Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה שלא תקימו מפלגה ותרוצו לכנסת?

Transport Party
שימו לב! השרשור הזה בן 4368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעוד 16 שבועות הבחירות לכנסת.

אם יש דבר אחד בטוח זה הוא שאף מפלגה, חדשה כותיקה, לא תתייחס לבעיות שמעיקות על כל הציבור וכל יום, קרי בעיות תחבורה. כולם יטפלו באירן, בחינוך, בפערים החברתיים, במחירים, בועדים ועוד קשקושים. אף אחד לא יתעסק בבעיות המוחשיות של כבישים פקוקים, כביש 6 המגוחך, ברכבת ישראל הבדיחתית, ברכבת הקלה בירושלים השערורייתית ובפרויקט המפלצתי של הרכבת הקלה בתל אביב או המטרונית המביכה בחיפה (וזה חרוז).

אז אולי במקום לקטר כאן תתארגנו ותקימו מפלגה שתייצג אותכם ומיליוני משתמשי מכוניות, רכבות ואוטובוסים? (במילא אין לכם שום סיכוי להשפיע בתחומים של הפצצה באירן, חינוך, פערים, ריכוזיות ושאר ירקות ברמה המפלגתית והפוליטית אז תקדישו את הקול שלכם לנושא שקרוב ללבכם)

תקראו לה מפלגת התחבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(במילא אין לכם שום סיכוי להשפיע בתחומים של הפצצה באירן, חינוך, פערים, ריכוזיות ושאר ירקות ברמה המפלגתית והפוליטית אז תקדישו את הקול שלכם לנושא שקרוב ללבכם)

למפלגה, או שיש כוח, או שאין.

אם אין לה כוח להשפיע בנושאים הנ"ל, אין לה כח להשפיע בשום נושא.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולשיט, לא יעבוד ולא יצליח. רשמתי את זה בעבר, רוצים להשפיע? להירשם כפעילי מפלגה באחת המפלגות הגדולות וכגוף אחד להריץ אדם שיהיה נאמן לרעיון. ראו מקרה פייגלין בליכוד 25 אחוז תמיכה כשבחלק מהמקומות יש יותר פעילי ליכוד מצביעים במרכז הליכוד מאשר קולות בקלפי ביום הבחירות הכלליות. פשוט דוחפים את האנשים היותר ימניים בתוך פלגת השלטון. 2000 קולות במרכז מפלגת קדימה שווים יותר מ25000 קולות בקלפי (פחות ממנדט אחד כאשר אחוז החסימה עומד על בערך 65 אלף קולות) 

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תעשה את זה אתה?

+1,זה לא SIMS להקים מפלגה ולרוץ לכנסת.

כמה אנשים כבר היו מצביעים לה? מפלגה שהוקמה מפורום חובבי רכב?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למפלגה, או שיש כוח, או שאין.

אם אין לה כוח להשפיע בנושאים הנ"ל, אין לה כח להשפיע בשום נושא.

.

+1

זה לא שמפלגה אחת ממונה על נושאים חשובים יותר ומפלגה אחרת על פחות.

תצבור מספיק כח - תוכל להשפיע על הכל, לא תצבור - לא תשפיע על כלום.

בכל מקרה לרוץ לכנסת זה כזה סיבוך ואני לא מאמין שמישהו יתמוך במפלגה כזו שמה שעומד אצלה בראש זה רק בעיות הקשורות בתחבורה ותנועה בארצינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון.

למי איכפת מחינוך, בריאות, ביטחון ועוד.

הבה נשקיע הכל במחלפי ענק, נוזיל את הדלק ל 1.8 ש"ח (על משקל חי) ונקבע שזה יהיה המחיר לנצח נצחים.

באותה הזדמנות גם נבטל את כל מצלמות המהירות. נאסוף את כל המצלמות, הדבורות, הממלזים וכיו"ב, נתיך אותם וניצור רכב ענק ונסגוד לו כולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד את זה ככה - ציבור מעשני הגראס בארץ גדול יותר מציבור חובבי הרכב (עצוב אבל נכון) - ועדיין כבר כמה וכמה מערכות בחירות עלה ירוק לא מצליחה לעבור את אחוז החסימה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ +1

דיי להביט על קהילת המכוניות הנקיות והמטופחות, אשר נוסעות על כבישי ארצנו , במטרה להבין כי חובבי המוטוריקה הם זן נכחד במדינתנו :-(.

יש גם צד חיובי לסוגייה, הרי שלא צריך לבזבז כסף על סקרים יקרים; מספיק לתת מבט בוחן אחד על הכביש כדי להבין איזה אחוז מהאוכלוסיה יצביע עבור מפלגתנו החדשה. :lol:

סביר להניח שמספר הקולות יהיה זהה למספר חברי הפורום.

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה הבדלים בין אנשים בעד עישון גראס ואנשים שרוצים שהתחבורה תתפקד.

מפלגה של תחבורה יכולה לשפר את החיים של כולם לטווח הארוך.

זה לא רק מוטוריקה ונהיגהמהירה, אלא גם:

- מיסים נמוכים יותר למכוניות קטנות כדי להוריד את הנפח של הפקקים

- ייעול התחבורה הציבורית כדי שאנשים ייראו בה אלטרנטיבה אמיתית

- ייעול הרכבת ופתיחת קווים חדשים

- רגולציה של מוניות וההתנהגות של נהגים מקצועיים

- הורדת המיסים על דלק כדי שהוצאות תחבורה של האוכל ושל הכל יהיה יותר נמוך (בסוף ההוזלה מגיעה לכיס של האזרח)

- פתיחת מרכזים מוטוריים בשביל לקדם את תרבות הנהיגה

- איסור על ייבוא חלפים מאיכות גרועה והורדת מחירים של חלפים מקוריים

- ביטול המונופול של יבואני הרכב

- רגולציה של מגרשי רכב ורשות שבאמת תעשה להם בעיות אם הם לא פועלים בצורה ישרה

יש עוד המון דברים שאפשר לכתוב שישפיעו באופן חיובי על הכלכלה של המדינה, שאחת הבעיות בה (למרות שלא אומרים את זה) היא בעצם כל שיטת התחבורה המפגרת של הארץ.

זה ההבדל הגדול עם עלה ירוק, שכל מה שהם מציעים זה לעשות משהו לא חוקי ולא מקובל, לחוקי.

אני תומך למשל בעלה ירוק אבל לעולם לא הייתי מצביע להם כי המטרה שלהם לא חשובה ולא משפיעה בשום צורה על החיים שלי (אני לא מעשן, לא סיגריות ולא גראס).

אבל תחבורה?

כל אזרח במדינה עולה כל יום על האוטו או על אוטובוס או רכבת ונוסע לעבודה. זה משפיע עליו כל היום.

אם המפלגה תבטיח שהיא תפתור לו כמה בעיות שמעיקות עליו כל יום, אנשים יצביעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אנחנו לא יכולים להתאגד כמו שצריך בעקבות עליות מחירי הדלק,אז להקים דבר מורכב כמו מפלגה? אישית הייתי מצביע אם היו אנשים כריזמטים שבאמת יכולים לדחוף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אנחנו לא יכולים להתאגד כמו שצריך בעקבות עליות מחירי הדלק,אז להקים דבר מורכב כמו מפלגה? אישית הייתי מצביע אם היו אנשים כריזמטים שבאמת יכולים לדחוף.

תכלס!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תקימו מפלגה ותרוצו לכנסת?

לא הבנתי למי מופנית השאלה שלך, אבל שלח לו את זה בה"פ.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...