Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית קניה לא כ"כ טובה - אוטו סנטר פתח תקווה

moshes777
שימו לב! השרשור הזה בן 4372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחר דרך ארוכה, הפסד של 3 ימי עבודה ובדיקת 2 רכבים - הגעתי סופסוף לרכב המיועד:

פורד פוקוס 2009 יד 1 מליסינג, 68K ק"מ מאוטו סנטר.

עליה לכביש: 7/09 (אחריות יבואן עד 7/12)

אחריות לשנתיים או 25K ק"מ על 10 מכלולים, ובנוסף 3 טיפולים או 40K ק"מ או שנתיים (המוקדם - מן הסתם אצליח לנצל רק 2)

המחיר: 60K ש"ח.

כחבר במועדון צרכנות הוט אני זכאי להנחה של 5% נוספים במעמד החיוב (בתשלום בכ.אשראי של מועדון הוט, מוגבל ל30K ש"ח).

כלומר הנחה נוספת של 1.5K

מחיר סופי: 58.5K ש"ח

הרכב נבדק ביום שישי, ומחר (יום ראשון) אני אמור לסגור את העסקה ולקחת אותו (בעזרת ה')

אני רוצה לציין לרעה את הנציג שטיפל בי באוטו סנטר פתח תקווה.

עוד ב'שיחות המקדימות' בטלפון לא ככ התלהבתי ממנו, הוא הציע לי 2 רכבים עם נתונים שונים (כולם פוקוס 2009 - ההבדל היה בקילומטראז' ובתאריך עלייה לכביש וכמובן במחיר).

היות וכבר בזבזתי 2 ימי עבודה (שיטוט בסוכנויות) ו500 ש"ח (בדיקת רכב), רציתי לעשות כמה שיותר עבודת הכנה מקדימה לפני ההגעה בפועל לסניף. אי לכך ביקשתי ממנו שישלח לי את היסטורית הטיפולים של הרכבים הנ"ל - בדוא"ל או בפקס.

הוא התחיל לעשות לי 'פרצופים' (הוא: "זה הרבה דפים להדפיס ולשלוח", אני:"אז תשלח במייל", הוא: "זה מערכת מיושנת צריך לעשות Print Screen"' , אני:" מה אכפת לי - זאת הרי העבודה שלך, לא?") בסופו של דבר הוא לא שלח לי את ההיסטוריה של הרכבים, אלא רק יום למחרת לאחר שנסגרתי פחות או יותר על אחד הרכבים הוא שלח את ההיסטוריה שלו.

ביום שישי האחרון הגענו רעיתי שתחיה ואנוכי לראות את הרכב המיועד בסניף אוטו סנטר בקריית אריה פתח תקווה. בלי לדבר יותר מדי הוא לקח אותנו לרכב ורצה שנסע למכון הבדיקה. אמרנו שאנחנו רוצים קודם לראות את הרכב ולעשות נסיעת מבחן, הוא אמר שנסיעת מבחן נעשה בקריית אריה (כלומר באותו איזור תעשייה - אני רציתי לנסוע גם בכביש מהיר...)

בבדיקה הפריעו לנו השטיחים של הרכב - הם היו 'מקומטים', לא מקוריים ועם המון שמן (מי שניקה אותם לפני ממש השתגע עליהם עם השמן...). ביקשנו שיחליף אותם באחרים, אך הוא אמר שככה הרכב מגיע ואין אפשרות להחליף, כמובן שהתעקשנו ובסופו של דבר הוא הסכים להחליף. ביקשנו גם חיישני רוורס, אך הוא עשה פרצופים ואמר שלא יודע, גם ככה קיבלנו הנחה משמעותית בלה בלה בלה - בקיצור הוא צריך לדבר עם המנהל.

לאחר נסיעת המבחן שאלתי אותו לגבי מפתחות הרכב - הוא אמר שהרכב הזה מגיע עם שלט נוחות אחד בלבד, והשני הוא מפתח 'גולם' כדבריו - ללא שלט, אך עם צ'יפ מובנה המותאם לרכב. אמרתי שהרכב אמור להגיע עם 2 שלטי נוחות ולא אחד - וביקשתי שישכפלו אחד נוסף, אך הוא אמר שזה לא בדיוק כך, חלק מגיעים עם שלט אחד, וחלק עם שניים - הכל תלוי מה חברת הליסינג הזמינה - והרכב הזה ספציפית הגיע עם שלט אחד.

העניין הוא שאני יודע בוודאות שהוא משקר לי, כיוון שבהיסטוריית הרכב שהוא שלח לי מופיע גם 'טיפול ההשבחה' שחברת הליסינג עשתה לרכב לפני העברתו למכירה, ובטיפול זה רשום במפורש ששוכפל מפתח 'גולם' לרכב - לא הוזמן כך מראש ולא נעליים.

(במאמר מוסגר אומר שבסוכנות הקודמת בה הייתי - אלבר - יש פתק גדול ליד כל עמדה בו רשום שהרכב מסופק עם מפתח אחד בלבד - שאלתי את הנציג מדוע, והוא אמר שהרבה פעמים הרכב מוחזר לחברת הליסינג עם מפתח אחד בלבד על ידי הלקוח. אין לי בעיה לקבל הסבר כזה, אבל אני לא סובל נציגי מכירות שמספרים לי סיפורים ושמשקרים לי בפרצוף).

חזרה לסיפור - בשלב הזה כבר התעצבנתי ואמרתי לו שאם הוא לא מספק לי 2 שלטים אז אנחנו מבטלים את העסקה, הוא בתגובה סינן משהו לגבי השטיחים ולגבי כך שיש עוד הרבה לקוחות (אני לא זוכר בדיוק מה הוא אמר כיוון שהתעצבנתי...), כמובן שלא נשארתי חייב ואמרתי שיש עוד הרבה סוכנויות... מזל שאשתי הייתה שם והרגיעה את המצב (בכ"ז מדובר בעסקה כדאית מבחינה כספית) - הציעה שקודם נבדוק את הרכב (הבדיקה על חשבון אוטו סנטר - הטבה לחברים ב'מועדון הצרכנות הוט') ואחכ נראה מה הלאה.

הבדיקה יצאה מעולה - מלבד פגיעות פח משמעות נמוכה (תיקון דלת שמאל) - הכל יצא תקין, ללא הערות נוספות.

(אני חייב לומר שהבדיקה - מכון 'מבדק' פתח תקווה - קצת מחשידה בעיני - אין הערות כלל מלבד תיקוני פח? בכז מדובר ברכב שעשה 68K ק"מ... תוסיפו לכך את העובדה שמכון הבדיקה סמוך לסניף של אוטוסנטר ושהבדיקה ממומנת על ידי אוטו סנטר.

מצד שני - אבא של חבר שלי הוא בעל מוסך ומכיר את הבעלים, כשהגעתי למכון הוא הרים טלפון וביקש שיבדקו את הרכב כמו שצריך, ואני במו עיניי ראיתי שהאחראית במשרד הולכת לבוחן שבדק את האוטו ואומרת לו לבדוק כמו שצריך כי זה עבור קרובי משפחה. בסוף הבדיקה הבוחן חזר אליה ואמר לה שהאוטו טוב - מה אתם אומרים???)

חזרנו לסניף ונכנסנו ישר למנהל, סיפרנו לו את השתלשלות הדברים - הוא שמע את טענותינו, אמר שהוא אוהב ל'חתוך' דברים, הסכים להחליף את השטיחים ולהוסיף חיישני רוורס (שכחתי לבקש שלט).

בכל מקרה היה כבר מאוחר (כמעט 12 - יום שישי), אנחנו היינו חייבים להוציא את הילדים מהגן, והדואר נסגר (א"א לעשות העברת בעלות), אז אמרנו שנסגור הכל ביום ראשון.

לסיכום - השירות של הנציג היה על הפנים לאורך כל הדרך, כולל בעיות אמינות והרגשה כללית שמנסים לדחוף לך ולסמן עוד וי על עסקה. המנהל קצת שיפר את המצב.

העסקה מאוד כדאית מבחינה כספית ולכן החלטנו לסגור בכל זאת.

השירות הגרוע בלט מאוד נוכח השירות המצוין שקיבלתי בסוכנות הקודמת בה ביקרתי - אלבר ירקונים פתח תקווה - חבל רק שבבדיקה של הרכב היו הערות על חלודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחיים לא הייתי ניגש לבדיקה "מטעם", גם אם היו נותנים אותה בחינם - ולו בשביל השקט הנפשי שלעולם לא תדע אם באמת בדקו את הרכב כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא הייתי מסתמך על בדיקה מטעם המוכר.

כל מה שתיארת נשמע כמו חלק מניסיון מיקוח. זה חלק מהעניין של לקנות רכב משומש ובחלק ממה שתיארת גם קנייה של רכב חדש. אני לא רואה שום דבר פסול.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום משה,

קראתי בעיון את הודעתך. צר לי שזאת הרגשתך, זאת בוודאי לא ההרגשה שאנו מעוניינים להעניק ללקוחותינו.

אשמח אם תיצור איתי קשר בהודעה פרטית ותעביר לי את הפרטים המלאים שלך ושל הנציג שטיפל בך כדי שאוכל לבדוק את העניין.

אופיר, אוטוסנטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום משה,

קראתי בעיון את הודעתך. צר לי שזאת הרגשתך, זאת בוודאי לא ההרגשה שאנו מעוניינים להעניק ללקוחותינו.

אשמח אם תיצור איתי קשר בהודעה פרטית ותעביר לי את הפרטים המלאים שלך ושל הנציג שטיפל בך כדי שאוכל לבדוק את העניין.

אופיר, אוטוסנטר.

כל הכבוד לשירות הלקוחות שהתרשם וביקש לבדוק את העניין.

בעניין תלונתך, נראה שיש כאן מיקוח מקובל אבל ככל הנראה הנימה שבה הדברים נאמרו הייתה קצת צומרנית (אני משער לא יודע).

בנוגע לבדיקת הרכב - מכון הבדיקה משרת את אוטוסנטר כלקוח, אותך הוא לא יראה יותר בחיים, אותם מידי יום ביומו כמה פעמים. למרות שאתה מסתמך על "קירבת דם" בבדיקה הייתי מציע לך לבדוק את הרכב במכון מטעמך בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא מדובר בחווית רכישה חיובית במיוחד, אבל אני חושב שאתה טיפה מגזים.

אף אחד לא ניסה לרמות אותך או לשקר לך ובסך הכל מדובר בהתנהלות סטנדרטית של חברת ליסינג / השכרה המוכרת רכבים. לא רק זאת - המנהל טיפל בך בצורה מצויינת ונענה לכל בקשותייך.

אתה מלין על מספר דברים שאינם תקינים במאה אחוז, אבל באמת נראה שבסה"כ עמדת מול נציג מכירות לא מוצלח במיוחד שאפילו לא גובה ע"י מנהלו וקיבלת את המענה המלא.

אמנם החוויה שלך היא סובייקטיבית ואני מכבד את זה, אבל צריך לדעת גם לקחת דברים בפרופורציות, בעיקר כשעוסקים בשמו הטוב של עסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע זה בסדר שדרשת שטיחים חדשים ולא מלאים שמן , חלק מהמכוניות מגיעות עם שלט אחד וחלק אם שניים אבל גם אם הרכב הנ"ל הגיע אם שלט נוחות אחד ,זה לא סיבה לפוצץ עיסקה מה עוד שנכון יש עוד הרבה מגרשים ומקומות אבל הזמן שלך והריצות שלך

אני מכיר את זה ...

הבעיה היחידה שלקחת את הרכב לבדיקה ל"שכנים " וברור לי ולך שיכול להיות שהרכב מצויין אבל היית צריך ללכת לבדיקה בעיר אחרת

במקום אחר . מקווה שהרכב בסדר .

לא הגיוני בחיים שבדיקה יוצאת תקין ורק הערה אחת בעל משמעות נמוכה ,אני כבר החלפתי יותר מ20 מכוניות שכולם עברו בדיקה .

לעולם לא יוצא טוב ,תמיד יש כיסוי תחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

בשעה טובה אתמול סגרנו את העסקה וקיבלתי את הרכב.

אני רוצה לציין לטובה את השירות שקיבלתי מהנציג בעת סגירת העסקה (מדובר באותו נציג).

כשהגענו הרכב כבר היה מוכן, לאחר החלפת השטיחים וצביעת הקילופים הקטנים שהיו בפגושים.

הייתה בעיה עם התשלום בכ.האשראי שלי, והנציג טיפל בנושא עם המון סבלנות עד לפתרון הבעיה.

האווירה גם הייתה הרבה יותר נעימה, ובכלליות אפשר לומר שזו הייתה חוויה מתקנת - בסופו של דבר אני מרוצה הן מהשירות והן מהעסקה וזה מה שחשוב.

בדרך חזרה הביתה שמתי לב שבמהירויות גבוהות ההגה קצת רועד והרכב נוטה ימינה.

התקשרתי לנציג, והלה אמר שאסור למוסך שלהם מתי שארצה על מנת לבדוק את הנושא (על חשבונם כמובן).

לגבי הבדיקה:

לאחר שהתייעצתי טלפונית עם 'המומחים' משירות-היעוץ-לפני-קניה-של-הפורום (ליוו אותי בכל תהליך הקניה), הגעתי למסקנה שאפשר להסתפק בתוצאות הבדיקה (אמרו שתוצאות כאלו יכולות להתקבל ברכב שטיפלו בו כמו שצריך, ושאוטו סנטר מאוד אמינים - הם קונים רכבים משם לעצמם ולבני משפחתם - ולדעתם אין מה לחשוש לקומבינה בין אוטו סנטר למכון הבדיקה. אני מקווה שזו הייתה החלטה נכונה ושלא אתבדה בעתיד).

לסיכום אומר שוב - בסופו של דבר אני מרוצה הן מהשירות והן מהעסקה, ובהחלט אחזור לקנות שם בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...