Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק מומלץ לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרצ'ר זה מעולה, כי תוכל לרכוש מתאם לSNOW FOAM

בדגמים החדשים של קרצר הם שמו נעילה באקדח שלהם,כדי שלא יחברו לאקדח SNOW FOAM LANCE.

זה חשוב!.

בגלל זה אני ממליץ למי שרוצה קצף אמיתי עם עדשה מקצועית ליצירת קצף,שיקח חברה אחרת למעט קרצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדגמים החדשים של קרצר הם שמו נעילה באקדח שלהם,כדי שלא יחברו לאקדח SNOW FOAM LANCE.

זה חשוב!.

בגלל זה אני ממליץ למי שרוצה קצף אמיתי עם עדשה מקצועית ליצירת קצף,שיקח חברה אחרת למעט קרצר.

אז על מה אתה ממליץ אם לא החברה הזאת?

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חשוב!.

איזה דגמים חשוב שתציין, ניסת ,עשית בדיקה או שזו שמועה,

אני מצרף תמונה עם כול החיבורים שאקדח קצף יכול להתחבר,

yyxymezzjant.jpg

רק שתדע שאני דיטיילינגר

דיטיילינג + דיטיילר = דיטיילינגר :vamp:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על לא לקנות לחץ גבוהה מידי, אני רכשתי Lavor 140 באר והלחץ גבוהה מידי לרכב, מעולה לבית ולמרצפות חוץ והקירות, אבל לרכב הוא גבוהה, גם כבר פעם שניה שהראש פיזור של המים מתפוצץ לי, אני לא יודע אם זה בגלל איכות חומרים נמוכה, או בגלל הלחץ הגבוהה של המכונה, או בגלל הלחץ מים הגבוהה שיש אצלי בבית....:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נלך על 100 באר לפי ההמלצות שלכם.

עכשיו יש בעיה נוספת.. אחת המטרות שלי לקניית גרניק היא לייצר קצף סמיך כמו שרואים ברוב הסרטונים ביוטיוב

הבנתי מכם שבמכונות של קרשר אי אפשר יותר עקב שינוי המתאם או משהו כזה.

אז איזה מכונה אני צריך לקנות?

חשוב מאוד שתהיה אמינה, שתעבוד טוב ושתהיה לה אפשרות לחיבור אקדח קצף

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למתאם זה עניין של זמן מתי , יבנו מתאם תואם, כול דבר ניתן לחיקוי, ככה הסינים טוענים ונראה שהם צודקים.

טוב עכשיו לעניין ,"הגרייניק", יש לך לפי התמונה למעלה מספר חיבורים שיתאימו לך למגוון רחב של מכונות שטיפה השאלה ,

באיזה תקציב אתה מחפש?

לגבי עניין הבר ,140-130 בר לא מזיק לצבע רק צריך מרחק של 25-30 ס"מ ,וראש מניפה.

רק שתדע שאני דיטיילינגר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המכונה הזאת:

http://www.ginaplus.co.il/product/express-plus-%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%AA-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%94-lavor---120bar?aff=Zap

נרכשה דרך טרקלין חשמל, בעלות של כ500 ש"ח

הוספתי מרסס קצף למכונות LAVOR:

http://www.aliexpress.com/item/snow-foam-lance-super-performance-for-heavy-duty/920709651.html

אני מאוד מבסוט.

בעיה אחת שצצה היא שקצה הזרנוק התחיל להשפריץ מים לצדדים ולטפטף, נשלח למעבדה במסגרת האחריות והוחלף לחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי אתמול את ה-K2.100.

מחירה נע באיזור ה-400-500.

אני רכשתי דגם עם "הליקופטר" כי אצלי השימוש הוא פחות לרכב ויותר למרצפות.

מכונה חזקה מאוד - העיפה לכלוך של שנים בשניות.

ממש לא צריך יותר מזה לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ,

זה המחיר שלה.

שאלה: הזרנוק שקיבלת , זה זרימה משתנה , יענו מסתובב בקצה לבחירה של זרם ישיר כמו חוט / מניפה.

רכשתי אתמול את ה-K2.100.

מחירה נע באיזור ה-400-500.

אתה מתכוון לk2.120 או ל2.100 לא ראיתי את הדגם ל2.100

מחיר בין 500 -400 תלוי איזה אביזרים לקחת , כמה אורך צינור , אשמח לפרטים תודה

רק שתדע שאני דיטיילינגר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הוא K2.100 והוא מגיע עם 4 מטר צינור.

קראתי קצת חוות דעת עליה, ואומרים שהיא דיי חלשה, ויותר לשימוש בייתי לא מתאימה כל כך לרכב בגלל הכוח.

אני מחפש אחת עם 120 בר עד 140 בר אמיתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאמר לך את זה מדבר שטויות,הורדתי לכלוך של 5 שנים מאבן ריצוף חוץ ,היא הייתה בצבע חום וחזרה לצבע לבן,תאמין לי שיותר קשה להוריד לכלוך מהאבן הזו מאשר לנקות כל דבר ברכב,והמכונה הזו עשתה את העבודה ללא קושי.

שוב אני יגיד את זה,לרכב לא צריך לחץ גבוה כל שאתה עושה זה להוריד לכלוך קל וסבון,אם אתה תנסה להוריד משהו יותר רציני מזה אתה תעיף את הצבע ולא את הלכלוך מרוב שהמכונות האלו חזקות.

צריך להשתמש בהן ממרחק ולא מקרוב.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאמר לך את זה מדבר שטויות,הורדתי לכלוך של 5 שנים מאבן ריצוף חוץ ,היא הייתה בצבע חום וחזרה לצבע לבן,תאמין לי שיותר קשה להוריד לכלוך מהאבן הזו מאשר לנקות כל דבר ברכב,והמכונה הזו עשתה את העבודה ללא קושי.

שוב אני יגיד את זה,לרכב לא צריך לחץ גבוה כל שאתה עושה זה להוריד לכלוך קל וסבון,אם אתה תנסה להוריד משהו יותר רציני מזה אתה תעיף את הצבע ולא את הלכלוך מרוב שהמכונות האלו חזקות.

צריך להשתמש בהן ממרחק ולא מקרוב.

תגיד עכשיו יש לי שאלה שיצא לי לחשוב עליה עקב הרעיון גם שזה לא רק משמש לשטיפת הרכב, אני גר בבית קרקע ויש לי נדנדה שיום אחד החלטתי לצבוע אותה.

הבאתי פעם צבע מהעבודה שהיה בפחית צבע, דיי גדולה, שמתי קצת מדלל בצבע כמות קטנה למה בידיוק נגמר לי המדלל, בכל זאת החלטתי לצבוע ככה את הנדנדה..

המברשת כל הזמן הייתה ספוגה בצבע לא דליל בכלל, צבעתי את הנדנדה וכבר חודשיים הצבע לא מתיבש!

אני חושב שזה לא צבע אלה חומר אחר, לא יכול להיות כל כך הרבה זמן זה לא מתיבש!

גם ניסיתי לגרד את הצבע ככה שיפתח והתייבש, אפילו שכל הצביעה שלי כבר הלכה רק שהתייבש כבר.

וכלום אני רק נוגע בזה וזה טרי כל הזמן, אני כבר לא יודע מה לעשות איך להוריד את החומר הזה

אתה חושב שהגרניק יהיה מתאים לעבודה כזאת? ניראה קצת שלא אבל אולי מעוצמת הלחץ זה יכול לעזור, מה אתה אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...