Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק מומלץ לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה אצלי לשבועיים המכשיר BOSCH AQUATAK 100

שימושי מאוד.

ג'אנטים מטונפים נוקו בשניות, ללא מאמץ ותוך בזבוז מים מינימאלי ביחס לצינור/דלי. (ואני בכלל לא מדבר על הניקיון של הקאליפרים, שאת זה בכלל היה קשה לנקות ללא המכשיר)

את הרכב עצמו נוח מאוד לשטוף עם המכשיר - הוא לא חזק בעוצמה שעלולה לגרום לנזק כלשהו ומוריד לכלוך ראשוני בצורה מצויינת.

לאחר השטיפה השתמשתי בו לניקוי החניה, חומת הבית ודברים נוספים. הכל פשוט התנקה בקלות ותוך חיסכון מים גדול מאוד.

עכשיו, אחרי שהחזרתי אותו לבעליו אני מתלבט בנוגע לקניה של אחד כזה לעצמי לניקוי הרכב ולשימושים ביתיים אחרים.

אני מעוניין בקצת יותר עוצמה, ואם אפשר - אז גם במיכל סבון פנימי. התקציב עד 1K ש"ח (זה המקסימום - עדיף פחות).

חשבתי על KARCHER K 2.425

יש למישהו ניסיון עם המכשיר, החברה או מכשיר דומה?

אשמח לכל המלצה/דעה בנושא.

אבירן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כשאני התעניינתי, מומחה שמתעסק במערכות שטיפה במקום בו אני עובד המליץ על Karcher K2.99.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=764451

מה היתרונות שלו לעומת האחרים? זהו, שאני לא זוכר. בזמנו הסבירו לי הכל לפרטי פרטים אבל עברו כמה שנים טובות מאז.

מקווה שהמידע(או החוסר מידע) עזר לך, שבת שלום.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קרשר בבית, כבר כמה שנים (4-5).

שלי היא מכונת קיטור, רק לשימוש פנימי (לא מחוץ לבית). מעולה, מאוהבת בה לגמרי, שוטפת רצפה וחלונות בלי חומרי ניקוי, כמו שאף מנקה לא הצליחה מעולם, וגם בלי שצריך לסחוט סמרטוטים או ללכלך דליים.

במכונה נכנס 1.6 ליטר, וזה מספיק לכל הדירה.

אין לי ניסיון עם גרניק, אבל מאוד אוהבת את החברה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

היי, אני רוצה לרכוש גרניק במחיר סביר שיעשה את העבודה, יש המלצות על מכשירים טובים במחירים סבירים?

תקציב 600-700 ש''ח מספיק בשביל משהו טוב?

מה שאני צריך זה צינור השקיה ושקע חשמל שמגיעים עד לאוטו וזהו נכון? (את זה יש לי)

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ARIKC, האם אתה אומר מניסיון?

המכונה נראית לי קצת קטנה.. ומה גם שהיא 100 בר, כשמכונות אחרות שלהם 110 עד 160 בר

האם המכונה מספיק טובה לשטיפת הרכב?

האם בחיבור לאקדח קצף יצא קצף בלחץ מספיק טוב כדי לרסס את הרכב?

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלחץ יותר ממספיק,לדעתי אין צורך ביותר מ100 באר סתם לצורך השוואה בצינור גינה יש 4 באר אז תבין באיזה לחץ מדובר.

בניגוד להרבה אנשים פה שרק שוטפים את הרכב ,אני משתמש במכונה לנקות גם את הבית,אני גר בבית פרטי ואני מנקה איתה את הפרגולה את החניה את המרפסת,עושה עבודה מצויינת.

מבחינתי זה שהיא קטנה זה רק יתרון כי אני יכול לסחוב אותה לכל מקום,כבר העלתי אותה על הגג של הבית כדי לנקות רעפים ומרזבים לקראת החורף.

בחיבור לאקדח קצף המקורי ,עם שמפו לרכב של קרשר יצא לי קצף ממש סמיך,אבל עם Mr pink של CG יצא לי קצף סביר מינוס.

אז הזמנתי foam lance קצת יותר רציני מהאקדח קצף המקורי.

סך הכול מכונה באמת מצויינת,בלי קשר אנשים מייחסים יותר מידי חשיבות ללחץ שהמכונה מוציאה,סך הכול המכונה צריכה להוריד לכלוך קל מהרכב וסבון לא יותר מזה,אם אתם מנקים איתה קצת יותר מרכב אז הלחץ כבר יותר חשוב,אבל כמו שאמרתי לרכב זה יותר ממספיק.

עוד דבר אין לך שום דרך לוודא שהלחץ שמוצהר שהמכונה מוציאה זה באמת הלחץ,ראיתי מכונות של 120-140 באר שמוציאות פחות לחץ מהמכונה שלי.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק צודק,

אצלי יש Black & Decker של 110 בר, וגם אני מנקה איתה את הבית, בעיקר את הכניסות וחלונות שצריך ותריסים.

היא עושה את העבודה מצויין, לדעתי לא צריך מעל זה.

חשוב להקפיד לשטוף במרחק נכון מהאוטו כי בלחץ כזה מקרוב זה פשוט פוגע בצבע.

בלחץ כזה צואה של ציפורים ונקודות ח*א זבובים יורד בקלות.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלחץ כזה צואה של ציפורים ונקודות ח*א זבובים יורד בקלות.

לפעמים נידמה לי שצואה זה מילה יותר מגעילה מ קקי

איזה שימוש גרוע לא יאמן

http://www.youtube.com/watch?v=euEtaHSp-Xs דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...