Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עט הפלא Fix it Pro, לתיקון שריטות.

יוסיסופר
שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא שווה כלום זאת עוד מילה קטנה ליד מה שהדבר הזה שווה, פשוט עבודה בעינים אין מילה אחרת, איך שקבילתי את העט החרטא הזה (שעלה לי דרך אגב 1.26$ כולל משלול), ירדתי לרכב ניסיתי להעלים שריטה שפוליש עדיין מעלים אותה לחלוטין והעט לא הצליח, מי שרוצה לחסוך חמישה שקלים, מוזמן לפנות לאתר המזבלה הקרוב העט שלי זרוק שם איפשהו.

אני לא מאמין על מה אנשים עושים היום כסף... (אני ממש פראייר)

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גמני בדעה שהמוצר לא שווה. אפילו יתנו בחינם - הוא לא עושה שום דבר מועיל. ניסיתי אותו פעם -ומייד הוא נזרק לפח.

אז הלכו לי לפח כמה שקלים - חבל שאחרים יחשבו לקנות אותו.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי עט כזה לפני כמה חודשים בדיל אקסטרים,מה לעשות הסקרנות הרגה אותי אז הייתי מוכן לשלם 7 שקל בשביל להרגיע את הסקרנות ;) .

חוץ מהבעת פנים המטופשת שעולה לך אחרי השימוש בטוש אין שום אפקט אחר, בקיצור מיותר,לא מועיל,לא מעלים ואפילו מזיק.

לך תקנה 5 טילונים ב-50 שקל עדיף =]

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברי הקונצרן,

http://www.ebay.com/itm/400285945218?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

צבע + קליר קואט לברק

צבע כמו שצריך של VAG, מיוצר בגרמניה , טיפה קריאה באינטרנט על עבודה נכונה וניתן לטשטש שריטות כמו שצריך ומכות בפגוש הקדמי מאבנים קטנות וכו'.

המחיר , לא רחוק מ''עט הפלא'' , התוצאות, רחוקות בהרבה.:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , הבטחתי תשובה לגבי השימוש ב"טוש הפלא" ,

קבלתי אותו שבוע שעבר והיום החלטתי לנסות אותו....

שריטות לא עמוקות במיוחד, אלא שקיבלו פס דק מאוד בגוון לבן, הטוש ממלא את זה ומטשטש את השריטות,

שריטות קצת עמוקות יותר ... = הטוש נחשב במילים עדינות - כוסות רוח למת.

מתאים לשריטות ממש ממש קטנות ודקות.....

לגבי עמידות הסתימה... לא יכול עוד להגיד , ימים יגידו.. (או שמה שעות?)

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

חבל שאנשים לא מריצים חיפוש בפורום לפני שקונים את המוצרים האלה.

תיקון לצבע רכב הוא עבודה מורכבת יותר מסתם "טוש פלאים". זה כרוך בהכנות ובחומרים שמחירם הוא יותר מ 2$ באיביי, ולכל צבע רכב קוד ייחודי משלו, ואין צבע שהוא אוניברסלי ומתאים לכולם.

החברות שמוכרות את הטושים האלה עושות את הכסף בדיוק מזה. כל אחד שמחפש פתרון זול שם להם 2$ בכיס. קחו כמו מאות אלפים כאלה בחודש ויש לכם אחלה רווח, והלקוח בעצם משלם ולא מקבל כלום.

בדי לתקן שריטות מומלץ או ללכת לבעל מקצוע שיעשה את העבודה, או לקנות ספריי צבע לרכב ולעשות זאת בעצמכם. זה גם לא כזה מסובך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

לאחר שבדקתי את הטוש המחורבן ,חיפשתי איפה מתקנים שריטות ברכב,הגעתי ,לכמה מקומות ,בתל אביב הלכתי לעסק שכבר אני מכיר

וביקשתי מהם טוש דומה לתיקון שריטות מקצועי ,הם אמרו לי שהעניין לא עובד,אבל הם הביאו דוגמאות של טוש ריק שהם מזריקים לו את צבע הרכב המקורי או לפי מספר צבע או דומה אם האוטו קצת ישן,וזה אמור לפתןר את הבעיה ,אז אני רוצה להגיד שלפחות במקרה שלי של הסיאט איביזה השחורה שלי זה עבד מצויין ,זה לא עולה 1$ אלה 59 שקל ,אבל המוצר מבחינתי פצצה.

תתקשרו ל 03-5622804.תבקשו את צדוק או שאול או טום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

המוצר הכי ומטומטם שקיים , אבל כן גם אני הייתי מוכרח לנסות ...

מסכן הבנאדם שרכש את העט בגרופון 50 שח אני לא מאמין

רכשתי ב4 שח מאיביי יש לי רכב בצבע שחור לא רק שהוא לא מעלים את השריטה הוא גם מוציא לכה שקופה שנראת לעין ויותר גרועה מהשריטה עצמה

מה שבטוח שהיצרן בטוח עשה כמה מיליונים מה4 שח שכל אחד הוציא בשביל לנסות את המוצר , מקסימום זורקים לפח בשביל דולר אף אחד לא יתלונן , אבל מי הישראלי המטומטם שמזמין מאיביי ומוכר ב50 שח ?

עריכה :

רק עכשיו שמתי לב שהקפצתי נושא מלפני שנה עמכם הסליחה אבל המוצר חזר להיות בגרופון אנשים תזהרו !

HU : LG LCF710BR PROS- RF 3Sixty.1 AMP : Xetec Vector 350.6 RCA: Knukonceptz KRY4.6M

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הקפצת אז מידע על המוצר - זה לא מתקן שריטות בצבע, אז פשוט עט עם לקה, המטרה של העט הוא למלא פגיעות עדינות בשכבת הלקה כמו פתיחת דלתות וכו.. כאשר השריטה עוברת את הלקה ומגיעה לצבע העט הזה לא יועיל בכלום,

ניסיתי אותו על שריטה מאוד דקה בשכבת הלקה והוא מילא את השריטה יפה, הבעיה היא שהוא משאיר כתם מסביב לשריטה וכמו כן העמידות נמוכה ותוך כמה שטיפות זה יורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי ב4 שח מאיביי יש לי רכב בצבע שחור לא רק שהוא לא מעלים את השריטה הוא גם מוציא לכה שקופה שנראת לעין ויותר גרועה מהשריטה עצמה

רק עכשיו שמתי לב שהקפצתי נושא מלפני שנה עמכם הסליחה אבל המוצר חזר להיות בגרופון אנשים תזהרו !

בניגוד לך, אני שמתי לב לתאריך ההודעה, אך גם אני רוצה לתת חוות דעת ולעזור לבאים בתור. זה עולה 5 ש"ח באיביי, לא שווה גרוש, חבל על הזמן שלכם, תוותרו ואל תקנו את החר* הזה. אגב אחרי שתי שטיפות גם הלכה שהוא נותן יורדת והמצב חוזר לקודמתו..

בהצלחה.

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 שנים מאוחר יותר...

סליחה שאני מקפיץ דיון ישן,

אבל האם הביקורות השליליות כאן מדברות על לק צבע כמו שמוכרים פה?

קישור:

https://m.facebook.com/Zeevicar/

מוכרים לק צבע מקורי לפי קוד צבע של יצרן הרכב

ב 80 ש״ח

יש שם תמונות של לפני ואחרי של לקוחות.

מה דעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה לא לק, זה סתם עט שמכיל לכה "יעני" מטשטש שריטות ומה שהוא עושה זה ממלא אותן בלכה, רק אם יש צבע מתחת כיוון שאם זה הגיע לפח אז לכה לא תעזור. צריך צבע בסיס

לק צבע מקורי הוא צבע מעורבב (או לא מעורבב לבקשתך) עם לכה, לפי קוד הצבע של הרכב שלך, משתמשים בו לתיקוני צבע קטנים, אם אתה רוצה עבודה מושלמת צריך לדאוג להרבה תנאים מקדימים לפני כן, כגון הכנה של המקום וניקוי טוטאלי של האיזור, צביעת בסיס הצבע / צביעה בשכבות של צבע את מקום השריטה ופוליש לאחר מכן.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...