Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001237996

אז סיפורי "התחרות לא טובה וגורמת לאיכות ירודה" היא שטות גמורה. פשוט, רוחב הפס קצר מדי לכמות המשתמשים.

כנראה בעקבות גידול בכמות החברות שיש בישראל, גם גדל כמות המשתמשים דרך המשתמשים הסלולרים, וגרמו למחנק ברוחב הפס.

השאלה אם החברות ישלמו כסף למשרד התקשורת לאיכות יותר טובה?

באמת? מספר האנטנות גדל בצורה פתאומית? וזה רק מדד אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כרגע אני בגולן והחבילה מסתיימת בקרוב, אין לי מושג אם הם יקחו "קנס "או לא, בשביל לחזור לחבילה של ה29 שח.

יש המלצות / רשמים / אלטרנטיבות ראויות?

מגולן אני מרוצה בסהכ, יש להם קטע שאחרי שעת שיחה השיחה מתנתקת באופן יזום מצידם והגלישה לפעמים קצת איטית.

נשארתי בגולן - לחבילה של 30gb

ב-29 ש"ח. המחיר נשאר קבוע למשך שנתיים.

לא חבילה גדולה כמו של המתחרים, אבל אני מניח שהיא תספיק... עליתי מ-6 gb

גם ככה כמעט בכל חור היום יש wifi.

ציפיתי שיתחילו למכור את החבילות הישנות במחירי זנות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספקטרום הוא משאב מוגבל ומוסדר, והמדינה מכרת אותו לכל המרבה במחיר. בדיוק כמו קרקעות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי גולן טלקום מעבודה קודמת.

סבלתי מאוד, גם מבחינת גלישה וגם מחוסר קליטה בהרבה מקומות.

כל המשפחה ב012, יש לי 7 מנויים שם.

הכל פשוט, קל, נוח וטוב.

עברתי עם המספר גם ל012.

יש היום 100g ב29₪

לא מבין למה להשאר היום במקום אחר שנותן לך שליש.???

הכל כל כך פשוט היום, קונה סים ביילו, בא הביתה, מתחבר, עושה ניוד ותוך כמה שעות סיימת את כל הסיפור.

זה בין החברות הבודדות שנותנות מבצעים גם ללקוחות קיימים, עכשיו נותנים 70g נוספים, גם אם אתה בחבילה של 6g.

אין סיבה להיות בחברה אחרת.

בחיים לא חייבו אותי סתם על משהו מיותר, הכל זמין אונליין. אפשר לעבור בקלות ממסלול למסלול באתר, בלי בילבולי מוח.

נשארתי בגולן - לחבילה של 30gb

ב-29 ש"ח. המחיר נשאר קבוע למשך שנתיים.

לא חבילה גדולה כמו של המתחרים, אבל אני מניח שהיא תספיק... עליתי מ-6 gb

גם ככה כמעט בכל חור היום יש wifi.

ציפיתי שיתחילו למכור את החבילות הישנות במחירי זנות...

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תעבור!

למי שכן רוצה, שתדעו שהניוד היום ניתן לעשות בלי נציגים ובלי כאב ראש.

מדובר בתכלס של רישום הסים באתר, והכנסתו למכשיר.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם we4g.

אמנם חוויתי בגולן (שהם משתמשים בתשתית של סלקום) ולא נהנתי כלל. לפני שעברתי ל-we4g הייתי בפלאפון שהקליטה הייתה די טובה באזורים שבו אני חי (בעבודה יש מקומות מוסימים שאין קליטה), חשבתי לעצמי כמה רע יכול להיות המצב - מקסימום אחזור לפלאפון. אחרי שעברתי, גליתי שהקליטה הרבה יותר טובה באזורים שהקליטה לא משהו.

אני במינוי לכל החיים ב-30 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו גולן, נתקלתי כבר יותר מפעם אחת במצב בו מתבצע roaming (בעיקר באיזורי הצפון/דרום). בהתחשב בכך שגולן הם 100% סלקום, מדוע ולמי מתבצעת נדידה, או שאולי סתם מדובר בגליץ'?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון - נראה שפרטנר פתחו את ה VoLTE לשימוש (מאופשר עם 012).

המשמעות - באיזורים עם כיסוי 4g קישוריות השיחות מהירה יותר (ברגע ביצוע החיוג אין דיליי, גם כשמחייגים לקו בזק) ואיכות השמע גבוהה יותר, בייחוד כשמתבצעת שיחה למכשיר סלולרי אחר שגם תומך ב HDVoice/VoLTE ולנקודה החשובה ביותר - תעבורת הדאטא ת"כ קבלת/הוצאת השיחה לא אמורה להפגע כלל, כפי שקורה בשוטף.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ את השרשור לאחר שנה פלוס ותוהה לפשר אמינות ההצהרה של פלאפון על תשתית מהירה (עד 400mbps) שממותגת כ"4x4". לפי מה שאני יודע, לפלאפון אין בכלל תשתית LTE-A (או דור "4.5").

אפילו VoLTE שקיים ומאופשר במכשירים תומכים ע"ג התשתית שלהם לא באמת פעיל.

בכל מקרה, לרגל נובמבר הם מציעים (יותר נכון, PMobile, שזה מותג ה low cost של פלאפון) חבילה של 200 ג'יגה ב 29.9 למצרפים שני מנויים או יותר.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VoLTE למיטב ידיעתי נתמך היום רק בפרטנר. מה שמאפשר להם גם את הפיצ'ר של העברת שיחות על גבי ה-WiFi כשאין קליטה סלולרית.

כל עוד הם לא משתמשים במונחים מוגדרים אלא ממציאים כל מיני המצאות (כמו 4x4) הם מכוסים.

ולמרות זאת בינתיים הרשת שלהם הכי מהירה בנקודות הקצה נכון להיום.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...