Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה החוק אומר לגבי קרוואן נגרר?

שימו לב! השרשור הזה בן 4322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם מותר לי לבנות אחד בבית?

ואם לא, מה התנאים לגרירת קרוואן כזה מוכן?

ומה המשקל המקסימאלי שמותר מבחינת החוק לרכב מסחרי עד 4 טון לגרור?

123549617134157.jpg

ושאלה אחרונה, מה הטסט הממוצע לעגלה נגררת?

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רישיון משאית,

אבל הרכב שלי הוא מסחרי עד 4 טון,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מותר לי לבנות אחד בבית?

מותר לך לבנות אחד כזה בבית. מצד שני לא תקבל רשיון לנגרר.

יצור נגרר לרבות קראוון נגרר, דורש שהיצור יבוצע ב"מפעל מאושר" ובדיקת מכון תקנים/מעבדה מוסמכת.

גם אם תאורטית יחתום מהנדס רכב על כך שהנגרר עומד בכל אמות המידה הנדרשות, היות ומלכתחילה היצור לא היה במפעל מאושר, לא תוכל לקבל רשיון ולפיכך תנועתו בדרכים תאסר.

לתשומת ליבך, גם לנגרר יש רשיון ומספר רישוי וגם הוא עובר טסטים שנתיים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר לך לבנות אחד כזה בבית. מצד שני לא תקבל רשיון לנגרר.

יצור נגרר לרבות קראוון נגרר, דורש שהיצור יבוצע ב"מפעל מאושר" ובדיקת מכון תקנים/מעבדה מוסמכת.

גם אם תאורטית יחתום מהנדס רכב על כך שהנגרר עומד בכל אמות המידה הנדרשות, היות ומלכתחילה היצור לא היה במפעל מאושר, לא תוכל לקבל רשיון ולפיכך תנועתו בדרכים תאסר.

לתשומת ליבך, גם לנגרר יש רשיון ומספר רישוי וגם הוא עובר טסטים שנתיים.

.

תודה על המידע, לגבי הרישוי לנגרר, אני יודע, זה כלי רכב בנפרד,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מתקינים אצלך ברכב וו גרירה- מציינים את המשקל הנגרר המקסימלי שמותר לו לגרור! וזה תלוי במשקל העצמי של הרכב ובעוד כמה נתונים- מתקיני הוווים יודעים את זה מצויין! לגבי הייצור העצמי- לפני שאתה מנסה אפילו לגררו אותו- אתה חייב ברישוי אחרת דינו בדיוק כמו נהיגה ברכב ללא רישוי בתוקף! וזה נכון- כי כבר קרו מקרים שאנשים נהרגו מהנגרר החובבני או כזה שתוקן באופן החובבני וגרם לתאונות הקשות! אז לא משחקים עם זה...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
תודה על המידע, לגבי הרישוי לנגרר, אני יודע, זה כלי רכב בנפרד,

מהצד השני של הנושא תוכל לבנות אחד שניתק מהנגרר ולא תיצרך את מסכת היסורים של הרשויות משהו כזה

דוגמא 2 לבניה.JPG

2011-07-22 10.22.35.jpg

דוגמא 3 בניה.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסיי,

מה זה ניתק מהנגרר ?

האם כוונתך שהקראוון מונח על גבי עגלה מאושרת ?

כלומר, יש עגלה מאושרת ועם רשיון, ויש קראוון מושלם שאתה מניח אותו על העגלה בעזרת מנוף ? (למעשה הקראוון הוא כביכול מטען המונח על העגלה).

אם לזה התכוונת, אני לא בטוח שבעיסקה הכוללת זה יצא לך יותר זול - אולי יצא יקר יותר.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסיי,

מה זה ניתק מהנגרר ?

האם כוונתך שהקראוון מונח על גבי עגלה מאושרת ?

כלומר, יש עגלה מאושרת ועם רשיון, ויש קראוון מושלם שאתה מניח אותו על העגלה בעזרת מנוף ? (למעשה הקראוון הוא כביכול מטען המונח על העגלה).

אם לזה התכוונת, אני לא בטוח שבעיסקה הכוללת זה יצא לך יותר זול - אולי יצא יקר יותר.

.

בטוח יוצא יותר זול ........התמונה האמצעית קרוון שלי . בניה עצמית. והינה עוד תמונה

2011-07-22 10.50.51.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה הולך לטסט, אתה מוריד את הקראוון מהעגלה ?

בדקת שהמשקל הכולל של העגלה והמטען הם בגדר המותר ?

אגב, לגבי המצנן - פתחי האיוורור שלו חסומים בתוך הארון גם מהצד וגם מאחור. זה מתכון לקיצור אורך חייו.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=_E-V-nDAcqk&feature=youtu.be דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה הולך לטסט, אתה מוריד את הקראוון מהעגלה ?

בדקת שהמשקל הכולל של העגלה והמטען הם בגדר המותר ?

אגב, לגבי המצנן - פתחי האיוורור שלו חסומים בתוך הארון גם מהצד וגם מאחור. זה מתכון לקיצור אורך חייו.

.

מוריד בטסט (בעוד שבוע טסט שני)

משקל 520 מורשה 750 קג .מה שמשאיר 230 קג לציוד , מספיק ויותר .....

אסי בונה קראוונים

דוגמא 4 בניה.jpg

קרוואן אלומיניום 1 (5).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...