Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לעשות עם הדאשבורד?

irork
שימו לב! השרשור הזה בן 4283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחברי הפורום

על הדאשבורד שלי הדביקו בד ואני לא אוהב אותו כי הוא לא מתאים וכבר דהוי ומעפיר. אני לא יודע מה המצב מתחתיו אבל אני מניח שהמצב לא טוב. אני רוצה להוריד את הבד ולצפות בבד סקאי. חשבתי להוריד את הבד, לשייף ולהדביק עם דבק מגע, האם למישהו יש רעיון יותר טוב?

אני מצרף תמונה

DSCN2067.jpg

DSCN2340.jpg

3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה חייב לפני הסקאי ספוג שיתן נפח .

חפש שיפוץ של ליאור על הנובה הוא עשה שם דש קאסטום

אבל צילם הרבה שלבים שיכולים למחיש לך את התהליך

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לישה הרפד בקיבוץ גליות בת"א ב250 ש"ח הוא יעשה לך פלאים!

הי ערן , תודה על ההמלצה ותתחדש מהבונבוניה האיטלקית נקטנה שלך. האםלדעתך צריך לפרק את הדשבורד או הוא עושה ללא צורך בפרוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי ערן , תודה על ההמלצה ותתחדש מהבונבוניה האיטלקית נקטנה שלך. האםלדעתך צריך לפרק את הדשבורד או הוא עושה ללא צורך בפרוק?

היי תודה . אני היית מפרק את הדשבוד ומביא לו ואז הו יעשה ציפוי יסודי וחובה להוריד את הציפוי הקודם !בגיפ וגוניר שזה דשבורד גדול הוא עשה עבודה מדהימה עם תפרים כפולים עלה 200 ש"ח במזומן

eran lanski

חבר מס- 14084

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תודה . אני היית מפרק את הדשבוד ומביא לו ואז הו יעשה ציפוי יסודי וחובה להוריד את הציפוי הקודם !בגיפ וגוניר שזה דשבורד גדול הוא עשה עבודה מדהימה עם תפרים כפולים עלה 200 ש"ח במזומן

תפרים? מה הוא תופר את הציפוי סקאי?

אתה זוכר בערך איפה בקיבוץ גלויות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רלוונטי גם לגבי דשבורד סדוק של פיאט ספיידר וכרמן גיאה ?

חשבתי לשים מכסה ׁCAP ולהדביק עם דבק מגע, אבל בטוח שזה לא ייצא כמו שצריך.

הכוונה היא לדבר כזה : http://worlduph.com/images/root_images/fiat_dashcap.jpg

מה בנוגע לצביעה, האם שווה לשקול צביעה במקום ריפוד ? או שזה מתקלף עם הזמן ?

אין לי פשוט ניסיון עם זה וחשוב לי לשמוע מאחרים.

תודה

רביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כיסוי הוא כן רעיון טוב, הם בד"כ מאוד דקים וברגע שמותקנים קשה להבחין שזה כיסוי. מה גם שיש להם לרוב את כל הצורות של הדשבורד המקורי וזה לא משהו שאתה יכול לעשות עם ריפוד.

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם מחזיקים ולא נפרדים. ולא מתפוצצים בשמש, כי הם מאוד דקים

למישהו יש ניסיון עם זה ? באלפא ספיידר אותה מחלה בדיוק כמו בפיאט ספיידר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמורים להחזיק טוב, ואני לא חושב שהם נסדקים בשמש כל-כך מהר אם בכלל (הם לא עשויים מאותו החומר של הדשבורד). אני חוזר ואומר שאין פתרון טוב יותר לדשבורד, למעט אחד חדש או שיפוץ כללי בחו"ל שעולה הון.

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מצאתי זמן לפרק את הדאשבורד ומה שגיליתי מתחת ללבד זה שישנם סדקים רציניים כפי שתיארתי שיהיו.

ישה הרפד אמר לי שהוא לא יכול לתקן ושצריך לקחת לפחח!.

האם מישהו מכיר בעל מקצוע שמתעסק בדברים כאלו?

האם כדאי לי לנסות לתקן לבד? כי אני קצת מפחד שאני ההרוס עוד יותר.

תודה

ארן

DSCN7986.JPG

DSCN7992.JPG

DSCN7993.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להרחיק עד פחח?

אני משוכנע שיש דבקים איכותיים שיכולים לעשות פלאים לסדקים האלה.

לגבי מהו החומר המומלץ, זה אשאיר לגדולים ממני - אבל אני יכול לומר לך שישנם כיום דבקים מדהימים, כמו דבק אפוקסי שנוצר מתערובת של שתי שפורפרות, שהופך פשוט לאבן! דבקים אחרים שיכולים להשאיר תקליט ויניל דבוק לתקרה במשך שנים ועוד ועוד...

אז עד פחח...הדרך ארוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...