Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי מכיר מי ראה? cherry protector & beautifier?

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 4350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לי יותר מתאים לפה ולא לרכב כללי, בכל מקרה הספריי הזה הוצג בפניי על ידי חבר שקיבל אותו ממישהו שעושה פוליש ווקס וטיפולים חיצוניים לרכב. הספריי טוב לפלסטיק ולגומיות שברכב, אני בד''כ נגד כל הספריים ומעט קשה לי להאמין בהם אבל זה בהחלט נתן לחלקי פלסטיק שחורים ברכב של חבר ברק לאורך זמן והיום גם נוסה על הרכב שלי על המראות ועוד חלקי פלסטיק שדהו עם הזמן ואיבדו את הצבע השחור. נראה כאילו עושה עבודה מאוד יפה.

ניסיתי למצוא את הספריי הזה באיביי אך ללא הצלחה אז אני שואל אתכם אם מישהו מכיר או ראה את הספריי הזה ואיפה ניתן להשיג אותו?

A0.jpeg

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, נשלח להם מייל.

בכל מקרה זה ממש מוזר, הדבר הזה כנראה עושה עבודה מצויינת אבל באיביי אין לו סימן בכלל ובאינטרנט גם כן אין עליו שום דבר כמעט.

הקטע שממי שחבר שלי קיבל אותו הוא עובד במקום של פחחות וצבע וכל מה שקשור לשימור וטיפול בחיצוניות הרכב והמקום ברמה גבוהה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...