Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך אלפא איציק - מוסך לרכבים איטלקיים ברחובות - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 4285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מוסך אלפא איציק, מומחה לאלפא רומיאו פיאט ולנצ'יה -ספורטיביות ואספנות.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

מוסך אלפא איציק - מוסך אלפא פיאט ולנצ'יה בשפלה

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שאינו מקשר, המדובר במוסך אלפא איציק מבית דגן- המוכר לרוב האלפיסטים[ולא רק]. המוסך עבר לפני כשנה למקום מרווח ונוח יותר ברחובות:נוספו ליפטים, מחסן, חלפים[חלקם נדירים למדי]חדר המתנה נוח ועוד. מה שנותר בעינו וטוב שכך, הוא ציוד איבחון משוכלל, קשרים טובים עם ספקי חלפים, מחיר נוח ומעל לכל- ידע רב, אהבת המקצוע, אהבת אלפות בפרט,אך גם מכוניות בכלל.

בהחלט לא ברור מאליו ולא קיים בכל מקום. לכך ניתן להוסיף יחס לבבי וחם ללקוחות, המלווה בהסבר מפורט על טיב התקלה והתיקון .עוד תיפגשו שם אלפיסטים, בעלי פיאט ספורטיביות ומשפחתיות, פיג'ו סיטרואן ועוד. במילים אחרות חובבי רכב שנותנים למקום צביון של מיפגש רכב איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור לקוח של איציק יש לי רק דברים טובים להגיד עליו.

עבודה מקצועית, יחס אדיב מצידו ומצד מישקה שעובד שם גם.

פירוט על כל פרט ולא מחפף או עושה עבודה "ערבית" כמו שקוראים לזה.

איציק מאוד מקצועי, הוא מאוד אמין ובעל חוש מעולה לתקלות, לא מתברבר ולא מספר חירטוטים וסיפורי סבתא.

מה שאני אוהב אצלו זה שאין קיצורי דרך, לא קומבינות ולא מעקפים! מה שצריך הוא מסדר, מחירים נוחים.

המוסך הוא מוסך כללי בעיקרון, יש מגוון רחב של רכבים שמגיעים לשם, אפילו קורולות, קנגואים וכו', ההתמחות שלו היא באיטלקיות סנוביות שאוהבות לעשות צרות :), אבל הוא כמו גננת יודע לטפל בהן.

ממליץ עליו בחום

רק שימו לב שבשעה 15:00 יש שעת בירות שם, אז תבואו עם חוש הומור!

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אני לא מטפל אצל איציק אבל יוצא לי לבלות אצלו מדי פעם, וההמלצה מגיע מחבר שמטפל אצלו.

בקיצור חבר מטפל אצלו באלפא שלו והוא מרוצה גם מהשירות וגם מהמחירים. מעבר לזה אנחנו תמיד מתקבלים שם בברכה יושבים, שותים קפה, מדברים ומעשירים את הידע שלנו. גם איציק וגם מישקה אחלה.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו עבד יחד עם שבי על התמא טורבו שלי, לא היה מאושר ממני - עבודה נהדרת שלו ושל שבי. לבחור בהחלט ידי זהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות,אני לקוח שלו כבר שנים- 2 אלפות 156.

כל מה שנאמר ע"י הכותבים הקודמים-נכון ומדוייק.

האיש יודע מה הוא עושה, ובהרבה מקרים מאבחן את הבעיה עוד לפני החיבור למחשב.

הערה ואזהרה-אל תצפו שהוא יכין לכם קפה.:-D

בשורות טובות

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף למשבחים.

מדובר באדם שזה מה שהוא- קודם כל בן אדם, סבלני אדיב וסימפטי.

כמובן שמקצועי ביותר לכל סוגי הרכבים עם דגש מיוחד על איטלקיות.

הבנאדם חי ונושם איטלקיות ובעל חיבה מיוחדת למנועי הבוקסר של אלפא.

מומלץ בכל פה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בהמשך לכל מה שנאמר כאן,איציק הוא אנציקלופדיה מהלכת בכל הנוגע לאלפות בפרט ואיטלקיות בכלל.

(ששש..לא לגלות,אבל גם בצרפתיות יש לו ידע עצום)

בחור הגון,מהסוג שקשה למצוא היום,בטח ובטח בניגוד גמור לסטיגמה של מוסכניקים.(הוא רק נראה כמו אחד כזה :D)

וכל זה נאמר אחרי יותר מאלפא אחת וכמה שנים של היכרות.

וכמובן שעל הדרך,להתרשם ממבחר הרכבים שעומדים אצלו לטיפול,חדשים וישנים כאחד. כיף כיף כיף.

מומלץ בחום!

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...