Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק מומלץ לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי רק להזהיר בקשר ל- Hydroshot מזויף.

שמתי לב שנמכרים זיופים שדומים אחד לאחד כמו המקורי ונמכרים ממש בזול.

אל תתפתו לקנות זיוף כי אולי הוא נראה כמו, אבל הוא לא מתקרב לאיכות וביצועים כמו המקורי.

רק תקנו את המקורי מבית WORX.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צודק, אני מחפש את החיים הקלים. זו אחת מהסיבות שקניתי גרניק:wink:

לא אמרתי כי זה אינו אפשרי, אלא כי זה אינו יעיל/כדאיי לבן אדם ממוצע. אם הייתי גר בדירה כשלך ולא בצמוד קרקע אני לא חושב כי הייתי עושה את מה שאתה עושה יותר מפעם בחודש וגם אז מקלל כל רגע. לטעמי עדיף ללכת פעם לחודש לאחד מהמקומות בהם נותנים לך גרניק+חיבור חשמל/מים ואיזור מוצל תמורת תשלום ולנקות לבד שם. בזמנו הייתי הולך למכון כזה בכפר סבא (ברחוב הראשי ליד איזור התעשייה) אחרי העבודה ומנקה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרניק זה לא חיים קלים, סך הכל כלי עזר לשטיפת הרכב. בכל זאת צריך לספק לו ברז מים ונקודת חשמל.

חיים קלים זה בית פרטי עם חניה כשאתה יכול לשטוף בכיף ובנוחות בפרטיות שלך.

לגבי שטיפה כשגרים בבניין קומות.

יש את הגרניק הנייד של WORX ומכשירים נטענים אחרים, שעושים עבודה לא פחות טובה מגרניק חשמלי (לחץ מים זה לא הפקטור העיקרי בשטיפת רכב).

נכון שאין לי אפשרות להשתמש בצינור מים או גרניק, אבל זה לא חסרון כשיש לי את הגרניק הנטען

שיכול לשאוב מים מכל מקור מים (דלי, ברז, ג'ריקן, בקבוק).

אז כן אני (ואנשים אחרים) מוריד 2 ג'ריקנים אבל זה לא ביג דיל.

לא משהו כמו שאתה מתאר שיכול להוציא אותך מהכלים לשטוף פעם בחודש או לקלל.

עוד יתרון עם הגרניק הנטען שאני יכול לשטוף את הרכב בכל מקום וזמן גם אחרי טיול שטח או סתם אם בא לי בפארק.

אני נהנה מכל העולמות ללא תלות בכבלים וצינורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, אני יורד פעמיים בשבוע (מתחזק שני רכבים) עם דליים מהבית לרכב (קומה שנייה)

ומרגיש כמו שמשון הגיבור. החיים לא קלים למי שרוצה לטפח/לשמור על הרכב שלו. אבל התמורה לא נמדדת במאמץ וכמות הזיעה שהוצאנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עידכון קצר: הצינור הדפוק הוחזר להום-סנטר לפני כשבועיים והם אמרו כי הם יפנו ליבואן ויחזרו אלי, לא שמעתי מהם מילה... לא חושב שאקנה מהם משהו בעתיד אחרי הסיפור הזה, כל טמבוריה שכונתית עדיפה עליהם.

הצינור החדש הגיע השבוע והיום השתמשתי בו, שיפור אדיר לעומת הצינור המקורי. עם שישה מטרים של צינור הצלחתי לשטוף את כל הרכב בלי להזיז את הגרניק ממקומו. נשאר לי בנתיים רק להחליף את התקע המקורי הדפוק ואני מקווה שאוכל להשתמש בגרניק עוד כמה שנים (ואני אופטימי, איכות היצור/בנייה של ה"בוש" הזה היא סינית)

ד"א, הצינור הגיע תוך שבועיים מחו"ל ועלה פחות ממאתיים שקלים, מה הטעם לקנות משהו בארץ?

IMG_20181012_154548_.jpg

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוותר על הערכה שמגיעה עם מטען וסוללה.

בגלל שהמטען הוא איטי משהו כ5 שעות טעינה.

והסוללה מבחינת זמן עבודה תעבוד כ 10-15 דקות.

לדעתי לקנות את הערכה ללא סוללה ומטען, ולהוסיף מטען מהיר + סוללה 20V 5AH.

ההבדל בין 2/4/5AH זה זמן עבודה.

כשה 5AH יתן כשעה עבודה וזה מה שאני ממליץ לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להם במלאי

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוותר על הערכה שמגיעה עם מטען וסוללה.

בגלל שהמטען הוא איטי משהו כ5 שעות טעינה.

והסוללה מבחינת זמן עבודה תעבוד כ 10-15 דקות.

לדעתי לקנות את הערכה ללא סוללה ומטען, ולהוסיף מטען מהיר + סוללה 20V 5AH.

ההבדל בין 2/4/5AH זה זמן עבודה.

כשה 5AH יתן כשעה עבודה וזה מה שאני ממליץ לקנות.

תודה.

אין לי בעיה עם זמני הטעינה.

בסוף מצאתי ב- 680 עם מטען וסוללת 2AH.

סוללה נוספת עולה 200 ש"ח.

לפי הדברים שלך, 2 סוללות 2AH יספיקו לי לכ-25 דקות פלוס מינוס של שטיפה, בשבילי זה בסדר גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ערב טוב.

אשמח לקבל המלצה לגרניק של לפחות 160 בר.

יש לי rzr

וביום שישי האחרון שירד קצת גשם, ירדנו להתלכלך בבוץ וחזרנו מלאים.

השטיפה הייתה סיוט.

וחבר שהיה איתי אמר לי תבוא לשטוף אצלי. כי בצינור שאתה מוציא מהבית שלך לא ירד כלום.

מזל שהקשבתי לו .

בכל מקרה אני מחפש עכשיו גרניק של 160 בר { זה מה שהיה לו וזה היה גרניק חזק}

הבעיה שלי היא התקציב. אני לא רוצה להפריז יותר מידיי אז חשבתי לבוא לפה לשמוע מחירים והמלצות...

אשמח להמלצות.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון קצר: הצינור הדפוק הוחזר להום-סנטר לפני כשבועיים והם אמרו כי הם יפנו ליבואן ויחזרו אלי, לא שמעתי מהם מילה... לא חושב שאקנה מהם משהו בעתיד אחרי הסיפור הזה, כל טמבוריה שכונתית עדיפה עליהם.

הצינור החדש הגיע השבוע והיום השתמשתי בו, שיפור אדיר לעומת הצינור המקורי. עם שישה מטרים של צינור הצלחתי לשטוף את כל הרכב בלי להזיז את הגרניק ממקומו. נשאר לי בנתיים רק להחליף את התקע המקורי הדפוק ואני מקווה שאוכל להשתמש בגרניק עוד כמה שנים (ואני אופטימי, איכות היצור/בנייה של ה"בוש" הזה היא סינית)

ד"א, הצינור הגיע תוך שבועיים מחו"ל ועלה פחות ממאתיים שקלים, מה הטעם לקנות משהו בארץ?

התקשרו אלי מהום סנטר ואמרו שהיבואן החליף את הצינור בחדש. מצד אחד, יפה שהם חוזרים אלי. אבל מצד שני, אחרי כמעט חודשיים?...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מכיוון שאין לי נקודת חשמל / מים זמינה, אני מעוניין לרכוש גרניק נייד של Worx שישמש בעיקר לשטיפת הרכב

אבקש לשמוע ממי שהתנסה בו על יתרונותיו וחסרונותיו והאם בסופו של דבר אכן כדאי לרכוש אותו לטובת שטיפת רכב נוחה ומהירה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי וורקס הידרושוט כשנה. מכיוון שכמוך, אין לי נק' מים וחשמל, אני לא רואה אפשרות אחרת.

קניתי סוללה נוספת כי סוללה 2.0 שהגיעה עם המכשיר -לא הספיקה לי. המקציף בינוני מינוס ,אבל עדיף מכלום . בסה"כ אני מרוצה מאוד. נקנה בksp

!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שההקצפה משתפרת מאוד כשאתה מנער את המיכל בזמן הריסוס.

אני לא מדלל את השמפו עם מים במיכל הקצפה.

אני שם רבע מיכל שמפו קצף ומפעיל את המכשיר הנטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...