Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בהמשך לדוח שקיבלתי בגבעתיים עם פנגו-בחרו שאשלם בכל זאת! מה עושים?

zivm
שימו לב! השרשור הזה בן 4329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כחצי שנה כתבתי פה,שחניתי בגבעתיים ברחוב התעש בכחול לבן,הפעלתי פנגו ב11:42 מהגלקסי שברשותי,וכשהלכתי לסידורים שמתי עין בכל זאת על האוטו מהמשרד כי אני יודע שמסתובבים שם פקחים. בשעה 11:43קיבלתי דו"ח מפקח $%@!% שאפילו לא בדק אם יש לי פנגו או לא,אלא רק על בסיס איזי כארד,וזאת אני יודע:

א) ראיתי אותו בודק את השמשה ואת החלון שלי וישר כותב לי דוח ומצלם לי את האוטו

ב) אם הוא היה בודק שאני חונה עם פנגו,התוכנה הייתה מודיעה לי שפקח בדק את האוטו ושהכול נמצא תקין (כבר קרה לי)

שלחתי מכתב מפורט מאוד עם קבלות מפנגו ופירוט מרבי שהפעלתי את התוכנה ב11:42 והיא נכנסה לפעולה רק ב11:43 מסיבות כאלו ואחרות של תוכנה.

ככה עשה הפקח הנבלה,אוטו אוטו,לא בדק במחשב ולא כלום.

היום קיבלתי מכתב מעיריית גבעתיים "כי לאור החלטת היועצת המשפטית,לא נמצאה עילה חוקית לביטול\הפחתת דו"ח החניה שבסימוכין"

אי לכך יש לשלם את התשלום.

עכשיו,מצד אחד זה "כולה" 100 שקל

מצד שני,זה מקומם,מעצבן ולא צודק!

האם יש משהו לעשות בנידון?? להגיש ערעור? לגשת לבית משפט? מה ניתן לעשות?

הרי כל תושב קטן כמוני יגיד לעצמו שזה כולה 100 שקל ובוא נסיים עם זה ופחות כאב ראש,אבל כשיש אלפים כאלו,המדינה גוזרת קופון יפה מאוד.

אשמח להצעות.

תודה:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הספקת בתוך דקה אחת לחנות, להפעיל פנגו, להגיע למשרד, להסתכל על הפקח, שהספיק לבדוק את השמשה והחלון, לצלם ולכתוב דו"ח? או שאת הפנגו הפעלת מהמשרד, כשראית את הפקח? אם תבקש להשפט, אתה עלול להשאל אותה שאלה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפנגו הפעלתי כשיצאתי מהרכב בדרך למשרד,באפליקציה ישנה השהייה של כדקה מסתבר שלא ידעתי. מהרגע שלחצתי הפעלת חניה עד שהמונה מתחיל לספור,לוקח כדקה.

יותר הגיוני שהפקח "ארב" לי שאצא מהאוטו ויתחיל את המכה שלו כי ראה שאין לי איזי פארק או משהו.

והמשרד ממש מעל החניה ככה שרואים את האוטו וההליכה פחות מ10 שניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על ההמלצה להישפט.

אם העבודות רשומות כפי שציינת יש לך סיכוי טוב לצאת מזה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם העקרון חשוב לך - תוציא פלט מודפס של השיחות מהסלולרי (להתחלת שיחה לפנגו ב- 11:42) ואת האישור של פנגו על התחלת חניה ב- 11:43, ובקש להשפט. אף שופט לא ירד לבדיקת עשיריות שניה מה קדם למה, ויש סיכוי טוב לזכות.

לדעתי לא משנה איפה המשרד ואם הפקח יצא מהחצר הסמוכה.

למה עקרון? כי יכולים לטרטר אותך בבימ"ש, לבקש שהפקח יבוא להעיד וכו', והעניין לא יסתיים בדיון אחד.

פעם בקשתי להשפט על דו"ח חניה שגוי בת"א. הסיפור התמשך 3 דיונים בתאריכים שונים עד שהשופט אמר לי "לך הביתה".

אומנם לא שלמתי, אבל כל הזמן והטרטור עלו לי יותר מעלות החסכון.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלט מפנגו מראה שהפעלת את החניה ב-11:43 והדוח הוא גם מ- 11:43?

אם כך הדבר, אתה תזוכה בבימ"ש.

הבאסה זה בזבוז של יום עבודה שאני בטוח שיעלה לך יותר מ-100 ש"ח.

אל תוותר, הגש בקשה להישפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי את הפלט לעיריית גבעתיים עם מכתב מנומק היטב,שזה סתם להיטפל על כלום.

לא התקשרתי להפעיל פנגו,אלא דרך האפליקציה,ומרגע שלוחצים על הפעלת חניה לוקח כדקה.

החניה נכנסה לפועל כדקה לאחר שקיבלתי את הדו"ח!

אין לזה שום הסבר מלבד זה שהפקח חיכה שאני אצא מהאוטו וראה שלא שמתי איזי כארד,מלבד זה אני לא רואה שום סיבה לקבל דוח בגלל עיקוב של דקה בתוכנה

פשוט גועל נפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בפאנגו רק לגיבוי, וכשאני משתמש, אני שם פתק: "פקח יקר, אני חונה עם פאנגו". אם אקבל דו"ח, אצלם את הרכב ואת השעון שלי, פלוס צילום מסך מהמכשיר, פלוס הדו"ח של הפאנגו.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגיד במשפט שראית את הפקח רושם את הדוח כי אז הם באמת יכולים לטעון שהפעלת את הפנגו כשראית את הפקח .

תגיד שהפעלת את הפנגו ב-11:42 או 11:43 ודקה אחרי נרשם הדוח . תציין שאתה ראית את הדוח רק כשהגעת לאוטו כעבור מספר שעות כך שלא יכול להיות מצב שכשראית את הדוח הפעלת את הפנגו על 11:42 כי כאמור הראית את הדוח רק כעבור כמה שעות (אי אפשר להפעיל את הפאנגו אחורה...) .

אני מאמין שעל התפר הזה של דקה אחת בין הפעלת הפנגו לבין הזמן שהפקח רשם לך את הדוח יוותרו לך בטח ובטח אם לא היית /ראית את הפקח רושם לך פיזית את הדוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער מאוד לבאס אבל זה לא יעבוד בבית המשפט.

אם הדו"ח הוא בשעה 11:43, הפאנגו נכנס לפעולה בשעה 11:44 ואין לך הוכחה שהפעלת אותו לפני - אכלת אותה.

השופטים מסתכלים על החוק ולפי החוק - בשעת רשימת הדו"ח אכן חנית ללא פנגו פעיל.

ולמה שהשופטים יקשיחו:

1. כדי למנוע בקשות למשפט שיוצרות עומס.

2. כי תמיד נוטים להאמין לפקח.

3. מי אומר שבאמת הגעת בשעה 11:42? אולי הגעת קודם וברגע שראית את הפקח - ניסית להפעיל את הפנגו??

בקיצור - אלה אם שעת ההפעלה הרשומה תהיה מוקדמת משעת הדו"ח, סיכוי גדול שתפסיד במשפט ועדיין תבזבז שעות רבות מזמנך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה השטויות האלה, אמנם חוק אבל יש גם שיקול דעת בשביל זה אתה עומד מול שופט ולא מול נציג עם מחשב וספר חוקים פתוח.

אם הוא הפעיל פנגו איך שהוא יצא מהרכב, זה אומר שמבחינתו הוא חשב שהוא מכוסה.

ואם זה לא מוצהר בבירור שהחניה נכנסת לתוקף דקה אחרי שהפעלת אותה, אין סיבה שהשופט לא יבטל את הדוח.

אם באפליקציה מוצהר בבירור שיש דיליי של דקה, אז לדעתי אין מה ללכת למשפט ואין מנוס מפעם הבאה לחכות דקה ברכב לפני שיוצאים.

זה למה אני כל כך אוהב את הסלופארק שלי.. נכנס בדיוק כשאני מפעיל, מודיע לי לפני שנגמר וגם מודיע כאשר פקח בודק את הרכב.

2017 Citroen C3 Shine

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שמה שאתה מתאר אכן קרה, הייתי משלם את הדו"ח ותובע את העירייה בתביעות קטנות.

הייתי מוסיף את עניין ביזבוז הזמן/טירחה/אובדן-הכנסה/נסיעות וכולי בחשבון הכללי [לא לנפח, להיות צמוד לעובדות האמיתיות]

.

עליך להיות עינייני ותמציתי וברור- חניתי בתאריך כזה וכזה, מצב אישור חניה מפנגו והעתק פלט שיחות וכולי..אל תוסיף פרשנויות והערות מדוע ולמה התוכנה ב- delay של דקה, רק עובדות ובתמצית.

מניסיון של שנים בתביעות קטנות, זה עובד כל עוד יש לך ראיות עובדתיות בכתב, לא מילה כנגד מילה.

אישית, אני סבור שרק דרך עמידה על זכויות/עקרונות תימצא הדרך לשינוי הנדרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,באפליקציה אין שום מידע על זה שיש דיליי בעת הפעלת החניה. אני יודע שב11:43 החניה נכנסה לפועל,וב11:42 נכתב הדוח! יודעים מה? גם אם יש דיליי אפילו אם לא כתוב,למה להיות מגעיל ושפל ,לארוב לבן אדם(כי אין הסבר אחר,הוא לא הציץ משום מקום 10 שניות אחרי שיצאתי מהאוטו וראה שאין תו,הוא חיכה לי) ולתת לו דוח על דקה,מבלי שבדקת בכלל אם יש לו שירות חניה מלבד איזיפארק!! הוא לא בדק במחשב וזאת בוודאות כי אני ראיתי אותו מחוץ לחלון,מסתכל בחלון של האוטו לראות שאין איזי פארק ובשניה שלף את הפנקס רשם דוח צילם את האוטו והניח לי על השמשה הקידמית.

לי זה ממש לא נראה שהוא הגיע "במקרה" 10 שניות אחריי.

יש לציין שחניתי בדיוק לכמה דק' בשביל לקחת משהו ולנסוע,לא רציתי לקחת את הסיכון של אולי יבוא פקח,הפעלתי בכל זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח בקשה להישפט.

במקביל פנה לפאנגו במייל ונסה לקבל מהם אישור לכך שייתכן שיש השהיה של דקה בהפעלת החניה. יתנו - תביא למשפט. לא יתנו - אל תביא.

אני מאמין שכשתגיע להישפט התובע העירוני כבר יבטל את האישום דקה לפני המשפט.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...