Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקניית מערכת לגולף ב3000 ש"ח

Xpress
שימו לב! השרשור הזה בן 4358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, קניתי גולף 2005 במצב מצוין עם מערכת מקורית ואני רוצה להשקיע בה כ 3000 למערכת חדשה.

האם הייתם ממליצים לי לקחת מגבר וסאב וופר במחיר הזה או שעדיף להתפשר על רדיו דיסק חמוד עם קומפוננטים ו6/9?

הדרישות שלי הם בעיקר איכות איכות ורק איכות, לא מעניין אותי עוצמה בכלל!

הבנתי שבגולף יש אקוסטיקה טובה אז זה יהיה טוב לשיפור האיכות.

אני אשמח אם המבינים פה בפורום יצליחו להכווין אותי למה שאני מבקש.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש איכות אז אתה לא צריך 6x9 אלא קומפוננט בלבד למדתי את זה פה , אבל קומפוננט טוב לא יהיה מונצל ללא מגבר ,הרדיודיסק לא יפיק ממנו מה שהוא מסוגל לתת.

אתה פתוח ליד 2 ?

" לא ידעתי איך קוראים לך, אז החלטתי לקרוא לך הבחורה המהממת שלא יוצאת לי מהראש "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון בכל דגמי VW יש רמת איטום גבוהה ביחס למתחרות, מה שמוביל לאקוסטיקה טובה בתוך הרכב

אם התקציב הוא 3 ואתה מוכן ללכת על יד 2 הייתי ממליץ לך ללכת על

מגבר 4 ערוצים (650 ש"ח ומעלה ביד 2 ,אבל תקנה משהו טוב ,לא זבל סיני,תבדוק מה מציעים ותברר כאן בפורום אם זה שווה))

קומפוננט טוב - נראה לי שעדיף חדשים -מתחיל ב550 למורל טמפו (חביבי הפורום..)

סאב 12 או 10 אינטצ -ביד 2 עד 500-600 שקל

ואם תרצה גם HU משהו טוב יעלה בסביבות האלפייה

חיווט ועבודה בערך 400-500

זה יוצא בערך 3000 ש"ח , תקבל אחלה תוצאה שתספק אותך מעל ומעבר

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק לגמרי,בגולף יש אקוסטיקה מצוינת !

השקעתי במערכת בסביבות 4.5K ואני יגיד לך את האמת כל אחד שניכנס לרכב שלי תמיד זורק מחיר של 7K..8K...פשוט האקוסטיקה המיוחדת בגולף עושה את שלה.

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אנשים גם מעריכים שווי של מערכות לפי שמיעה... מדהים:biglaugh::shock2::silly:

וכל רכב עם היתרונות והחסרונות שלו, לגולף והצורה והחוזק/נפח הפח אבל מצד שני הפלסטיקה הגרועה והקליפסים שמקרקשים בלי סוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...