Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכשתי סוזוקי אלטו (ידנית) - שאלה בקשר למערכת שמע

noys6
שימו לב! השרשור הזה בן 1539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד לא קיבלתי את הרכב והייתי מעוניין לדעת אם קיים במערכת שמע המקורית חיבור למגבר..?

והאם כדאי לי להתקין במגש מאחורה 2 רמקולים 6.9 של פיוניר ומגבר וסאב

תודה..!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שאין יציאה למגבר ברדיו דיסק המובנה (לפחות אל תבנה על זה) אבל מנחת יסדר לך את הבעיה

ולגבי זוג 9*6 וסאב זה בחירה שלך אני חושב שיש לאלטו בגאז' קטן ככה שאם לא איכפת לך לתפוס אותו אינבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי.

בבעלותי סוזוקי אלטו 2011 יצאה בנוב',לפני חודשיים התקנתי את המערכת שלי לאחר שעות של חיפושים באינטרנט

דבר ראשון-רדיו. הרדיו שמגיע באיכות כל כך נמוכה ואם אני טועה גם בלי יציאות בכלל... חובה להחליף. בשביל להחליף צריך לקנות מתאם-בחברה ובחנויות סאונד בארץ 300-350 שקל,באייבי 90 שקל (הזמנתי מאייבי אבל זה לקח סביבות חודש).

רכשתי רדיו CLARION CZ501 שהוא מומלץ בחום,התקנתי ביחד עם רמקולים של פיוניר פשוטים שהיו לי וזהו.

אחרי חודש החלפתי למערכת רצינית,נסעתי למתקין כל שהוא והתקנתי

1 סאב הרטז ES250 מומלץ בחום לא תופס מקום ונותן עבודה יפה מאוד

2 קומפוננט בדלתות הקדמיות FOCAL 165VB מותאם לדאבסטאפ ומוזיקה אלקטרונית + איטום דיינמט בדלתות הקדמיות

3 מגבר HERTZ HE.4 שמותקן מאחורי הדלתות האחוריות.

השקעה של 4.5 אלף שקל ושומעים מדהים.

השאלה פה כמה אתה רוצה להשקיע? שוב לא מומלץ להתקין 6X9 במגש של האלטו זה עם כל מיני קומבינות מכוערות עדיף להשקיע בסט קומפוננט איכותי שמותאם לצרכיך.

אם יש עוד שאלות בכיף,

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר לא הבנתי מה יסדר לי את הבעיה..?

ואורן זה הבעיה שאין לי כל כך תקציב אני קצת בבעיה כספית עכשיו ובגלל זה אני רוצה להחזיר את מה שיש לי

פירקתי אתמול את כל זה מהסוזוקי באלנו וזה היה מרעיד לי את האוטו בגלל זה אני רוצה להחזיר את זה

מה עושים שיצא הכי זול בלי יתר מדי באלגן..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לא מזמן גם לי היתה סוזוקי אלטו.

קודם כל והכי חשוב המערכת המקורית של האוטו פשוט נוראית.

הרכב מגיע אם זוג רמקולים 4״ בדשבורד. אבל יש מקום יעודי בכל ארבע הדלתות, אבל אין חיווט באוטו לרמקולים אפילו לא בצמה של הר״ד.

הצלחתי להכניס 2 סטים של מורל טמפו 6.5 בקלות(מקדימה היתה דרושה הגבהה), שפשוט השתמשתי בפלסטיקים של הגריל שמקבלים בסט. והטווטרים נכנסו במקום ה4״ בדשבורד.איכות השמע היתה הרבה יותר טובה מהמקורי אבל עדיין ר״ד המקורי פשוט זבל.

אם אתה רוצה לשים 6/9 במגש זה יהיה בעיתי בגלל שהמגש עצמו מאד קטן. ובשימוש יום יומי היתי מפרק אותו, פשוט הבאגז׳ קטן מדי אפילו לקניות ודורש פירוק של המגש בשביל להכניס שישיה וכמה שקיות.

מערכת החשמל באוטו ממש חלשה והמצבר ממש קטן לכן לשים מגברים חזקים זה גם בעיה.

אני ממליץ להחליף את היחידת ראש המקורית ולשים 2 סטים של6.5 בדלתות בלי הגברה והתוצאה תיהיה סבירה+

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 שנים מאוחר יותר...

הצלחתי להכניס 2 סטים של מורל טמפו 6.5 בקלות

מקפיץ ברשותכם.

ברצוני לשים 6.5 בדלתות הקדמיות, אבל אני מסתבך קצת עם העברת החיווט.

הגישה מחורבנת, ואני לא מצליח לפתוח את הקונקטור בחלק הפנימי. בחלק החיצוני זה עוד איכשהו סביר, לחיצה קלה על השוליים שולפת את הקונקטור, אך כאמור, בפנים קצת הסתבכתי.

באחד השירשורים שעוסק בנושא, עלתה הצעה לקדוח בפלסטיק בזהירות ולהריץ משם את החיווט.

האם יש איזה טיפ של אלופים איך לפרק את הקונקטור מבפנים?

האם Rentalcar עדיין גולש כאן ויכול לעזור? :-P

תודה מראש

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...