Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף לאחורה רמקול 6X9 קנוווד או 6X9 lighting audio או רמקול קומפוננט פוקל 6" ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהנחה שהרמקולים יחוברו למערכת ולא למגבר.

האופציה של הפוקל זה בלי קרוס .

שאלתי מתקין בחנות הוא המליץ לי לקנות רמקול 6X9 במקום הפוקל כי זה נותן יותר נפח והם יותר חזקים מרמקול של קומפוננט.

מה דעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מחפש? ווליום? איכות? איזה מוזיקה אתה שומע בד"כ? מה חשוב לך שישמעו מאחורה מצויין או מקדימה?

אל תקשיב למתקינים הם לרוב אומרים לך אופציות של דברים שהם רוצים למכור

אם אתה אישית רוצה להנות, מסאונד איכותי ועוצמתי ליושבים מקדימה, ללא ספק אמליץ לך על קומפוננטים, מגבר, וסאבוופר במידה ותרצה...

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שכחתי לציין שמקדימה אני רוצה לקנות קומפוננט מורל ולחברם למגבר אז השאלה מתיחסת לרמקולים אחורים.

אני רוצה לשמוע דיוק ובאסים לא חשוב העוצה כי יש לי תיקנוות ולא מגביה חזק חזק.

אני שומע מזרחית MTV לטינית חוליו סלסה פורטוגזית פרסית עברית ארץ ישראל ישנה ועוד על מיני אחרים לא שומע רוק כבד טראנסים וסיגנונות כאלה אם זה השאלה מה שומע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקדימה מתקין מורל קומפוננט השאלה מתיחסת לאחורה.

בנוסף http://shaystereo.co.il/index.php?route=product/product&product_id=80 הרמקול הזה שווה משהו ב250 או שיש טובים יותק במחיר הזה

?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...