Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק מומלץ לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במילה אחת, לא.

בשתי מילים, ממש לא.

נהגתי להשתמש בו בערך פעם בשבועיים, שטיפה ראשונה עם מים, שטיפה שנייה להתזת סבון ושטיפה שלישית לשטיפת הסבון. עד עכשיו השתמשתי בו כשבע פעמים ולפני מספר דקות סיימתי שטיפה (שכנראה תהייה האחרונה עם המכשיר הזה) לקראת החג. המכשיר אינו עונה על הצפייות שלי לגרניק מתוצרת מכובדת, הגרניק הוא של "בוש" אך הוא נראה ומתנהג כמו מוצר מדבקה סיני זול.

אחרי שהחליפו לי את המוצר במוצר הנכון הפעלתי אותו והתחלתי לבדוק.

-מתאם השקע לא נכנס עד הסוף, לא משנה כמה כוח הפעלתי (להזכירכם, יש שם כשני מילימטר של ברזל חשוף המוליך 220 וולט בסביבה רטובה).

-המכשיר מרגיש מאוד "סיני", איכות גימור עלובה וחלק מהחלקים הננעלים בלחיצה (התושבת האנכית של המתז כאשר אינו בשימוש למשל) מתפרקים כשמזיזים את המכשיר.

-גם עם המכשיר הזה מיכל ההקצפה לא ננעל היטב לאקדח. יותר מפעם אחת הוא פשוט נפל בזמן עבודה, שופך שמפו יקר לרצפה...

-מיכל ההקצפה דפוק באופן בסיסי, חלק מהפעמים הוא פשוט לא מושך את ה 20% האחרונים של הסבון.

-ראש המתז עף כמה פעמים בזמן עבודה (למרבה ה"מזל" זה קרה בשטיפת החישוקים כך שלא נגרם נזק לצבע)

-המכשיר מזמזם בצורה מטריפה, נגיעה בצינור בזמן התזה פשוט מכאיבה.

-והיום, שיא השיאים. אני לקראת סיום שטיפה ראשונה ומרגיש שהלחץ נחלש, מבט אל המכשיר ואני רואה שצינור הלחץ הגבוה מתיז מחור בו! איך לעזאזל זה קרה? לא סביר כי זו פגיעה חיצונית, המכשיר נשמר נקי מקופל במחסן סגור.

אנסה לפנות ל"הום סנטר" ואראה אם הם יסכימו לעזור... בכל מקרה, הפירמה "בוש" שרופה אצלי, לא חסרים מתחרים איכותיים ברמת מחיר קרובה (אני קונה כלי עבודה איכותיים מפעם לפעם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במקומך הייתי מחליף לדגם קצת יותר מתקדם מתוצרת בוש (ואוכל את הכובע ומוסיף כסף מכיסי מעבר לשי)

כל עוד אתה בחלון ההחלפה לדעתי לך על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אפילו לא יודע אם אוכל להחליף את זה (נדמה לי כי האחריות מכסה רק את המנוע והמשאבה), ובכל מקרה אני ממש לא הולך לקנות משהו נוסף מהם.

אנסה לקבל צינור אחר במקום מה שהתקלקל, ארכיב תקע נורמלי במקום הזבל בו מצוייד המכשיר ואמשיך להשתמש בו בנתיים עד שיהרס לחלוטין.

[מה קורה לאתר? אני לא מצליח להעלות את התמונות]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז כמו שחשבתי, האחריות היא רק על המנוע/משאבה...:-( מישהו יודע מהיכן כדאי להזמין צינור חדש? הכי זול שמצאת עד עכשיו היה מאי-ביי ב 170 ש"ח (שזה כמעט שליש ממחיר מערכת חדשה)

-האם אלה צינורות סטנדרטיים? או לפחות סטנדרטיים בתוך כל המשפחה של "בוש"?

-האם יש יצרנים תחליפיים? אני כבר לא מתרשם מהשם/"איכות" של "בוש".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BOSCH F016800361 HIGH PRESSURE WASHER EXTENSION HOSE AQT33-10

אחרי מספר חיפושים מצאתי את הצינור באורך של 6 מטרים, במחיר של פחות מ 200 ש"ח. מישהו התנסה בעבודה עם צינור באורך כזה? אני חושש שבגלל הרטט המטורף של המשאבה המקטע המרכזי של הצינור יתחיל לרקוד וישתפשף בקרקע.

עריכה: טוב ששמתי לב לזה:? מה שאני צריך הוא את ה Bosch F016800360 6 m High Pressure Hose

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח חברים,

ראיתי את זה עכשיו ושמחתי, תמיד תהיתי מדוע אין מוצר כזה כי לא לכולם יש דירת גן עם גישה לצינור מים וחשמל בשביל מכונת השטיפה בלחץ.

כעת מיתברר ששיומי עשתה שיתוף עם חברת קארשר דרך אתר של crowdfunding ויצרה מכונת שטיפה בלחץ גבוהה של 60 באר עם סוללת ליתיום גדולה ומיכל מים של 16 ליטר!.

המחיר בסין יהיה כ725 שקל, מעניין אם יהיה יבוא רשמי לארץ .

נכון שהמחיר יקר אבל לדעתי זה שווה לחובבי הדיטילינג :-).

מה דעתכם?

מידע נוסף :[h=2]XIAOMI MIJIA KÄRCHER K2 FM CORDLESS:[/h]- יש להישתמש בתירגום גוגל.

https://xiaomi-passion.com/xiaomi-mijia-karcher-k2-fm-cordless/

xiaomi-_Karcher.jpg

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שיש כבר למכירה באליאקספרס ובאנגגוד אבל במחירים שערורייתיים של 400$+.

למי יש קשרים אצל היבואן של קארשר בארץ ? אולי יוכל להשיג לנו ייבוא :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח כי זה שווה את המחיר, אפילו בהשוואה לקישקוש הסיני שקניתי בעוונותי:?

-16 ליטר זה דלי וחצי, ניסיתי את זה פעם אחת עם ה AQT 33–11 (הוא יכול לשאוב לבד, הוא לא דורש לחץ מים) ודלי רגיל נגמר לפני שסיימתי לשטוף את החלק הקידמי של הרכב.

-60 באר? כרגע יש לי 110 באר וזה מספיק בקושי, אני מניח כי העוצמה תהיה כמו של צינור השקייה שמתיז עם השפריצר בסילון הדק ביותר...

אני לא רואה בו שום יתרון על המכשירים הפשוטים. אחרי הכל, כמעט תמיד אפשר למשוך כבל חשמל מחדר המדרגות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הamg c63 כלולה בערכה?[emoji3]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שיש כבר למכירה באליאקספרס ובאנגגוד אבל במחירים שערורייתיים של 400$+.

למי יש קשרים אצל היבואן של קארשר בארץ ? אולי יוכל להשיג לנו ייבוא :-).

סיכוי טוב שתראה כאן בקרוב -

https://www.mi-il.co.il/

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אתה לא מעודכן, אבל כבר תקופה ארוכה שיש פתרון למי שאין אפשרות לשטוף עם צינור מים\ גרניק.

הפתרון הוא גרניק נייד מבית וורקס- Hydroshot.

גרניק נייד עם עוצמה מים טובה לשטיפת הרכב בכל מקום וזמן.

מגיע צינור ארוך מאוד שמאפשר לשאוב מדליים\ ג'ריקנים או פשוט אפשר לחבר אותו ישירות לברז מים.

יש סרטון שצילם מישהו בחו"ל שמדגים איך הוא שוטף את הרכב שלו בחוץ עם הידרושוט:

סרטון מעולה שמסביר איך לשטוף את הרכב בחוץ בשמש (כשאין ברירה).

אני אישית יש לי את המכשיר הזה, חבל על הזמן (אחד הקניות הכי טובות שלי לרכב).

פשוט תענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אתה לא מעודכן, אבל כבר תקופה ארוכה שיש פתרון למי שאין אפשרות לשטוף עם צינור מים\ גרניק.

הפתרון הוא גרניק נייד מבית וורקס- Hydroshot.

גרניק נייד עם עוצמה מים טובה לשטיפת הרכב בכל מקום וזמן.

מגיע צינור ארוך מאוד שמאפשר לשאוב מדליים\ ג'ריקנים או פשוט אפשר לחבר אותו ישירות לברז מים.

אני חושש כי אתה סותר את עצמך.

כפי שאמרתי, שימוש בגרניק גומר מהר מאוד דלי מים. אני מניח כי כדי לשטוף היטב משפחתית ממוצעת, כלומר שטיפה ראשונה+קצף+שטיפה שניה, תצטרך ג'ריקן של 50 ליטר. הווה אומר: למלא אותו מברז מתאים (הוא לא נכנס לכיור והוא גבוה מברז הגינה הסטנדרטי), לסחוב ג'ריקן במשקל חמישים ליטר (רצוי עגלה, רצוי מאוד שלא יהיו מדרגות בדרך).

בהצלחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אתה מחפש את החיים הקלים שלא יהיו מדרגות, ושלא תצטרך לסחוב, אין כזה דבר אלא אם אתה גר בבית קרקע.

אני על בסיס שבועי מוריד 3 ג'ריקנים 20X ליטר (60 ליטר ביחד).

אני יכול להגיד על Hydroshot שהיתרון הגדול שלו הוא שהוא חסכוני במים.

אני שוטף ג'יפ גדול ומספיקים לי שתי ג'ריקנים למשימת השטיפה השבועית.

ריסוס קצף + שטיפה ראשונה= ג'ריקן.

שטיפת הרכב עם 2 דליים + שטיפה סופית= ג'ריקן.

אני מוריד עוד ג'ריקן שיהיה כספייר, אבל בסוף אני מאחסן אותו בתא המטען.

אתה ממלא את הג'ריקנים בבית באמבטיה.

אני ממלא אותם עם מי אוסמוזה הפוכה למטרת SPOT FREE.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...