Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמסונג גלאקסי S3 הושק היום!

PsyRax
שימו לב! השרשור הזה בן 4380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

samsung-i9300-galaxy-s-iii-glossy-white.jpg

מפרט:

http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php

תכלס,ניראה שסמסונג השקיעו יותר בפיצ'רים תוכנתיים מאשר בחומרה שוברת שוק.

היתרון החומרתי הגדול ביותר ביחס לS2 הוא המסך הענק עם איכות 720P ורזולוציה של 1280X720:shock:

יש לא מעט פיצירים ממש מעניינים:

טכנולוגיית זיהוי תנועת עיניים, קול ותנועות.

אני נשאר עם הS2 שלי לעוד שנה לפחות עד שהפיתוח כמעט יעצר והוא יתחיל לשעמם אותי.:lol:

מה דעתכם?

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

העיצוב החיצוני לא מרשים במיוחד , הלוק הביצתי הזה הורס , מה שאני אוהב בGS2 שלי שהוא מרשים הוא נראה רציני , מתאים לגבר

הGS3 יותר נשי עם הקווים העגולים , אני אישית מאוכזב מבחינה חיצונית , וגם הולך להוריד את המודעת מכירה של הGS2 שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר - אכזבה, גם מבחינת עיצובית וגם מבחינת חומרתית.

הS3 לא מחדש שום דבר לעומת הONE X, פחות או יותר אותה החומרה. הONE X גם נראה לדעתי הרבה יותר יפה.

אגב, מי בכלל צריך פלאפון עם 4 ליבות? מה כבר יש לעשות איתו שאי אפשר עם S2 או כל מכשיר כפול ליבה אחר?

הם לא יכולים למכור את אותו המכשיר באותו מפרט אז משדרגים את הדבר שהכי קל להם וזול כדי לגרור את עדר החמורים חזרה לחנויות.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב החיצוני לא מרשים במיוחד , הלוק הביצתי הזה הורס , מה שאני אוהב בGS2 שלי שהוא מרשים הוא נראה רציני , מתאים לגבר

הGS3 יותר נשי עם הקווים העגולים , אני אישית מאוכזב מבחינה חיצונית

+1 לא אהבתי את העיצוב החיצוני. מעדיף את העיצוב המלבני של S2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא אהבתי את העיצוב יותר זורם מהמרובע והמשעמם שיש בGS2.

בכלל לדעתי סמסונג עשו בשכל שלא הפציצו שוב פעם עם חומרה סופר מתקדמת,הם כניראה למדו מהטעות של GS2.

שם הם הפציצו בחומרה אבל התוכנה היית די זוועה ובהחלט החומרה הרבה יותר מתקדמת ביחס לתוכנה.

רק היום עם יציאת הICS והפיתוח של האפלקציות והמשחקים ניתן לנצל גם אם במעט את היכולות של הSGS2.

להפציץ בחומרה חדשה לחלוטין בSGS3 היית יכולה להיות טעות,כי אין באמת שימושים לכוח העיבוד המטורף שיש כאן,מה גם שהרוב המוחלט של המשתמשים יכולים רק להנות מהביצועים על הנייר כי תכלס לא צריך אותם בפועל.

נקווה שברמה התוכנתית סמסונג ישתפרו כי יש להם המון לאן.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה דווקא עיצוב יפה.

אבל ראבאק איך אפשר לעשות ג'וגינג עם מכשיר בגודל נעל ?

אני עושה ספורט על בסיס יומי כאשר האייפון צמוד לזרוע ועדיין אני נראה ומרגיש מגוחך עם מכשיר בגודל לבנת חבלה ורצועה במידות של מד לחץ דם.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל לדעתי סמסונג עשו בשכל שלא הפציצו שוב פעם עם חומרה סופר מתקדמת,הם כניראה למדו מהטעות של GS2.

שם הם הפציצו בחומרה אבל התוכנה היית די זוועה ובהחלט החומרה הרבה יותר מתקדמת ביחס לתוכנה.

רק היום עם יציאת הICS והפיתוח של האפלקציות והמשחקים ניתן לנצל גם אם במעט את היכולות של הSGS2.

1. זה המכשיר עם המעבד מרובע הליבות המהיר ביותר בשוק כרגע (אז כן, החומרה "סופר מתקדמת" - למה ציפית? 8 ליבות ו-2GB של RAM?)

2. איזה טעות הם עשו עם ה-SGS2 בדיוק? מדובר בלהיט מכירות עולמי שגם עם השקת המחליף שלו עדיין מצליח לעמוד ראש בראש עם טלפונים שהושקו שנה אחריו

3. טלפון מדהים, הטכנולוגיה של המסך זהה ל-Galaxy Nexus שלי (Super AMOLED HD) והעיניים של כל בעלי ה-IPhone 4/S מסביבי בעבודה פשוט נפערות למראה האיכות של הצבעים והעומק של השחור.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.כל יצרן סמרטפון שמכבד את עצמו ופונה קטגורית ההיי אנד יוציא לשוק מעכשיו מכשירים בעלי 4 ליבות.

לדעתי זה מיותר בסמרטפון! הGS2 בגירסת GB עם ליבה אחת פעילה היה הכי מהיר בשוק, בICS כאשר 2 פעילות הוא בין המהירים בשוק גם מול מכשירים שיצאו הרבה אחריו.

אני אומר שסמסונג לא הפגיזו בחומרה ובצדק,המעבד הוא ממש לא הפגזה הם פשוט מיישיר קו עם המכשירים שיצאו עד כה בדור הנוכחי ויקבעו רף חדש לאלה הבאים בתור בזמן הקרוב.

2.הטעות שלהם היא בתוכנה! בלבד לא בחומרה. הרום המקורי וכל הממשק המקורי ביחד עם אפלקציות מקוריות היו מעפנים בטרוף, חלק גדול מהם מצאתי תחליפים במרקט,נקווה שבחדש הם למדו קצת מיצרין אחרים.

3.המסך בהחלט הטוב ביותר שיש. עכשיו עם רזולוציה וצפיפות פיקסלים נורמלית הוא בהחלט שולט בשוק באיכות בפועל וגם על הנייר.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, אף אחד לא שמע על ה xperia s? למה ישר להשוות לאייפון\גלקסי HTC\ S2

כששלושתם נופלים מהטלפון החדש של סוני? :|

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד משהו שאני פשוט לא מבין , למה הם לא דואגים שהפלסטיק השקוף שמגן על העין של המצלמה יהיה פנימי למסגרת החיצונית על על מנת שלא ישרט , גם כאשר מלבישים קייס הגנה לטלפון, הפלסטיק של המצלמה בה במגע ישיר עם כל משטח שהטלפון שוכב עליו

ואת הפלסטיק הזה לא ניתן להחליף הוא חלק מהמכשיר עצמו ! והוא נשרט, הנדסת אנוש דפוקה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נעזוב שניה בצד , אנדרויד , iOS ושאר דברים...

מסך 4.8? באמת? אני כבר מזועזע קשות ממכשירי 4.3 אינצ' וחושב שהגודל הזה נורא לפלאפון - אז 4.8 נשמע לי בכלל מגוכך לגמרי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נעזוב שניה בצד , אנדרויד , iOS ושאר דברים...

מסך 4.8? באמת? אני כבר מזועזע קשות ממכשירי 4.3 אינצ' וחושב שהגודל הזה נורא לפלאפון - אז 4.8 נשמע לי בכלל מגוכך לגמרי.

ליביו

זה תלוי, אם המסך יגיע עד לקצוות אז המכשיר לא יהיה כל-כך גדול. גם אני חשבתי כמוך בהתחלה אבל אחרי שהתרגלתי ל-4.3 של ה-S2 אז באמת קשה לחזור אחורה, כמו שאמרו כאן (ונכון שהמסך של האייפון 4 נראה טיפה'לה יותר טוב - אבל בשבילי הוא כבר קטן מדי...)

מה שכן, שיקוצים כמו ה-NOTE הם באמת קצת יותר מדי בשבילי...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני יש תמונות של המכשיר, הוא לא כולו מסך (למרות שיותר קרוב מהS2). ארוך מהS2 ביותר מ11 מ"מ, רחב ממנו ב4.5 מ"מ, אותו עובי, כבד ב20 גרם.

האמת? לא מבין למה אנשים מתאכזבים.לא ברור לי למה ציפו, אבל מעבדים קוונטיים אין עדיין. אני חושב שמבחנת חומרה מדובר במפלצת (אפילו שה-ONE X עובד על שעון 1.5), עם בטריה חזקה משמעותית מהאלטרנטיבות. מה גם שנוספו לו פיצ'רים חביבים. נכון שאני לא אוהב את הממשק של סמסונג (הקיימים, בכל אופן), אבל זה לחלוטין פתיר.

אולי אני טועה, אבל אני חושב שמדובר במירוץ חימוש פאטתי למדי. ארבע ליבות על 1.4GHZ? מה זה כבר נותן חוץ מבנצ'מארק יותר גבוה? SKYRIM ירוץ חלק על המכשיר הזה. אני חושב שכל עוד לא נותנים אפשרות לחבר את הטלפון לעמדות עגינה כמו שיש ללפטופים, לכל זה אין משמעות.

והגודל? S2 לא נוח לי לעבודה, אז להוסיף עליו עוד כמעט עשרה אחוז לכל כיוון?

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...