Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מתנה-חווית נהיגה

*mor*
שימו לב! השרשור הזה בן 4330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

אני מחפשת לבעלי מתנה ליום ההולדת קורס נהיגה או יותר נכון חווית נהיגה.

אני רוצה איזה חווית אקסטרים כייפית ומיוחדת.

אני מתלבטת בין חווית נהיגה פורמולה 2 לבין חווית מרוצים ספורטיבית על רכב ספורט מסוג MX5 (כשעתיים)

אופציה שלישית היא לקחת את חווית הנהיגה פורמולה 2 ולתת לו עוד קורס נהיגה מתקדמת.(זה קורס שהוא רוצה גם לעבור)

תודה על העזרה!

:-)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי את חווית הפורמולה 2 והיה מאוד מהנה,הזמנתי גם לאבי את החוויה ולמרות שאין לו שום זיקה לתחום(חוץ מטיולי שבילים פה ושם)הוא לא הפסיק לחייך יומיים.

הוא לא ציפה שנהיגה על ספורטיביות יכולה לגרום לכזו הנאה.

סך הכל,כשמה היא-חוויה,לא מעמיקים יותר מידי בתכני נהיגה,לכן אם בעלך מעוניין במשהו עם יותר תוכן לימודי הייתי ממליץ על קורסים אחרים,למרות ששוב-ההנאה מובטחת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנה לגבר

אם בימי ההולדת הקודמים כבר הספקתם לבלות ביחד בסופי שבוע, אם כבר קנית לו חולצה, שעון או נעליים... הגיע שוב יום ההולדת ואת כבר לא יודעת מה לקנות לו? את רוצה לפרגן לו ולפנק אותו במתנה מושלמת?

במקום לקנות לו עוד חולצה או פריט לבוש אחר, במקום לתכנן לו ביום ההולדת מגוון הפעלות ופעילויות שנראה לך שיתאימו...

בדרייב פלוס תמצאי מתנה מושלמת!

מחפשת מתנה לגבר שלך?

"גברים הם ילדים רק הצעצועים שלהם יקרים יותר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב גם כן שמסלולים או אלטרנטיבי ייתנו מענה טוב מספיק,קורס נהיגה ספורטיבית קודם ועם האוכל יבוא התיאבון לקורסים נוספים.

נ.ב כל הכבוד על היוזמה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי לכולם,

אז רציתי לעדכן שהמתנה נבחרה כבר מלפני שבועיים וחצי אבל היום בעלי עבר את חווית הנהיגה במסלולים והיה לו מדהים! מומלץ לכל אוהבי הרכב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולה לפרט מה זה כולל? מחירים?

היי,

זה נהיגה במסלול עם 2 רכבים הראשון מאזדה מיאטה 200 כ"ס הנעה אחורית והשני רנו מגאן ספורט 225 כ"ס הנעה קידמית

ישנם 4 מקצים שכל מקצה זה 5 סיבובים.

בהתחלה נותנים הסבר תאורתי של חצי שעה בערך ואז יוצאים למסלול לשעה וחצי בערך.

החוויה עלתה כ-990 ש"ח ובעלי נהנה מאוד וכל מי שהיה שם נהנה מאוד החיסרון היחיד שבעלי אמר שיש זה שזה מרגיש קצר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...