Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן אקס טרייל

v.michael
שימו לב! השרשור הזה בן 4358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

הפעם אני שואל בשם אבא שלי.

הוא ראה את ניסן אקס טרייל ונדלק עליה וביקש שאני הברר עליו.

הדגם המדובר על שנתון 2008-2007 האם יש למישהו ניסיון או המלצה עליו.

1. הוא לא מחפש שטחאולי טיפה פעם ב שבילים.

2. יש לן ניסן אלמרה 2004 שלא רואה מוסך חוץ מטיפול כבר 8 שנים והוא אוהב את האמינות של ניסן.

3. נוסע כ- 25000 בשנה 90% חוץ עירוני.

תודה למגיבים מראש.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבעלותי ניסאן אקס טרייל 2009.

הרכב של אישתי, לאחר שהחלפנו מניסן ג'וק שאותו היא החזיקה שנה.

במילה אחת : נפלא ! אנחנו ממשד ממש נהנים מהרכב לאחר הג'וק שהיה נורא צפוץ.

האקס טרייל הוא רכב מרווח במלוא מובן המילה. הבגאז' גדול יותר מרכבים המצויים ב- 2 רמות מעל. אישתי זורקת בבגאז' עגלה, כסא תינוק, מצרכים, תיקים ומה לא - ועדיין - נותר מקום.

יש 2 דגמים בנמצא. אחד מפואר יותר (עור, טיפטרוניק, חלון גג, אבזור עשיר) והשני פשוט יותר. ההבדל במחיר בשנתונים הללו - באזור 15,000 ש"ח.

מבחינת מנוע ועבירות - הרכב סוחב יפה. בשבילי קק"ל מתנהג מצוין. על הכביש לא מאוד זריז אבל בהחלט עושה את העבודה ולא מרגיש עצל. הגיר מתפקד בסדר גמור, בדומה לגירים אחרים של ניסאן.

צריכת הדלק נעה סביב 1:9 בעיר. מחוץ לעיר באזור 1:11.5/12.

ביטוח זול. אגרה שנתית זולה.

אישתי מאוד מאוד מרוצה.

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המינוס היחיד של הרכב - הלוק שלו. יש כאלה שהוא נראה להם כמו קופסת קורנפלס על 4 גלגלים ויש אחרים ששבויים בקסמו של העיצוב האוסטרלי.

אנחנו, כמו שניחשת, מהסוג השני.

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעתי, אם אתה מעוניין ברכב מהסוג הזה, להסתכל על עוד אופציות.

יש את הטויוטה ראב 4, הונדה cr-v, סובארו פורסטר.

אם נדלקת ספציפית על האקס טרייל זה משהו אחד,אבל אני פחות רואה אותו בכבישים מכל רכב פנאי אחר מהקטגוריה שלו, אם בכלל.

תחפש מבחני רכב עליו גם באינטרנט באתרי רכב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני מכיר את שער הדגמים של חברות שונות, זה שלא רואים אותו כי בארץ לא אוהבים ניסן. ( חוץ מגוק והקאשקי) שזה גם בגלל שסוף סוף ניסן יצא מהקופסא והבינה שיופי גם מוכר מכוניות.

אני דווקא אוהב את הצורה של, אבל זה לפי טעם כמובן.

הצעתי לאבא שלי לראות את הסוברו והוא באמת ראה אבל לאחר שראינו השוואה נראה לי במגזין האוטו בין פורסטר לאיקס טרייל שהתוצאה הייתה תיקו אבא שלי אוהב את הצורה של הניסן יותר.

תודה על התגובות כנראה אני אתחיל לחפש בשבילו את הניסן. עד עכשיו לא מצאתי הרבה למכירה , מקווה למצוא איזה מציאה: -)

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...