Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיט קסנון לפיג'ו 206 XS

omri888
שימו לב! השרשור הזה בן 4336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי ששמתי פסי לד בפנסים מקדימה, אני רוצה לשדרג עוד יותר את המראה ולהוסיף קסנון.

את האמת הדיימונד ויז'ן לא משתלבות הכי יפה עם הפסי לדים וזה מעצבן אותי בעין.

אני מעוניין להזמין קיט קסנון מאיביי, התקנה יש לי מי שיעשה בארץ.

פה אני בא להתייעץ איזה קיט אני צריך להזמין.

המנורות שלי ברכב זה H7, אני צריך קיט קסנון של H7?

על מה עוד אני צריך להסתכל בקיט לפני שאני מזמין אותו?

איזה גוון אתם ממליצים לי שיהיה כחול לבן כזה?

אם מישהו במקרה יכול להפנות אותי לקיט להזמנה שיתאים לי זה יהיה מצויין.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם תתקין קיט קסנון לרכב שלך זה לא יהיה חוקי, דבר שני לדעתי יהיה לך קשה להכניס את הקסנון לארץ כשתזמין מאיביי

למה שלא תקנה בארץ? המחיר שלהם כבר ירד ממש לזנות ובלי כאבי ראש של להזמין מחו"ל

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להזמין כי חבר של אבא שלי הזמין ויצא לו 300 שקל וממה שאני בדקתי במקום אחד שמצאתי רצו 850 כולל אחריות.

אני יודע שזה לא יהיה חוקי אני יחיה עם זה.

אתה מכיר מישהו באיזור קריות-חיפה שמתקין קסנון איכותי עם אחריות במחיר טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לאתר YAD2 אביזרים לרכב, תרשום בחיפוש קסנון, יש שם קיט שלם שמתחיל ממחיר 300 ש"ח

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא איזה קיט מתאים לרכב שלי.

איך אני יודע איזה קיט של קסנון מתאים ואיזה סוג מנורה אני צריך? [h7 h1]

במנורות הרגילות שלי אני משתמש בH7 אבל אולי בקיט קסנון זה משתנה? או שאולי זה לא משנה בכלל?

אני לא כל כך חזק בתחום הזה של הקסנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סתם יסנוור וכל שוטר שיראה אותך ישר יעצור אותך, גם אני קניתי קיט לרכב שלי וככה היה, כל יום שוטר אחר עוצר אותי,

קניתי פנסי אנג'ל אייז עם עדשה ועכשיו הקסנון לא מסנוור, בקו ישר, והכי חשוב ששום שוטר לא עוצר אותי.

yowyiz0yjqza.jpg

wzriw4knnxim.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סתם יסנוור וכל שוטר שיראה אותך ישר יעצור אותך, גם אני קניתי קיט לרכב שלי וככה היה, כל יום שוטר אחר עוצר אותי,

קניתי פנסי אנג'ל אייז עם עדשה ועכשיו הקסנון לא מסנוור, בקו ישר, והכי חשוב ששום שוטר לא עוצר אותי.

yowyiz0yjqza.jpg

wzriw4knnxim.jpg

איזה קיט קנית?

ואולי מישהו יכול להסביר לי איך אני יודע איזה קיט מתאים לרכב שלי??

אם המנורה שיש לי עכשיו זה H7 אז אני חייב קיט H7?

ואנג'ל אייז ברור שהייתי רוצה אבל זה סיפור של 1000 שקל רק הפנס, לא זול. חוץ מזה שאני גם עוד לא ראיתי מקום שמוכר פנסים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

למען כל חברי הפורום הזה אנא רד מקסנון ,ובטח שלא בעדשה כי אז אתה מסנוור את כולנו !!!!!

תודה בשם כל נהגי ישראל.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...