Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מכירה] אלפיין CDA-9833R

Yaroki
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 4264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הCD די ישן, רכשתי אותו בגרמניה לפני 8 שנים. בשנה האחרונה שכב בארון כי החלפתי אותו במכשיר עם בלוטוט', 113BT.

מכשיר בעל איכות שמע מעולה, שלל פונקציות לחיתוכים.

שלוש יציאות למגבר, שליטה על הסאב (כולל שינוי פאזה).

מצויין למתחילים בעולם הסאונד האיכותי, אלה שרוצים להתנסות בפונקציות החיתוכים השונים בלי לקנות מכשירים יקרים.

גילוי נאות, מנגנון ההזנה של הCD התקלקל לי פעם אחת, תוקן באפריל טקליין (עד היום אני לא מבין למה ההנהלה מחזיקה סנדלרים במעבדה שלהם?), והתקלקל שוב במסגרת האחריות של התיקון. מאז עבד תקין, ולאחרונה עשה לי קונצים פעם בתקופה מסויימת.

ספר המכשיר

**כמו שניתן לראות בתמונות, הקונה מקבל את המכשיר עם מסגרת חדשה, צמה חדשה, נרתיק לפאנל חדש, וכמובת עם השלט המקורי, השלט תקין ועובד (רק השלט שווה חצי מהמחיר המבוקש).

המחיר 500 ש''ח,

אפשרות להחליף במונובלוק בתוספת מצידי.

ה''פ, או 054-3100399 (להתקשר בשעות הגיוניות).

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...