Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לי רעיון מעניין (=טיפשי) בשביל להילחם במצלמות המהירות. (אל ת)כנסו כי השרשור ננעל

viper05
שימו לב! השרשור הזה בן 4362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שכולכם שמים לב כולנו ממורמרים על מצלמות המהירות וכל מחירי הדלק והבלאגן מסביב,אין צורך להרחיב כמה תרבות הנהיגה בא"י בזיונית.

בכל אופן יש לי רעיון מעולה לכל מי שמפחד לעבור את המהירות המותרת וכו',זה רעיון כה פשוט וקל לביצוע ואני מאחל לכל אחד שיתחיל להשתמש בו ולהראות למדינה הבזיונית הזאת שאנחנו לא נשלם מסים מיותרים.

הרעיון הוא רעיון מאוד ישן אך יעיל ביותר.

תגבילו את מהירות הרכב ל100-105 קמ"ש.

תבררו היכן ניתן להגביל את הרכבים אם זה בצורה אלקטרונית או איזה משהו מתחת לדוושה של הגז שלא ייתן לכם ללחוץ בשביל לעבור את ה100 והופה לא צריך לפחד לעבור את המהירות המותרת ולנסוע עם העיניים על הכביש ולא להסתכל לצדדים או על מד המהירות באיזורים של מצלמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעבוד, ישראלים זה עם שאוהב למהר וזו תרבות שהושרשה כבר לפני עשורים ידידי..., את זה לצערי בשנים הקרובות לפחות לא נראה לי מישהו יתקן.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה השטות הזאת?

ואם אני רוצה לעקוף?

אם אתה צריך אמצעי שיעזור לך לא לעבור את המהירות המותרת ואתה לא מסוגל לדעת על איזה מהירות אתה נוהג,

תעלה מיד לאוטובוס וסע למשרד הרישוי להפקיד את הרישיון.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש רעיון גאוני!! אלוהים, איך לא חשבו על זה קודם!?

יש לי רעיון איך לגרום לאלימות להפסק - אפשר לסגור את המפעלים לייצור נשק קר וחם.

אם פותח השרשור מגביל את מהירות רכבו ל-100, אני מצטרף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכולכם שמים לב כולנו ממורמרים על מצלמות המהירות וכל מחירי הדלק והבלאגן מסביב,אין צורך להרחיב כמה תרבות הנהיגה בא"י בזיונית.

בכל אופן יש לי רעיון מעולה לכל מי שמפחד לעבור את המהירות המותרת וכו',זה רעיון כה פשוט וקל לביצוע ואני מאחל לכל אחד שיתחיל להשתמש בו ולהראות למדינה הבזיונית הזאת שאנחנו לא נשלם מסים מיותרים.

הרעיון הוא רעיון מאוד ישן אך יעיל ביותר.

תגבילו את מהירות הרכב ל100-105 קמ"ש.

תבררו היכן ניתן להגביל את הרכבים אם זה בצורה אלקטרונית או איזה משהו מתחת לדוושה של הגז שלא ייתן לכם ללחוץ בשביל לעבור את ה100 והופה לא צריך לפחד לעבור את המהירות המותרת ולנסוע עם העיניים על הכביש ולא להסתכל לצדדים או על מד המהירות באיזורים של מצלמות.

are you high?

מצטער אבל זה הרעיון הכי,בעצם לא משנה,

בהצלחה :oops:.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שאצל משאיות כבדות ואוטובוסים זה אכן מוגבל?

בכביש 6 מטריף לראות אוטובוס מנסה לעקוף את החבר שלו ושניהם תקועים 5 דקות על 110 ותוקעים חצי מדינה אחריהם.....

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואת נהג האוטובוס מטריף נהג שנוסע על 80, וכאשר האוטובוס מנסה לעקוף, השני מגביר את המהירות עד 110.

האוטובוס חוזר לימין - הנהג השני מוריד מהירות ל 80 קמ"ש.

ושוב מהתחלה...

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Shayulmer, אכן מוגבלים אבל לא כולם (לחלק רק הספידומטר מוגבל :lol:). יצא לי כבר ליראות אוטובוס שנוסע מהר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VIPER05, אני מקווה שאתה מבין את הבעייה הבטיחותית שהרעיון שלך יוצר. אין לי ספק שאתה מסוגל לדמיין מספיק מצבים בכביש בהם יש צורך - לפחות ריגעי - לטפס מעל מהירות מסויימת, גם אם התכוונת לא לעבור אותה מראש.

רק לידיעתך, בדגמים מסויימים בהם יש מערכת בקרת שיוט + מגביל מהירות אלקטרוני, ההגבלה מתבטלת מיידית כאשר הנהג לוחץ על דוושת הגז עד הסוף.

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...