Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדור איתור "קרובות"

A110
שימו לב! השרשור הזה בן 709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

WOW...

אין מילים...

אם כך, אז גם אני מבקש בקשה

אופל 618049

פורד 609908

פיאט 970200

אופל 1616384

פורד 3393584

מלאמלא תודה רבה!!

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יוחאי,

גם אני מבקש מידע אם אפשר:

פולקסוואגן חיפושית שנת יצור 1972 מס' 311-636.

תודה מראש על הסיוע.

שלומי

וקרובת משפחתה: חיפושית ,72 - 313-632

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי של שרשור, תודה על הבדיקה.

אני מצטרף בבקשה למציאת פרטים על הרכבים המצ"ב:

1. דודג' דארט של אבא, מספר 287-034 (מצולם כאן במהלך שרות מילואים בצד המצרי של תעלת סואץ, 1974):

img477.jpg

2. אמנם חדשים, אבל אם תוכל בכל זאת למצוא פרטים על האופנועים הראשונים שלי;

מימין סוזוקי GS500, מספר 16-239-01 ומשמאל סוזוקי בנדיט 600, מספר 33-303-01

img049.jpg

ולבסוף, משהו מעניין שצילמתי בשנות השמונים, במגרש רכבים ישנים ליד אזה"ת חדרה- מעניין לדעת מתי הרכב הזה עזב את הכבישים; ביואיק סקיילארק מספר 261-666:

6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יוחאי וצהריים טובים

גם אני אם אפשר מבקש כמה רכבים האם הרשיון שלהם בתוקף ?

סובארו DL מספר רישוי 95-655-83

וחיפושית מספר רישוי 324-902

תודה מראש :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה!!!

אני חושב שעכשיו נגוזו החלומות לראות את המכוניות בהן נסעתי כילד על הכביש, למעט אותה פיאט 127 מ.ר. 970200 שלא הופיעה ברשימה.

איך פעם היינו בפורד טאונוס (שהיתה מכונית סטיישן לכל דבר) מקפלים את המושב האחורי, פורסים מזרונים בבגאז', ופשוט נוסעים לאן שאבא לוקח..

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב יוחאי,

תודה רבה על הפרטים שמסרת. אני מאושר לשמוע שהחיפושית שלי עדיין חיה ועם טסט בתוקף.

עכשיו נותר לי רק לאתר אותה ולרכוש אותה בחזרה, ואת זה אני אעשה ולא מעניין אותי כלום, ויעלה כמה שיעלה. הייתי ילד בן 8 כאשר היא הגיעה ואני הקפדתי לצחצח אותה בכל יום שישי במשך שנים עד שלצערי הוחלט למכור אותה בניגוד לדעתי. מי שמכיר אותי יודע שעד היום הצלחתי להחזיר הביתה לא מעט רכבים/אופנועים שהיו שייכים לי או למשפחתי בעברן ומשום מה נמכרו.

חברים יקרים, מי שבמקרה יודע או מכיר את החיפושית שלי שמספרה 311-636 ויכול לסייע לה לשוב הביתה, יבוא על הברכה ויקבל גם סיבוב......בנוסף על הכרת תודה ענקית.

אני סבור שהיא נראתה לאחרונה מסתובבת באיזור רמת השרון. ניסיתי במהלך השבועות האחרונים לאתר אותה אבל אחרי הרבה שעות של סיבובי סרק עם הקטנוע ויתרתי והחלטתי לנסות קודם למצוא מידע אמין יותר לגבי מיקומה.

שלומי

0507-429966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...