Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר לנסות ולעלות מול התמיכה הטכנית (166*) כשאתה על המשדר הבעייתי (הם אמורים לראות במערכת על איזו אנטנה אתה יושב) ולדרוש שיעבירו את הטיפול למחלקת ההנדסה/provisioning. אם השכן מסכים, אפשר לספק להם גם את הנייד שלו ולציין שהוא חווה את אותן התופעות.

יתכן שהבעיה נובעת מכך שבשל המיקום שלכם האות כל הזמן מיתזז בין שני אתרי שידור של פלאפון ומכאן ההתנהגות, אך זה פחות סביר.

עשינו זאת בעבר.

לאחר שיידענו אותם הם אמרו שיבדקו ולאחר מכן זה באמת נעלם לתקופה מסויימת ואז חזר.

הם דיי רמזו לנו שאין בעיה וזה כנראה תוצאה של "פעילות בטחונית" במקומות מסויימים שיכולה להשפיע על הקליטה אצלנו.

אין לי עניין להילחם בתחנות רוח, לכן אני מחפש לנסות משהו אחר (אם לא זה, ברור שאני נשאר באותו המקום).

רק מוסיף לגבי פרטנר - אם לא תהיה לך ברירה, ואתה תלך על פרטנר, אז אם לא תשיג דיל טוב דרך פרטנר עצמה (בגלל כמות הקווים), רק 012 מובייל.

כל שאר הספקים שרוכבים עליהם (אולי למעט הוט מובייל), לא תומכים ב Volte או Wifi calling.

הלכתי לחפור אחרי שכתבתי את ההודעה ואז באמת ראיתי שזה למעשה מותג ל"לואו קוסט" שלהם, חברת בת שהיא מפעיל וירטואלי.

הסתכלתי באתר של 012סמייל וראיתי את התוכנית של 30 שח למנוי ללא הגבלה (כולל 50 דקות שיחה בחו"ל) עם חבילת גלישה של 100GB (מעל ומעבר למה שאני צריך). נראה לי שמבחינת תשתית, זה הרע במיעוטו ליד האופציות האחרות שהן לא פלאפון (קרי: סלקום, גולן, WE4G וכד').

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחרי ה"רמז" של פלאפון, אני לא בטוח עד כמה מעבר לפרטנר ישנה משהו.

אני מקווה שכן, אבל אם לא, הייתי הולך על חברה שתומכת ב Wifi calling ונשען על ה Wifi כמה שאני יכול באיזור הבעייתי.

לגבי סלקום ושלוחותיה, הן לא קיימות מבחינתי אם אתה אשכרה מתכנן להשתמש בסמארטפון שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מכריז כזו הכרזה באופן גורף.

שני בנים שלי עברו מפרטנר לסלקום כיון שבמקומות בהם הם נמצאים (אחד בעבודה, האחר בדרה שכורה) הקליטה של פרטר ירודה וזו של סלקום עדיפה משמעותית.

לגבי הוט - אני מחזיק בחברה זו קו משני (הראשי שלי הוא בפרטנר) בגלל תכנית "החול כלול" המצויינת שלה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מכריז כזו הכרזה באופן גורף.

שני בנים שלי עברו מפרטנר לסלקום כיון שבמקומות בהם הם נמצאים (אחד בעבודה, האחר בדרה שכורה) הקליטה של פרטר ירודה וזו של סלקום עדיפה משמעותית.

לגבי הוט - אני מחזיק בחברה זו קו משני (הראשי שלי הוא בפרטנר) בגלל תכנית "החול כלול" המצויינת שלה.

יכול להיות באיזור שלך זה באמת ככה, אבל תכל'ס לא שמעתי תלונות באיזור שלי על בעיות קליטה.

כמו כן חשוב לציין שבעיות קליטה זה לא עניין של הספק נטו, אלא גם של הנייד שלך (תדרים נתמכים, עוצמת קליטה\שידור של המכשיר וכד').

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודע לכל אלה. נושא התדרים אינו בעייתי בישראל לכל מכשיר התקן אירופי (סיפור ה-UMTS 850 של פלאפון למעשה כבר לא רלוונטי), וכאמור, עניין הכיסוי הסלולרי נקודתי מאד.

אישית אני מחובר לרשת אורנג'/פרטנר ברציפות מינואר 1999 ולא ראיתי צורך להחליף לרשת אחרת, אבל זה אני, ולבנים שלי צרכים אחרים במקומות אחרים

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אחרי ה"רמז" של פלאפון, אני לא בטוח עד כמה מעבר לפרטנר ישנה משהו.

אני מקווה שכן, אבל אם לא, הייתי הולך על חברה שתומכת ב Wifi calling ונשען על ה Wifi כמה שאני יכול באיזור הבעייתי.

לגבי סלקום ושלוחותיה, הן לא קיימות מבחינתי אם אתה אשכרה מתכנן להשתמש בסמארטפון שלך.

החלטתי בסופו של דבר כן לתת לזה צ'אנס והזמנתי 3 סימים מ 012מובייל.

שבוע שעבר ביום ראשון הסימים נשלחו, ובשעה טובה אחרי 10 ימים הם הגיעו (המרחק ביני לבין פרטנר, בהליכה, הוא בערך 20-30 דקות בהתחשב בזה שיש עליות בדרך) - תודה לדואר ישראל.

כרגע מנייד את הקווים ובהמשך אעדכן איך הם...

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
החלטתי בסופו של דבר כן לתת לזה צ'אנס והזמנתי 3 סימים מ 012מובייל.

שבוע שעבר ביום ראשון הסימים נשלחו, ובשעה טובה אחרי 10 ימים הם הגיעו (המרחק ביני לבין פרטנר, בהליכה, הוא בערך 20-30 דקות בהתחשב בזה שיש עליות בדרך) - תודה לדואר ישראל.

כרגע מנייד את הקווים ובהמשך אעדכן איך הם...

איציק

נו?

יש שינוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 25.2.2020 בשעה 12:45, XVSTI כתב:

נו?

יש שינוי?

כן, נהיה דרעק.
זהו, נגמר הצ'אנס.

ניידתי חזרה לרמי-לוי אתמול, היום אספתי את הסימים (2 דקות במרכז שירות) ובדרך הביתה (לפי כשעה קלה) דיברתי עם המוקד ניוד.
אחרי שסיימתי לאכול בדקתי והניוד הושלם. העברתי את הסימים והכל עובד.

האינטרנט בפלאפון\רמי-לוי זה ליגה אחרת.
ב 012סמייל הקליטה במקומות סגורים, נקודתית לבית שאני גר, טובה יותר (מצאתי כמה "נקודות" בחניון התת קרקעי שלי שאשכרה יש בהן קליטה). 
בשוטף - מעדיף "לסבול" מעט בשיחות קולית בבית מאשר לסבול כל היום עם אינטרנט שלא זז.

בנוגע למחירים:

מדובר בתוכנית של 25 ש"ח ל 50GB לחודש למשך שנתיים (אחכ עולה ל 35).

עלות ניוד פר סים 49 ש"ח.
דיברתי עם המוקד, אמרתי שיש לי 3 קווים (סה"כ 4 יחד עם הקו של הילד, שהוא כבר ברמי לוי).
רצו לתת חודש מתנה ועוד 10 שח (ז"א שזה יעלה לי 15 שח לקו לאחר קיזוז של ה 25+10).
אמרתי להם שהמתחרים נותנים ב 9.90, לא התרצו.
ניתקתי.
אחרי חצי-שעה או שעה, שלחו לי וואטסאפ מהמרכז שירות ושאלו "מה ההתלבטות במעבר ?".
הסברתי שזה עניין המחיר של ה SIM.
בסופו של דבר סידרו לי ב 10 ש"ח לסים, ומשם התקדמנו (אני לא גרידי ואני לא רוצה הכל בחינם, מוכן לשלם אבל שיהיה הגיוני).

איציק

• מעניין 2

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון.

לצערי, הגענו למצב שיש רק חברה אחת שהאינטרנט שלה אשכרה עובד.

(וגם אצלם אני מתחיל להרגיש גמגומים - עדיין פחות גרוע מהמתחרות).

לגבי השיחות בבית, לא זוכר אם הוצע לך כבר, רסל למה שלא תשתמש ב Wifi calling?

(לדעתי לא קיים ברמי לוי, אבל בפלאפון קיים בוודאות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע ל Wifi calling:

לפני שעברתי ל 012סמייל, היינו על רשת פלאפון דרך מפעיל שנסגר (וואלה מובייל) - דאז VoLTE עבד אוטומטית בטלפון של אישתי (S9) אבל אצלי (Huawei P20 Pro) זה לא עובד. הטלפון תומך אבל במערכות שלהם זה לא דגם שמעודכן כתומך (עניין מוכר).
כרגע צריך לחכות עד שהטלפון ייקלט במערכת ויתבצע עידכון, ויש סיכוי שלפחות ב S9 ה- VoLTE יחזור לעבוד.

לפלאפון יש שירות דומה שנקרא Pelephone connect. אין לי מושג אם זה יעבוד על "רמי לוי" או לא, אבל אנסה.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואללה מובייל זה בסך הכל מותג משנה של פלאפון (כמו Pmobile / Ginimobile וכו'), לכן אין הבדל בשירותים שהלקוח מקבל.

רמי לוי הוא מפעיל וירטואלי עצמאי שחוכר את השירותים שלו מפלאפון.

זה שונה לגמרי.

לדעתי, Pelephone connect לא יעבוד לך ברמי לוי, כי אתה צריך להיות לקוח רשום במערכת שלהם.

בכל מקרה, Wifi calling אמור להחליף את ה connect והפעולה שלו לא מצריכה אפליקציה, אלא רק הזזה של מתג בהגדרות הטלפון.

(זה שירות שונה מ Volte וזה מה שבעצם אמור לעזור לך לנהל שיחות טלפון גם כשהקליטה לא טובה).

(לפי מה שאתה מתאר, אצל אשתך יעבוד, ואצלך כנראה שלא).

עריכה אחרונה על ידי XVSTI
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בהגדרות של 2 ה SIM-ים ה Wifi calling נמצא במצב Enabled.

בכל מקרה, אני חושב שקצת הפספס פה העניין שדיברתי עליו בהתחלה.
מקור התלונה שלי לא נעוץ בקליטה לא טובה. קליטה טובה תמיד יש לי (חוץ מזה כשאני יורד לחניון התת קרקעי, שם אין קליטה לאף אחד תכל'ס).
העניין שדיברתי עליו הוא מעין "גלים" בעוצמת הקול (שמיעה) שקשור באופן נקודתי למשדר שנמצא צמוד אליי,  *רק* בבית.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PelephoneConnect יותר לא עובד מאשר עובד, וכשעובד הוא עובד בצורה מוזרה.

אתה צריך שתהיה לך קליטה כדי לאפשר את השירות ואז להיכנס למצב של אין קליטה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...