Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע, ולכן כדי לבדוק את זה אני משתמש ב-S10 של אשתי :lol:

לא מצפה לתמיכה ברייזר 2 כרגע

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

VoLTE עובד, (כבר לא יורד ל 3G בזמן שיחה), כנ"ל Wifi calling (שם הרשת משתנה ל Pelephone Wifi כשהאות מספיק חזק).

לא בטוח אם פלסבו או לא, אבל איכות השיחה גם טובה הרבה יותר מהרגיל בשני המצבים.

(הנ"ל מתייחס למנוי Pmobile בשימוש עם XS המעודכן לגירסה האחרונה).

מעדכן שבפלאפון עם Pr0 Max היה צורך ליצור קשר עם התמיכה בכדי שיאפשרו את השירות באופן יזום ב END שלהם (למרות שההגדרה קיימת ופעילה במכשיר עצמו). לאחר העדכון אצלם המכשיר לא יורד יותר לדור שלישי, גם לא בביצוע שיחות לקווים נייחים ; תענוג.

הנחתי מכר שברשותו גלקסי S10 לפעול באותה הצורה וכעת הכל תקין. גם אצלו ה VoLTE היה פעיל במכשיר, אך השירות לא היה זמין בפועל.

חבל שהם לא פותחים אותו בצורה גורפת לכלל המנויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע על העדכון הזה.

קצת מוזר שזה לא עבד ישירות על הפרו מקס.

יכול להיות שזה בגלל שהוא חדש מדי.

(אם הוא עדיין אצלך, בדוק אם יש עדכון להגדרות המפעיל - הגדרות, כללי, אודות - אם יש עדכון, תקפוץ הודעה).

לגבי ה S10, גם הוא מופיע ברשימת הנתמכים, באמת חבל שצריך לפנות לשירות על מנת שיאפשרו תמיכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שהופעל אצלי VoLTE ברשת פלאפון, בלי שהייתי צריך ליצור איתם קשר, ובלי שאפילו קיבלתי הודעה.

אני לא יודע בדיוק מתי זה קרה, כי שבוע שעבר זה לא היה, הייתי השבוע במילואים והסופ"ש הזה כן היה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמו שזה הגיע זה נעלם :conf:

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בקטנה, אפילו לא צריך להתקשר לתמיכה. שולחים להם סמס/וואצאפ והם חוזרים תוך שניה (או יום עבודה למחרת אם זה מחוץ לשעות הפעילות). הם יגדירו זאת כקבוע ולאחר כיבוי והפעלה מחדש זה אמור להסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגש נוסף, במידה ויש צורך גם ב WiFi Calling - אותו הנוהל. גם אם הפיצ׳ר קיים ופעיל במכשיר, הוא עדיין צריך להיות מוגדר ככזה עבור המנוי בצד של פלאפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נציגה נחמדה בצ'אט כמעט והפעילה לי את השירות ואז שמה לב שהמכשיר שלי לא נתמך בצד שלהם.

כנראה שזה היה באותו יום נקודתית בטעות או משהו

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה עקרוני עבורך, שווה לנסות נציג/ה אחרים מאחר והטענה שלה מטופשת (מבחינתם המכשירים היחידים שנתמכים הם האייפונים והגלקסים העדכניים, גם אם ישנם עוד מלא מכשירים מסביב שתומכים חומרתית ותוכנתית בפיצ'רים האלו). עובדה שהמכשיר שלך תפקד ב VoLTE ללא שום קושי למשך זמן מסויים.

בזמנו, כשה LTE בפרטנר רק נפתח לציבור היה צורך בפרוצדורה דומה. אאל"ט הייתי עם נקסוס 5 ומה שהיה קורה הוא שהמכשיר היה כל הזמן מנסה להתחבר לדור רביעי, חוטף ריג'קט, מתנתק מהרשת, מנסה שוב וחוזר חלילה. לאחר שניים או שלושה נסיונות הוא פשוט היה נשאר בדור שלישי. לאחר שיצרתי עימם קשר והם בכלל לא ידעו מה זה נקסוס, ביקשתי שפשוט יפתחו את המנוי לדור רביעי ללא קשר למכשיר שברשותי והכל הסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אמנם דיי חשוב לי כי אין לי בכלל קליטה בבית, וה-Pelephone Connect עובד חרא אם בכלל, אבל לא מספיק חשוב כי אחרת הייתי עובר לפרטנר.

אני אחכה בסבלנות בתקווה שבקרוב זה יופעל לכלל המכשירים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון נוסף -

הצלחתי לאלץ VoLTE (ללא VoWiFi בשלב זה) גם ב OnePlus 6T ללא צורך ב root - אמור לתפוס גם עבור OP5T/OP7, עבור לקוחות פרטנר וגם לקוחות פלאפון (בתנאי שהמנוי פתוח בצד הספקית לשני השירותים הנ"ל). מי שמעונין שישלח ה"פ ואשלח לו את הקישור למדריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

(אפרופו הדיון על ה VoLTE - גם אצל אישתי ב S9 הוא התחיל לעבוד from nowhere, דווקא אצלי ב P20pro לא עובד :-(... וכבר עברתי על ההגדרות והכל מופעל).

ולעניין אחר-

אני בפלאפון וספקיה לאורך כמה שנים טובות (רמי לוי, וואלה מובייל).

עכשיו אני צריך לחדש תוכנית (3 קווים) ואני מתלבט.

משום מה במשדר שנמצא צמוד לבית שלי, יש בעיה שבאה והולכת וקצת נמאס לי כי קשה לנהל שיחה בטלפון (קיים "גל" עולה ויורד כל הזמן, אפילו בזמן שאתה מחייג למישהו וזה מצלצל אצלו, אתה שומע שעוצמת האות בספיקר עולה ויורדת). מדובר בוודאות בבעיה במשדר כי גם שכן אחד לפחות שגר אצלי בבניין שם לב לזה וסיפור לי.

סלקום לא באים בחשבון ואני מתלבט בנוגע לפרטנר (או, אם יש המלצה, על אחד מהמפעילים הוירטואליים שעובדים על רשת פרטנר).

המלצות או דיעות יתקבלו בברכה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנסות ולעלות מול התמיכה הטכנית (166*) כשאתה על המשדר הבעייתי (הם אמורים לראות במערכת על איזו אנטנה אתה יושב) ולדרוש שיעבירו את הטיפול למחלקת ההנדסה/provisioning. אם השכן מסכים, אפשר לספק להם גם את הנייד שלו ולציין שהוא חווה את אותן התופעות.

יתכן שהבעיה נובעת מכך שבשל המיקום שלכם האות כל הזמן מיתזז בין שני אתרי שידור של פלאפון ומכאן ההתנהגות, אך זה פחות סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מוסיף לגבי פרטנר - אם לא תהיה לך ברירה, ואתה תלך על פרטנר, אז אם לא תשיג דיל טוב דרך פרטנר עצמה (בגלל כמות הקווים), רק 012 מובייל.

כל שאר הספקים שרוכבים עליהם (אולי למעט הוט מובייל), לא תומכים ב Volte או Wifi calling.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק, כשהוטמובייל (גם שלוחה של פרטנר) מנסיון הם הגרועים מכולם - הם סובלים מ traffic shaping מזעזע שלא מאפשר לקבל 480p ביוטיוב מבלי לקרטע. לא ברור איך יש להם בכלל לקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...