו מגאן קופה.

אם היא רוצה משהו בכיוון ג'יפון אז יש את הסקודה ייטי שהיא יותר טובה מהג'וק (ואם תצליחו למתוח את התקציב לגרסת הדיזל היא תהיה גם חזקה וגם חסכונית).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולוסטר מספקת חבילה טובה,אם מבחינת אבזור,חיסכון בדלק יחסי,עיצוב חוץ ופנים ,עלויות אחזקה ורכישה נמוכות.

הראות אחורה מעט קשה כמו לרוב מכוניות ההאצ'בק בסגמנט שלה(שירוקו כפי שהזכרת) מומלץ שתערוך נסיעת מבחן,הרכב איננו ספורטיבי,המנוע חביב,אינך יכול לצפות ממנוע חזק וביצועי להיות גם חסכוני זה קצת סותר,היא גם די נוקשה.

נתון ההאצה מ0-100 איננו משקף כלום,גם כ''ס יחסית זניח,הייתי בוחן את המומנט ואת תפוקתו בסל''ד נמוך כפי שנהוג במנועים מוגדשים(TSI או דיזלים מוגדשים).

האסטרה ,המגאן שמקבלת המון פידבקים חיוביים בנושא נוחות והתנהגות ושליליים בנושא העיצוב הפנימי ואולי אפילו לדחוף את המיטו מבית אלפא שתיתן חיסכון וביצועים נאים עם ניחוח פרימיום של המותג.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שתיתן לה לקנות ג'וק במחיר הזה.

אבל בהחלט תיתן לה למכור גולף עם ירידת ערך גדולה הרבה יותר מהג'וק, בתור יד שניה.

בתור בעל גולף לשעבר, האוטו עם ירידת ערך מטורפת.

שלא נדבר על הרכב שהיה דראק מהיום הראשון.

פלג_

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שמדובר באוטומטי? תבדקו מיטו TCT, הוצעה ב-140 בימי המכירות האחרונים ואולי אפשר ללחוץ לכיוון גם כעת. רכב עונה לכל הדרישות. בפרמטר נוחות, ספציפית, יש מכוניות נוחות יותר אבל עדיין הנוחות מספקת. חוץ מזה - קטנה, נאה, חסכונית (רכב קל עם מנוע קטן), זריזה מאוד (קצת מעל 8 שניות למיטב זכרוני 0-100).

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הראות בשירוקו קשה לה, אז הולוסטר פסולה. הייתי הולך על האסטרה GTC, למרות שהמחיר הוא 150K ש"ח.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ביררתי ולהלן הממצאים :

אאודי A1 עם חבילת STYLE עולה 172K ולא שקל פחות , הגירסא הסטנדרטית (שלא באה עם הרבה) עולה 150K בלי ויכוחים בכלל.

האסטרה קצת פשוטה לא מדי מבחינת מראה (אבל אכן אופציה לא רעה)

האלפא מיטו ממש יפה לטעמה , גם חזקה והאמת שהיא אופציה די מושלמת .. עד שהיא שמעה שזאת אלפא - מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאודי A1 עם חבילת STYLE עולה 172K ולא שקל פחות , הגירסא הסטנדרטית (שלא באה עם הרבה) עולה 150K בלי ויכוחים בכלל.

האלפא מיטו ממש יפה לטעמה , גם חזקה והאמת שהיא אופציה די מושלמת .. עד שהיא שמעה שזאת אלפא - מה עושים?

שולחים אותה לנסיעת מבחן ונותנים לאיש המכירות לעשות את העבודה:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ביררת? היית בסוכנות? לצלם לך הצעת מחיר מלפני שבוע על ה-A1? יש הנחה קבועה של 20K על כל אחד מהדגמים של ה-A1, הספורטבאק עולה 144K.

מצחיק שזה מה שמספרים ללקוחות.. כנראה שאת רוב הכסף הם עושים על אלו שלא מתווכחים בסוכנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש שזה נשמע נכנסת לסוכנות וביקשת תדפיס לי הצעת מחיר. וזה במקרה הקיצוני!

שתתחיל לדבר איתם בסוכנות ברצינות הם גם יתייחסו אלייך ברצינות בחזרה. תתחיל להתמקח ותראה שהרכב כן נכנס לכם בתקציב.

לגבי המיטו, לא הבנתי מה רע בזה שהיא "אלפא", זה כנראה אחד הדברים היותר טובים שבה.

סה"כ עד היום הליין החדש של פיאט-אלפא דיי אמין.

אופציות שכדאי לשקול - 1.פולו GTI - בטח אתה תהיה מבסוט מזה. 2. אסטרה GTC- נראה כי היא שווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...