Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני או מיני חדשה בטווח ה 70-80אלף

e-r-a-n
שימו לב! השרשור הזה בן 4368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכולם..

אני מתלבט עבור קרוב משפחה שהתייעץ ושאל לדעתי.

מדובר על רכב ידני ואין צורך במרחב גדול מדי, ככה שאם רכב מעט צפוף מהאחר זה לא סוף העולם.

מבחינת מיני, יש את הפיקנטו ב 62K וזמן המתנה ארוך מאוד, או הפנדה החדשה אך החל מ 75K ?

מבחינת סופר מיני, יש איביזה ב70K (או שכבר נגמר? הפרסומת עוד מופיעה באתר) ויש פיאסטה ב 75K. מה עם הפולו? היה עליה מבצע כלשהו בזמנו. ועכשיו? לא הצלחתי למצוא.

מבחינת דרישות מהרכב - אין הרבה..יהיה נחמד אם יהיה BT אבל כנראה שלא, אז אפשר להסתפק ב AUX.

מעבר לכך....

אשמח לדעת אילו עוד אופציות עומדות בפני.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנדה החדשה מתחילה ב 70 ועכשיו גם יש הנחה של 2,000 ש"ח או לחילופין 7 שנים אחריות.

אם הנסיעות שלך הן בעיקר בתוך העיר ואין לך צורך בתא מטען גדול או מרווח אחורי גדול, לדעתי אין טעם לקחת רכב סופר מיני למרות המחיר המפתה. לרכבי המיני פלוסים לא מבוטלים - כל מה שקשור לחניה, צריכת דלק וכו'.

מה עם יונדאי I10?

אם בכל זאת סופר מיני אז תבדוק גם את הניסאן מיקרה הידנית. המחיר אטרקטיבי והאבזור שלה מצוין (כולל בלוטות'), עם זאת ממליץ לעשות נסיעת מבחן בעיקר עליה, בגלל מנוע ה 3 צילינדרים הרועש שלה, בגלל התנהגות הכביש ובכלל העברת ההילוכים הנוקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמני ההמתנה לפיקנטו מתחילים להתקצר לאחרונה, היבואן מקבל יותר משלוחים של הרכב ומצמצם את הפער. עדיין לא מדובר על אספקה מיידית, לפחות לא ברכישה ישירות מהסוכנות, אבל יש שיפור.

מלבד הפיאסטה שהזכרת, האיביזה עדיין נמכרת ב-69 אלף ש"ח וגם סקודה פאביה באזור הזה ועולה כמדומני 73 אלף ש"ח במבצע הנוכחי. על הפולו יש מבצע ב-80 אלף ש"ח לגרסת ה-3 דלתות 1.4 ידני. חוץ מאלו יש לך גם את ניסאן מיקרה שעולה 75 אלף ש"ח לגרסה הידנית ואפילו מגיעה עם בלוטות' :-D

כמעט שכחתי את רנו קליאו, גם בסביבות ה-70 אלף ש"ח לגרסה הידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי היום במחירים שלך ההתבלטות שלי הייתה בין הפיאסטה לבין קאיה ריו,לא חושב שיש טעם לרכב מיני כמו בפנדה ב 70K.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון,אבל התקציב המקסימלי שלו 80,זה תוספת של 2K,פשוט לדעתי הריו מאוד מרשימה לכן כן הייתי מותח טיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס של עלות תועלת מכל מה שהזכרת אני חושב שהפביה עדיפה. תא מטען גדול יחסית לקבוצה וביצועי מנוע מצוינים וגם חסכונית. בשלושת הפרמטרים האלה היא עדיפה על הפיאסטה. הפורד יפה וחדישה יותר וגם יש לה יותר כריות אוויר. הפיקנטו פשוטה מדי מבחינת איבזור ויכולת וכל מטרתה היא להיות מכונית עירונית זולה עם מינימום דרישות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי שהכיוון דיי היה ברור לכיוון האיביזה ב70, צצה לה הסוויפט ב 77K.

אם נזניח לרגע את הפער הכספי של 7K, מי עדיפה?

הסוויפט עם 10כ"ס יותר אך מנוע קטן יותר - באמת זריזה יותר?

איבזור אני משער שאין הרבה הבדל..כי פשוט אין :roll:

אחריות - שנה נוספת לסוויפט, נכון?

אמינות ונוחות?

מישהו מכיר את הרכב מנסיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לראות במה היא עדיפה על הפיסאסטה שזולה ממה ב 2K?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר חשבתי שאני סגור על הפיאסטה אבל אז הגיע המבצע של הסוויפט...

אחרי ביקור בסוכנות סוזוקי בצ'ק פוסט הגעתי למסקנה שאפשר להוריד את המחיר ב- 1.5K פלוס להוציא חיישני רוורס

מחר אני עושה נסיעת מבחן על הסוויפט ונראה אם היא באמת עדיפה על הפיאסטה

אתמול אופל אסטרה GL1400 ידנית

היום פולסווגן בורה 1600 ידנית

מי יודע מה יהיה מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקרוא פה את התרשמותך מהשניים, ואם יצא לך להתרשם מהאיביזה אז גם לעומתה.

לצערי נבצר ממני כרגע לבצע את הסיבובים האלה בין סוכנויות בעצמי..אני בתקופה מאוד עמוסה כרגע :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DR6633 אני לא בטוח שהחלפים יהיו הרבה יותר זולים אם בכלל,לגבי השוק הזמן יגיד הפיאסטה ידנית זה עוף חדש בשוק מעניין מי ילך חזק יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...