Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"ההוריקן האחרון" - הונדה CBR600F4 במבחן

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 7170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-P אחלה!

התמונה של ארגוס והאזרח מנסים לשמור על הCBR יציב על הרגלית גדולה:-D - המבט השלוח לעבר מיכל הדלק, האחיזה האימתנית בכידון והריכוז המושקע - אח, ככה צריך להחזיק אופנוע.

"when u don't know where ur going, any road will take u there"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-P אחלה!

התמונה של ארגוס והאזרח מנסים לשמור על הCBR יציב על הרגלית גדולה:-D - המבט השלוח לעבר מיכל הדלק, האחיזה האימתנית בכידון והריכוז המושקע - אח, ככה צריך להחזיק אופנוע.

דווקא את זו צילם האזרח - מצולמים שם ארגוס והטל"ז :-)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כיף לקרוא כתבה פשוטה לא מתחכמת כפית ואינפורמטיבית. (כרוב תראה כמה מפרגן אני היום)

אבל יותר מכל נגעו בי דברי החוכמה של האזרח (ועכשיו אני מבין את הפרמו מהבוקר)

אופנוע הוא בשבילי כלי תחבורה, לנסיעות יום יומיות מהבית לעבודה, מהעבודה לבית ללימודים וכך הלאה, נכון שלפעמים העבודה במרחק של 150 ק"מ ולפעמים נופל במקרה איזה כביש מעניין באמצע אבל 90% מזמנו מבלה ברוטוס ככלי רכב. בתפריט הנוכחי שלי יש מעט מאוד נסיעות יעודיות, רכיבה לשם הרכיבה.

למרות שגם את ברוטוס אי אפשר לכנות בחירה פרקטית או הגיונית, נניח שהייתי מחליט לרכוש 600, האם הייתי בוחר ב CBF שהוא אולי ההגיוני ביותר עבורי, כנראה שלא, התדמית החנונית, הפרווה פשוט הייתה מונעת ממני לקבל ממנו סיפוק, למרות שיתכן בהחלט שהוא לא פחות טוב מה CBR F2.

עצם הפער בינו לבין "600 אמיתי" פוגעת קשה מידי במשיכה שלו, בסקס אפיל שלו.

הפער בין הF4I לבין הSF אולי לא היה מונע ממני לבחור באופציה "השפוייה" אבל כשהופנוע הופך ליותר מידי שפוי משהו באופי פשוט נפגע.

סתם הגיגים הזויים לשעת ערב.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה האתר לא עולה לי :x:conf:

תנסה פה

http://www.bullshitdotcom.com/

יש כאלו שטוענים שהאתר הזה אפילו יותר טוב.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חודו של ה-CBR אינו חד כסכין, ולכן הקווים שהוא מצייר אינם חדים עד כדי פציעה. החוד הוא קהה יותר, ושכזה הוא מצייר קווים רכים יותר. עם חוד קהה אפשר לשרטט גם קווים רכים ומעוגלים יותר, ולצבוע שטחים שלמים. זה בדיוק מה שאהבתי."

מה??!! :lol: :lol:

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...