Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיס אשראי אמריקן אקספרס

Yakird12
שימו לב! השרשור הזה בן 4343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני יומיים התקשרו מהבנק להציע לי אמריקן אמריקן אקספרס ל3 שנים בלי עמלה .

היום קיבלתי אותו , ומבירור שעשיתי הבנתי שיש איתו בעיתיות במקומות מסוימים בחלק מבתי העסק בארץ ובחו״ל .

אני עוד חודשיים טס לאיטליה ואני מפחד שיעשו לי בעיות איתו.

כדאי להחליף למסטארכארד או שאין חשש להשאר עם מה שיש כרגע ?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תחזיק שני כרטיסי אשראי.

בישראל כמעט אין בעיות עם אמריקן-אקספרס - עד כה המקום היחיד שבו סירבו לקבל אותו היה רופא שיניים שסובל מעמלת סליקה גבוהה במיוחד על כרטיס זה.

לגבי, חו"ל - באירופה הטוב ביותר הוא מאסטרכארד, בגלל עמלת ההמרה הטובה מול האירו. בארה"ב עדיפות לויזה ואמריקן-אקספרס מאותה סיבה, כאשר אמקיקן אקספרס נחשב קצת יותר נפוץ.

ולמה אני ממליץ על שני כ"א: מסיבה פשוטה מאוד - אחד נמצא בארנק ואחד בפאוץ' הפנימי, כך שגם אם אחד נגנב אתה לא נשאר בידיים ריקות.

ועד המלצה - פתח חשבון פמ"ח באירו המקושר לחשבון העו"ש שלך, וקשר אליו את כרטיסי האשראי. כך חיובים באירו יחויבו ישירות מהפמ"ח בלי כל מיני עמלות המרה מעבר להפרש השער שתשלם ברכישת האירו, יהיה גם חסכוני וגם בטיחותי (תוכל לקחת פחות מזומן ולהשתמש בכ"א בחו"ל).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מעלות חודשית כרטיס אשראי נוסף לא צריך לגרום לך לבזבז יותר, ואם שני הכרטיסים מקושרים לאותו חשבון גם העלות החודשית מצטמצמת, בתנאי שאתה משתמש במינימום הנדרש באחד מהם.

אני אגלה לך סוד - לי ולאשתי יש, לכל אחד, חצי תריסר כרטיסי אשראי. בסופו של דבר משתמשים באחד או שניים מהם, כל השאר רק בשימושי מועדוני הלקוחות הרלונטיים (נניח - שופרסל או סופרפארם). חוץ מנפח בארנק כרטיסי האשראי המרובים לא משנים דבר בהוצאות שלנו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לך להחליף. מניסיוני, לא כל מקום באירופה מקבל אמריקן אקספרס. עדיף לך כבר וויזה / מאסטרכארד

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בעסק שלנו לא מקבלים אמריקן אקספרס (אלא אם אין ברירה אחרת), העמלות סליקה פשוט גבוהות מדי...

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצות !

לגבי 2 כרטיסי אשראי אני מעדיף שלא , זה דיי מיותר בשבילי ויגרום לי לבזבז יותר.

עד שתתקע בחו"ל עם כרטיס לא עובד/שנגנב...

לא סימפטי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מזמין מebay זה יכול להיות טוב כי אין עמלת המרה כפולה לאמריקן אקספרסס.

אצלי הם גובים 0.5% מכלל העסקה וזה העמלה היחידה שאני משלם.

שוב זה רק אם אתה קונה מebay הרבה.

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחזק את דברי falou: כרטיס אחד בארנק, כרטיס שני בפאוץ' הפנימי. ליתר ביטחון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, גם לי יש 6 כרטיסים שזה המקסימום. מעל זה לא מנפיקים כרטיס חינם. מיותר, אבל ככה יצא. אני אצמצם בהזדמנות.

לחו"ל תמיד. אבל תמיד שני כרטיסים. אמקס בכספת במלון, מאסטרקארד עלי.

לאמקס יש שירותי דרך מדהימים ויצא לי כבר להיתקע בכפר אוסטרי בטירול ולהתקשר לאמקס מקומי שידברו בשבילי עם מקומיים.

יש להם גם ביטוח נוסעים טוב יותר ממאסטרקארד.

אה. הכי חשוה. לאמקס יש CREDIT HISTORY. כיום זה נראה לך מיותר, אבל תנסה לעשות רילוקיישן מעבר לאוקיינוס וללכת לבנק. עם אמקס זה הרבה יותר קל. MEMBER SINCE 98.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תזמין כרטיס אשראי נוסף.- על כל צרה שלא תבוא.

2. היכנס לאתר אמריקן אקספרס בישראל ובחן את תוכנית "SELECTS" שמאפשרת לך לראות את העסקים בהם תקבל הנחה באיטליה במידה ותשתמש באמק"ס.

3. באותו אתר תוכל לראות גם רשימת ATM, טלפונים חשובים לשוהים בחו"ל ועוד.

4. שווה מאוד גם לקרוא על שירות "גלובל-אסיסט"

טיסה מהנה

ג.נאות: עובד באמק"ס.

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית יש שני כרטיסי אשראי מסטרקרד ואמקס.

האמקס מלא בסייגים ופחות מפנק לטעמי.

לא כל בתי העסק מכבדים אותו וזאת בעיה.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכן, איזה אמקס יש לך? באמקס שלי לא נתקלתי בסייגים, חו מאשר אותו רופא שיניים שהעדיף מאסטרכרד בשל העמלה היותר נוחה. עם זאת הכרטיס שלי בדרגה גבוהה, אם יש לך כרטיס בדרגה נמוכה (כחול או ירוק) יתכן שיש יותר מגבלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...