Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות ברכישת רכבים ספורטיביים [פולקסווגן שירוקו, יונדאי וולסטר, BMW סדרה 1]

ram631
שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הולוסטר בעלת התנהגות בינונית, הלאון בעלת התנהגות פושרת מאוד.

מישהו כתב שהצעת לאון? תקרא כמה הודעות פה בשרשור ותבין למה ה"השוואה" ביניהן. אגב, גם אני נהגתי על ה-1.4T (לאון), וזה לא משנה איזה מנוע תשים לרכב הזה, הוא לא יתנהג. אתה קורא את מה שאתה כותב? מנוע לא עושה שלדה, ולא להיפך. ברור שעם יותר כח אפשר להוציא משלדה טובה יותר הנאה ואת המיטב. אבל בלאון, גם אם תשים מנוע של בוגאטי זה לא יהפוך אותה למתנהגת, כי היא לא.

אגב, אם אתה מתפאר בשלל הרכבים שיש לך בחניה, ומשחק אותה יודע ומבין ברכבים עם התנהגות, למה אתה עם לאון? :lol::lol::lol:

תנסה אפילו 125 - 135, ותבין קצת מה זה להנות.

לגבי המוסטנג, אתה יודע, על הנייר לחוד ומציאות לחוד. שים אותה ליד 135, גם קו ישר וגם פיתולים, ונראה איפה תהיה אתה ואיפה ה-135 :-P

אגב, לגבי הציטוט הזה שלך:

ולוסטר - לא סתם נבחרה כ"כבש בעור זאב" הרשמית של הפורום. עיצוב מוחצן, מאובזרת טוב גם מבפנים אבל ביצועים מרשימים אין כאן. סה"כ הרכב זול משמעותית מהשירוקו והבימר והשוואה לא הוגנת.

אם תשים לב, ואני בטוח ב-99% בכך, שרוב מגיבי הסקר ש"בחרו" בה ככבש, לא נהגו עליה אלא מוזנים משמועות מאנשים כמוך. ויודע מה? אני בספק רב אם נהגת על אחת.

אגב, הוא לא הכניס למשוואה אפילו את הלאון. כנראה שהבחור יודע דבר או שניים :lol:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם הולוסטר בעלת התנהגות בינונית, הלאון בעלת התנהגות פושרת מאוד.

מישהו כתב שהצעת לאון? תקרא כמה הודעות פה בשרשור ותבין למה ה"השוואה" ביניהן. אגב, גם אני נהגתי על ה-1.4T (לאון), וזה לא משנה איזה מנוע תשים לרכב הזה, הוא לא יתנהג. אתה קורא את מה שאתה כותב? מנוע לא עושה שלדה, ולא להיפך. ברור שעם יותר כח אפשר להוציא משלדה טובה יותר הנאה ואת המיטב. אבל בלאון, גם אם תשים מנוע של בוגאטי זה לא יהפוך אותה למתנהגת, כי היא לא.

הלאון בעלת התנהגות סבירה, פושרת. מי אמר שלא?

תלמד להבדיל בין שלדה למתלים. השלדה 1P היא טובה מאד, המתלים בלאון בעלי מהלך קצר וההגה חסר משקל שזה בעייתי בנהיגה ספורטיבית(אגב בעיה שקיימת ברכבים יקרים הרבה יותר). ברור שתשים לרכב הנעה קדמית 200+ כ"ס ממנוע טורבו אז תקבל תת היגוי. השלדה מעולה ושרתה את הגולף MK5 ו-A3 שעליהן אני בטוח שתגיד שיש להן שלדה טובה.

תלמד להבדיל בין הלאון 1.4\1.8 לגרסאות החמות כי יש הבדליים מהותיים בהתנהגות.

אגב, אם אתה מתפאר בשלל הרכבים שיש לך בחניה, ומשחק אותה יודע ומבין ברכבים עם התנהגות, למה אתה עם לאון? :lol::lol::lol:

תנסה אפילו 125 - 135, ותבין קצת מה זה להנות.

לגבי המוסטנג, אתה יודע, על הנייר לחוד ומציאות לחוד. שים אותה ליד 135, גם קו ישר וגם פיתולים, ונראה איפה תהיה אתה ואיפה ה-135

אני שמח שאתה מזלזל ברכוש של אחרים. אני לא אצחק על מישהו שנוהג גם באלטו.

אני בעלים מאושר של לאון FR ידנית. זה הרכב שלי והמוסטאנג עומדת למכירה.

אין לי שלל רכבים ההורים נוהגים ב-C280 וב-Q7 וגרים באותה שכונה. בעבר אבי החזיק דגמים שונים של BMW והיה טס לגרמניה לייבא בעצמו. כך שיצא לי לנהוג על מיטב התוצרת של היצרן והחלום שלי בעתיד לקנות BMW ספורטיבית.

אני להבדיל ממך לא מסתנוור מהסדרה 1 רק בשל היותה BMW.

לא ידוע לי שיש BMW 125 על כבישי ישראל אבל אשמח לנהוג על אחת. עד אז הסתפקתי בסיבוב על 120I.

איפה ערכתי השוואה בין מוסטאנג ל135?

הייתי מעדיף את הבימר החסר חשש.

למרות זאת המוסטאנג רכב מהנה לנהיגה ובקו ישר זה טיל בליסטי אז תגיד מה שתגיד.

אגב, לגבי הציטוט הזה שלך:

אם תשים לב, ואני בטוח ב-99% בכך, שרוב מגיבי הסקר ש"בחרו" בה ככבש, לא נהגו עליה אלא מוזנים משמועות מאנשים כמוך. ויודע מה? אני בספק רב אם נהגת על אחת.

לא פשוט הם רואים רכב בעל עיצוב צעקני ואז הם לא מבינים איך פאביה השאירה לו אבק.:lol:

אל תאמין, כן תאמין, אפשר לחשוב שמדובר ברכב אקזוטי.

כשתגיע גרסאת הטורבו אשמח לבחון אותה, למרות שהרכב לא מספיק פרקטי עבורי.

אגב אמרת שביצעת נסיעת מבחן על לאון 1.4 וממה שידוע לי בחברה הייתה להם רק 1.8 למבחן.:roll:

אגב, הוא לא הכניס למשוואה אפילו את הלאון. כנראה שהבחור יודע דבר או שניים :lol:

התרשמתי שאת הבחור מעניינת יוקרה הרבה יותר מביצועים(קו ישר לא קו ישר). לכן הצעתי את ה-DS, לחליפין את הגוליטה.

נ.ב: בכלל קיבלת כבר את הולוסטר שלך?:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מהשורה שכתבת "אגב ראיתי שרשמת שערכת נסיעת מבחן על ה-1.4T ויש רק נסיעת מבחן על ה-1.8T" הבנתי עם מי יש לי העסק, כשמפורשות כתבתי שנהגתי על רכב של מכר.

מכך אני מסיק שאתה חרטטן ומסלף משפטים על ימין ועל שמאל, ואני בטוח ב-100% עכשיו שלא נהגת (אולי כן נכנסת) על ולוסטר.

תסע בלאון FR שלך, "תהנה" ממנה, היא פושרת, ואני בטוח (ולא נהגתי) שגם עם כל מערך המתלים המשופר של הלאון עדיין ההתנהגות שלה שווה לת*ת, וזה לא כי אני אומר, זה כי ה-ר-ב-ה כותבים את זה מנסיעות שהם ביצעו עליה. אתה יכול להשתמש בעניין השלדה בקשר לגולף, זה עדיין לא אומר שהלאון שלך מתנהגת.

אגב, אף אחד לא זלזל במכוניות שלך, אבל אם יש לך מערך מפוצץ למה אתה נוהג על FR? והמוסטנג לא טיל בליסטי ולא נעליים בקו ישר (מילא היית אומר GT500), וההשוואה ל-BMW רק בגלל כמות סוסים דומה.

כתבתי 125 כי במנוע הזה כבר יש כח מספק בשביל "לרקוד" עם הרכב.

בקשר לפאביה, אני אפילו לא אגיב, כי כרגיל אתה מקשיב לשמועות.

את שלי אני מקבל השבוע, ונהגתי על אחת לא פעם ולא פעמיים.

ושוב אציין, יש אנשים שיודעים לבחור מכוניות, ובגלל זה הלאון אפילו לא במשוואה כאן (אפילו ה-FR, שנחשבת ספורטיבית).

שיהיה לך כל טוב וסופ"ש נפלא, אין כבר טעם להגיב לך יותר, אחרי המשפט שכתבת (וציטטתי בהתחלה).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניינת זה עניין סובייקטיבי לגמרי, וגם הגדרה ערטילאית משהו. באמת נהנית באלפא יותר מאשר בב.מ.וו?

מבחינת הנאה טהורה מנהיגה (סובייקטיבית כמובן) הג'ולייטה בכלל לא בכיוון בעיני.

נכון שסדרה 1 הבסיסית זועקת נואשות לעוד סוסים, אבל גם עם העדר הקטן היא מצליחה להיות אחלה מכונת נהיגה בכבישים הנכונים.

אולי זה רק אני שבאתי עם ציפיות עד השמיים לג'ולייטה, סה"כ אני מאוד אוהב את העיצוב ומה שהיא משדרת - אבל יצאתי כמעט מאוכזב, הן מההתנהגות (טובה, רק לא ממש מהנה) והן מאיכות תא הנוסעים (לאו דווקא איכות גרידא, יותר ההרגשה שהיא נותנת). זה נכון מבחינתי גם לגרסה האוטומטית וגם ל-QV (שמפצה קצת על האכזבה עם מנוע שבהחלט מספק עניין).

שמע, זכותך לדעתך. אני אישית ממש לא מסכים.

אני כלל לא התכוונתי למנוע, אלא להתנהגות הרכב. מעבר לכך, אולי באמת ציפית לפרארי להמונים או משהו כזה, אין זה המצב.

מבחינת תא נוסעים, בגרסאות המאובזרות מאוד של ה-1 הוא די מרשים וגם שם תמצא פלסטיקים כמו בפונטו, מצד שני גם בגרסאות המאובזרות של הג'ולייטה הוא מרשים.

מעבר לכך, יש כאן שיקול נוסף, תמחור. סמל"ת אינם מוכרים את הג'ולייטה במחיר אטרקטיבי, אני מודה, אך גם לאחר המעבר לידי דלק הסדרה 1 אינה בדיוק זולה. הגרסה הבסיסית של ה1 כמעט עירומה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מהשורה שכתבת "אגב ראיתי שרשמת שערכת נסיעת מבחן על ה-1.4T ויש רק נסיעת מבחן על ה-1.8T" הבנתי עם מי יש לי העסק, כשמפורשות כתבתי שנהגתי על רכב של מכר.

מכך אני מסיק שאתה חרטטן ומסלף משפטים על ימין ועל שמאל, ואני בטוח ב-100% עכשיו שלא נהגת (אולי כן נכנסת) על ולוסטר.

אתה כתבת בשרשור אחר שביצעת נסיעת מבחן.

אתה נהגת, לא נהגת זה לא מעניין אותי האמת, כי בשבילי זאת לא אמת מידה. העיקר שאני נהנה מהרכב.

תסע בלאון FR שלך, "תהנה" ממנה, היא פושרת, ואני בטוח (ולא נהגתי) שגם עם כל מערך המתלים המשופר של הלאון עדיין ההתנהגות שלה שווה לת*ת, וזה לא כי אני אומר, זה כי ה-ר-ב-ה כותבים את זה מנסיעות שהם ביצעו עליה. אתה יכול להשתמש בעניין השלדה בקשר לגולף, זה עדיין לא אומר שהלאון שלך מתנהגת.

זאת אותה שלדה אבל מה אתה רוצה ממני. מדובר בעובדה.

מי זה הרבה אומרים? תן לי מבחן אחד שאומר שהלאון רכב גרוע ביחס לתמחור.

אגב, אף אחד לא זלזל במכוניות שלך, אבל אם יש לך מערך מפוצץ למה אתה נוהג על FR? והמוסטנג לא טיל בליסטי ולא נעליים בקו ישר (מילא היית אומר GT500), וההשוואה ל-BMW רק בגלל כמות סוסים דומה.

מערך מפוצץ? לאבא שלי אדם בן 65 יש Q7. לאמא בת 56 יש C280 שהיא לא עוברת איתה את ה-100 קמ"ש.

אתה רוצה שאני אנהג על הרכבים של ההורים שלי?:lol: על ה-Q7 מעולם לא נהגתי אפילו שהיא אצלנו 3 שנים.

אני עדיין בחור צעיר זמני יגיע עד שאוכל להרשות לעצמי רכבים בתקציב כזה, עד אז אני אהנה ממה שאני יכול לקנות כרגע ובשבילי זה מעל ומעבר.

מעולם לא ערכתי השוואה בין מוסטאנג לבימר זה מביך. המוסטאנג עושה באזור 5.5 שנ' 0-100 זה איטי מאד אני מסכים איתך:wink: רק בהילוך שני הרכב מגיע ל-150 קמ"ש זה מגוחך כמה שההילוכים ארוכים.

כתבתי 125 כי במנוע הזה כבר יש כח מספק בשביל "לרקוד" עם הרכב.

כתבת, אבל איפה אני אמצא אחת כזאת? רצית שאני אנהג עליה.

בקשר לפאביה, אני אפילו לא אגיב, כי כרגיל אתה מקשיב לשמועות.

את שלי אני מקבל השבוע, ונהגתי על אחת לא פעם ולא פעמיים.

לבריאות אבל אפילו לא התחלת הרצה על רכב שאתה כ"כ מהלל.

ושוב אציין, יש אנשים שיודעים לבחור מכוניות, ובגלל זה הלאון אפילו לא במשוואה כאן (אפילו ה-FR, שנחשבת ספורטיבית).

שיהיה לך כל טוב וסופ"ש נפלא, אין כבר טעם להגיב לך יותר, אחרי המשפט שכתבת (וציטטתי בהתחלה).

אגב אני ממליץ לך לא להתעצבן כ"כ הרבה, הכל ברוח הספורט. וויכוח ואי הסכמה זה לא דבר שלילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל מראש בפני קהילת השירוקו ,

אך בעיני לפחות אף אחד משלוש הרכבים שצצינת הם לא ספורטיביים חוץ מהמראה של השניים (שירוקו וולוסטר).

לשירוקו אומנם מנוע מוגדש (שהרוב מוסיפים לו עוד כוח - הפלוס המנוע מוגדש ותיק) אך ההתנהגות בעיני היא לא

ספורטיבית (והיא לי עם הרכב כמה מאות ק"מ בשלוש שנים בצ'מפיון).

היונדאי אומנם נראית הרבה יותר סקסית משלושתם יחדיו אך קשר לספורטיביות אין בכלל.

לבימר יש את הפלוס שאין לאחרות שזה רכב עם הנאה אחורית,ויש גם דגם מוגדש ונותן קצת להנות כשרוצים ואם כל הכבוד אז הסמל

עושה לרובנו חיוך על הפנים ולא משנה מאיזו שנה הוא יהיה.

אופציה שכדאי שחברך יבדוק הוא האם יש GTI בדרך ל 12 חודש (לא לבדוק עם סוכן) ואז הוא יכול אולי לקחת רכב עם

יומרנות ספורטיבית.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניסיון עם נסיעת מבחן על 3 הרכבים האלה ..

שירוקו הכי מהנה .

פיג'ו 206 CC שנת 2002 מנוע 1.6 גיר רגיל.

מאזדה לנטיס 323 שנת 1999 מנוע 1.6 גיר אוטומט.

טויוטה פריוס שנת 2009 מנוע 1.5 גיר רציף.

רנו קליאו שנת 1998 מנוע 1.4 גיר אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 שנים מאוחר יותר...

שאלת את אותה שאלה בשרשור רלוונטי ו״חי״ שפתחת פה. למה להקפיץ שרשור בן שש בשביל לשאול את אותה שאלה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...