Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוקוס 2012 טיטניום חדשה. שאלות למי שקנה או יודע בעיניין איבזור נוסף

Guest capslock
שימו לב! השרשור הזה בן 4346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שוקל לקנות פוקוס הנ"ל.

בסוכנות, קיבלתי הצעת מחיר זריזה לאחר נסיעת מבחן.

עקב לחץ זמן, לא הספקתי להתעמק בפרטים.

בהצעה, מטריד אותי דווקא עיניין האביזרים הנוספים החיוניים: קודן וחיישני רווורס.

כללית, אני מעדיף לשלם כמה מאות שקלים יותר ולהתקין אצל היבואן.

הבעיה היא המחיר.

בהצעה שלהם:

קוברה 15 (קודנית + עלוקה): 2590

חיישנים, גלאי אחורי (תצוגה מקורית): 1650

המחירים מופרזים לחלוטין.

לפני שאני מברר בסוכנות מה האפשרויות לפני הזמנה, הנחות וכו' (בטויוטה, שאני מכיר, מדובר על כ 500 ש"ח כל תוספת), הייתי שמח לקבל טיפים ומידע ממי שקנה או סתם יודע.

דבר נוסף שמטריד, כשהעלתי נושא הצבע לפוקוס 5 דלתות, הסוכן דיבר איתי על חודשים לצבע שלא קיים במלאי, מוזר.

תוספת: נסיעת מבחן, האוטו הרגיש מצויין מבחינת נוחות ורעש בנסיעה עירונית.

הגיר רעד קלות בהזדחלות בפקק, אבל לא הדרדר בהזדחלות בעליות.

הגיר סבל מהשתהות קלה בהורדת הילוך. ביצועים טובים אבל לא מדהימים.

בשיוט, רעש כביש קל, מעט גבוה מהצפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאף אחד לא קונה את הפוקוס כאוטו פרטי, רק ליסינג.

מאוד מצער ומטריד.

אם בפורום המכובד הזה, שכולל חובבי רכב שמוכנים לא ללכת על הבנלי, אף אחד לא קונה מכספו פוקוס, מה יגידו אזובי הקיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שאף אחד לא קונה פוקוס כרכב פרטי במיוחד בגרסה בסיסית :-D טוב, כמעט אף אחד, בטח יש כמה אנשים שלא איכפת להם לאבד 20 אלף שקל ברגע שרכב יצא מהסוכנות (אחרים גם מאבדים, אבל לא במימדים כאלה), כי חברת ליסינג משלמת, אאל״ט על אוטו 20 אלף פחות מהצרכן הפרטי (היו כתבות בנושא הזה), וכשהיא מוכרת, המחיר כמובן גם הרבה יותר נמוך, כך שאם קנית פוקוס, הוא יהיה אתך לנצח :-) תודה לחברות ליסינג שהרגו שוק פרטי לכ״כ הרבה דגמים, אני בתהליך הרכישה שהיה לפני חודש אפילו לרגע לא שקלתי רכבים שהם ״קורבנות ליסינג״ (פוקוס, קורולה, מאזדה 3).

למרות שכרכב הוא רכב טוב, ללא ספק.

לגבי הצעה שקיבלת אכן הצעה פשוט ביזיונית, מה זה 1650 שקל על חיישני רוורס ??? שעולים 35 דולר בדילאקסטרים !!!

אני בסקודה קיבלתי את ה״הטבה״ הזו בחינם, וגם איתוראן סייב, בטח גם אחרים נותנים אם לא חינם אז במחיר סימלי. גם קודנית - הם עושים צחוק ?

דרוש לקבל את זה חינם, או נגיד מקסימום 1000 שקל על שני הדברים, לא נותנים ? סוכנות הבאה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המחירון הקורולה שומרת ערך הכי טוב מבין כל המכוניות המשפחתיות למרות שהיא נמכרת לליסינג בכמויות.

הייתי מוכן להפסיד קצת לטובת אוטו באמת טוב, אבל ההרגשה בסוכנות פורד שהם לא באמת בנויים למכור ללקוחות פרטיים.

יתכן שהונדה סיוויק היא הפשרה הטובה ביותר. שם נתנו לי הרגשה שמאוד מעוניינים למכור לי, והיא כמעט ולא נמכרת לליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...