Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית סיביק משופרת של pit stop

$jaguar$
שימו לב! השרשור הזה בן 6611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

ראיתי שהרכב הנ"ל למכירה ...ההונדה האצ'בק המדוברת הלבנה...מישהו מכיר תרכב *** תרכב = את הרכב *** הזה? הוא היה באוטומוטור מישהו יודע עליו משהו ויכול לספר לי ?

כי אני שוקל משהו בנושא

ופרטים על הרכב הזה יעזרו לי מאוד...תודה רבה לכל מי שעונה.

ובבקשה רק מי שמכיר בוודאות ולא סתם להטעות ...תודה מראש

נ.ב זה האוטו:

http://extreme-tuning.net/picture/gallery/automotor2004/images/P1010367.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=42046&highlight=%E4%E0%F6%27%E1%F7

חוץ מזה תתקשר לבעלים ותברר את שאר הפרטים שאתה רוצה לדעת

מה שאני יכול להגיד לך מדיבור עם הבעלים זה שהוא לא לחוץ למכור והוא גם מעוניין למכור את הרכב כמו שהוא (עם כל השיפורים)

אני בספק שמישהו יתן לו מחיר כזה גבוה...

ועוד משהו, היא לא באמת של סנדת פיט סטופ אלה של אדם פרטי

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח הבעלים של הרכב דורש סכום אסטרונומי של בערך 100 אלף שקל. הוא בטוח שבידיו נמצאת פנינה מוטורית חד פעמית שנכחדה מהעולם. הוא לא יודע שזו כולה הונדה סיוויק. הונדה סיוויק קצת מכוערת יותר מהמקור.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי חם עלייה ורציתי לקנות לאחר דיבור עם הבעלים וכל מיני סיפורים וחירטוטים ירדתי מזה מהר

הבן אדם טוען שהרכב מושקע רק חיצונית אחרי זה הוא הוסיף ואמר שהוא נזכר שיש לו בלון רטוב של נוס 9.5 ליטר

וששאלתי אותו עם זה הכל מיכיוון שזה לא הגיוני לשים נוס על אצבק אורגינלית בלי לשים חיזוקים וברקסים הוא אמר שיש מוט מיצב וברקסים לא ציין שמות של החברות הנ"ל :roll:

בקיצור משהו פה מחורטט אל תתלהב כל עוד אתה לא יודע מה הסיפור של היפיפיה

"אל תסתכל בשילדה אלה במה שיש בה":-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הרכב שופר כולו בסדנאת PIT-STOP (בולמים+קפיצים+ג'נטים+צמיגים+כסאות+הגה+קיט+מדבקות ועוד כל מיני דברים שעדיף לא לחשוף) מי שלא יודע - עדיף שלא יגיד סתם

2. הבעלים של הרכב דורש 60,000, אני יודע שהוא יכול קצת לכווץ ולסגור

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליאור , אז מה קורה עם כל שאר ההונדות שנוסעות עם טורבו ובלי שינויים במנוע חוץ מהסעפת פליטה והטורבו ? אפילו בלי צמיגים שונים או ברקסים או בולמים ?

ומילא היית אומר אחד או שניים אבל יש מספיק , והמנועים עדיין חיים , לא נראה לי ששוט נוס יהיה מה שיהרוג אותו יותר מהר מטורבו :)

ליביו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הרכב שופר כולו בסדנאת PIT-STOP (בולמים+קפיצים+ג'נטים+צמיגים+כסאות+הגה+קיט+מדבקות ועוד כל מיני דברים שעדיף לא לחשוף) מי שלא יודע - עדיף שלא יגיד סתם

2. הבעלים של הרכב דורש 60,000, אני יודע שהוא יכול קצת לכווץ ולסגור

קח תעצה של עצמך .. "מי שלא יודע, עדיף שלא יגיד סתם" .. שתמש בה..

ההונדה הזו (לאחר דיבור עם הבעלים ..) , כוללת ג'אנטים 17" , כיסאות , הגה, "קיט" (כמו לכל הונדה..) וכל אלה = שטויות , אולי 15 אלף במקרה הטוב

אכן מצויידת ב NOS , על מנוע סגור (שאלוהים יודע כמה זמן הוא עוד יחזיק אחרי מה שעבר)

והבחור רצה 70 אלף ש"ח בזמן אוטו-מוטור , אינני יודע כמה כיום לא טרחתי לשאול ..

הרכב נמצא כעת אצל אלי בונבונירה (סדנאת ELI MAX POWER)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה שהוא גורם לבלאי מאוד מואץ!

וכמו שליביו אמר, לא חסרות הונדות שגודשות 0.5-0.7 על מנוע מקורי ונוסעות ככה טוב מאוד

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

יכולת לקרוא קצת ולחפש בעצמך, ללא צורך בהקפצת העמוד:

האנשים שיעזרו לך להגיע לבנאדם שמחזיק את ההונדה הזאת (אם עדיין לא נגנבה או הולבשה על כיכר), זה אלי, מסדנאת ELI MAX POWER

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני פעם התקשרתי לבחור (הוא אמר לי שאני יצור איתו קשר בה"פ), והוא רצה ממש מחיר מוגזם, לא זוכר כמה.

התקשרתי יומיים מאוחר יותר ואמר לי שהרכב כבר לא למכירה ומי אמר לי שהוא בכלל למכירה.

לא נראה לי משהו שווה, להשקיע עליו כ"כ הרבה.

כמו שאמר אורן 16V, שם לה כמה שטויות והופ אוטו "מצויין" מהשמים !

לחשוב יותר מפעמיים אם קונים רכב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...