Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק מומלץ לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים, מקווה שזה המקום הנכון.

התקציב שלי הוא עד אלף שקלים גג להכל כולל הכל (זאת אומרת, גם למקציף וגם למכונה).

חשוב לי לציין שההבנה שלי בגרניקים ובמכונות לחץ שואפת ל0, לכן יותר מאשמח לעזרתכם

יש לי בעיה אחת, אני גר בבניין רב קומות, ומקור המים (הצינור) שיש למטה הוא רחוק מאוד מאיזור החנייה, ואין אופציה לשים את האוטו על הכביש שקרוב לכניסה בשביל לשטוף, לכן אני צריך למצוא פתרון גם לזה. לדוגמה, אולי צינור שאפשר לשים בתוך דלי מים או מכונה שניתן למלא אותה במים ובעצם לשטוף מתוך הדלי ולא מתוך מקור המים שבגינה.

אשמח לעזרתכם!

עריכה אחרונה על ידי maor23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 425
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהלן חברים, מקפיץ את ההודעה שלי מלפני שבועיים וחצי. עדיין לא קיבלתי המלצות על מכונת שטיפה איכותית, אשמח לעזרתכם בבקשה!

בקצרה, מחפש אחת עם מקציף סבון ושלא תהיה חייבת בחיבור לצינור חיצוני, בעיקר כי אני לא גר בבית קרקע ואין לי מקור מים חיצוני שקרוב לחנייה.

עריכה:

https://www.lastprice.co.il/p/31501/%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%AA-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%91%D7%9C%D7%97%D7%A5-%D7%92%D7%91%D7%95%D7%94-Karcher/KARCHER-K3

לדוגמה המוצר הזה, לא מצליח להבין אם הוא מגיע עם מקציף סבון ייעודי והאם הוא ניתן לשימוש גם ללא מקור מים חיצוני

עריכה אחרונה על ידי maor23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם חשמל אין, שכחתי לציין את זה.

הקישור אצלי נפתח, מוזר. בכל מקרה, זה כנראה כבר לא רלוונטי כי לגמרי שכחתי מנקודת חשמל שגם כן אין לי.

אז כנראה שאצטרך משהו נייד, מכיר משהו במקרה? :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי עליו קצת כאן, גם תגובה שלך שראיתי שחיפשת אחד כזה וגם מעט סרטונים ביוטיוב.

נראה שהזרימת מים שלו נורא חלשה וגם הסבון יוצא יחד עם מים, לא ממש מקציף אלא יוצא סבון רטוב כזה.

אפשר קצת חוות דעת שלך על המוצר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו שרשמת...

בתנאים שלי (אין ברז מים זמין או נקודת חשמל) הוא אחלה לשטיפת הרכב

עושה את מה שהוא מיועד לעשות לא פחות ולא יותר

אבל הוא אכן דיי חלש (התרגלתי) אבל אין ממש אלטרנטיבות אחרות טובות יותר שאני מכיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רכשת תוספים חיצוניים למיניהם?דוגמת מקציף סבון, שמפו רכב ייחודי, צינור ארוך יותר וכו'?

אני כנראה באמת ארכוש

קיבלתי איתו בערכה מקציף סבון (יש גם מברשת שלא תעז להשתמש בה על הרכב מחשש לשריטות)

ואני משתמש בסבון הרגיל את הרכב

לא קניתי שום אביזר נוסף חוץ מסוללה נוספת (בשטיפה רגילה אין בה צורך, בשטיפות כשהרכב מטונף ביותר יש צורך בסוללה נוספת)

הזמנתי מאיביי מתאם לבקבוקי ליטר וחצי (במקום צינור ודלי) ואחרי רכיבות שטח אני שוטף את כל הבוץ מהאופניים בשני בקבוקים ... מאוד נוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני קורא כאן ביקורות על הג'ימי והוא לא נופל מהWORX לפי מה שאני מבין. החיסרון זה הסוללה באמת.

איפה קנית סוללה נוספת? יש כאן פוסט ביקורות על הWORX אולי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, הזמנתי עכשיו מKSP את המכונה של ג'ימי. ננסה להתרשם ממנה.

אנשים שהזמינו גם כן, מה עוד כדאי להזמין בנוסף שיקל עליי? ג'רניק אזמין מיד אחרי שהמוצר יגיע אליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...