Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמרור "עצור"

slash
שימו לב! השרשור הזה בן 7191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי רוצה לשמוע מכם על מערכת היחסים שלכם עם התמרור הנ"ל, ידוע שרובנו לא מתייחסים מספיק לתמרור הזה (לא מגיעים לעצירה מוחלטת, לא מסתכלים לצדדים ויש את אלו שלא מאטים בכלל אלה ממשיכים בנסיעה רגילה), דבר נוסף שידוע לרובנו הוא שיש מקומות שבו בתמרור הנ"ל מיותר לחלוטין (אל תדרסו אותי בקטע הזה), האם אתם עוצרים בכל מקום?

תיהיה כנים עד כמה שניתן.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברור שכן, אני עוצר בכל תמרור עצור גם אם זה בחניון של קניון או בכל כביש אחר.

לא בגלל השוטרים, אלא בשבילי ובשביל התנועה שבאה מצדדי, אין דבר כזה שלדעתך התמרור במיקום הזה מיותר, מי שקבע היכן להציב את התמרורים ואיזה תמרורים זה אדם מהעיריה שיש לו ידע בכך.

לכן חובה לעצור בעצור ולתת זכות קדימה.

אותו דבר גם ברמזור. (אדום כמובן)

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להודות שאני לא עוצר לחלוטין בכל תמרור עצור

רק כשאני יודע שהתמרור מיותר (בשבילי) אז אני מאט בודק וממשיך ליסוע

זה מאוד תלוי בכמות התנועה, אם יש שדה ראיה וכ''ו

אבל אני תמיד נותן זכות קדימה.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר יש תמרור עצור אני מציית לו.

בשנים קודמות היו הרבה תלונות על תמרורי "עצור" כלא מתאימים לאזור מסויים ולא מעט פעמים היו מחליפים אותם ל"תן זכות קדימה". כיום השילוט של "עצור" (שלא לדבר על בכלל) הוא הרבה יותר טוב ויש פחות בקשות לביטול/להחליפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

\

אתה יודע שלא מקבלים טוסטר מתנה על כל שמונה נקודות שאוספים, נכון?:lol:

כן צריך, לא צריך, כן במקום, לא במקום, אני עוצר ובקו העצירה. גם ככה אני מועמד לשלילה על מהירות, אז למה לי לאסוף נקודות בגלל עצירה אחת קטנה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש,

נהג מושלם ,בחווית הנהיגה המושלמת...:? ממש , סמל השלמות.

תמרור ה"עצור" מיותר בשבילך , ואור אדום - לא מיותר ? סתם רובוט.

בטח גם הפס הלבן מיותר ,הרי הכביש פנוי.

וגם הסימון "אין פניית פרסה". הרי האדיוט ששם את התמרור בטח לא ראה את מה שאתה רואה.

שים לב שלא אמרתי כלום על המהירות ,מכיוון שאני מאמין , באמת ובתמים ,שהמהירות המירבית המותרת הינה פשוט הקפאת מצב של לפני 40 שנה , בתנאים אחרים לחלוטין , וזה סתם רישעות של המחוקקים ,כיוון שהם לא נפגעים מחוק זה אך משתמשים בו כמכשיר גבייה ומס.

בקיצור -ה"עצור" לא נועד לקישוט , אלא כדי להביא את מהירותך לאפס ,ולאפשר לך לוודא שאתה לא לוקח את זכות הקדימה ממישהו וחמור מזה -עלול לסכן את שניכם.

אם היית אומר לי שעצרת והדביקו לך עבירה טכנית , על אי עצירה מוחלטת , נו. אפילו המחוקק כבר הבדיל בין שתי העבירות (אחת של מתן זכות הקדימה ואחת של העצירה המלאה) ,אבל אם אתה חושב שזה נותן לך את החופש להחליט ולהתעלם מתמרור זה , אתה לדעתי נהג מסוכן שמקומו לא על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה הנהגים והמצב כביש כפי משהוא:x

אין דין ואין דיין

(לא ידעתי שיש תמרורים שהם תופסים לגביי אחד ולגביי אחר הם לא נוגעים:shock: )

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מצחיק, תמרור עצור מיותר.....איך אני שונא את הגישה הזאת:

שאני אעצור לגמרי ואחזיר לראשון ואתעקב ל2 שניות?? לא מה פתאום! אני יודע! כולם מטומטמים ורק אני חכם!... תמרור העצור הוא לא בשבילי.....אני מעיף מבט ב30 קמ"ש, רואה שהכל בסדר וממשיך בנסיעה.....לפעמים זה גם לא נחוץ, כי כולם יודעים שהמהירות המירבית בעיר היא 50 קמ"ש אז למה לא לנסוע על 60? תמרור העצור סתם מונח שם על הכביש....אני נוסע לבד, הכביש הוא של אבא שלי, אני אסע ושכולם יחכו.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד עוצר, אבל לא תמיד בקו העצירה, בגלל שהרבה מאוד מקומות הקו עצירה פשוט לא הגיוני ! אין בו אפילו שדה ראיה נורמלי, זה כאילו שאני אעצור 20 מטר מהצומת ! אבל זה רק במקרה ואני מכיר את הצומת והתנועה מימנה, אם אני לא מכיר, אני עוצר בקו העצירה ומתקדם לאט (גלישה....)

איתי.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוצר תמיד, אבל לא על הקו, אלא איפה שנראה לי שיש לי שדה ראייה טוב

יש מקומות שקטים שאני מכיר טוב (כמו מתחת לבית) שאני מרשה לעצמי לוותר על עצירה מוחלטת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוצר תמיד, אבל לא על הקו, אלא איפה שנראה לי שיש לי שדה ראייה טוב

יש מקומות שקטים שאני מכיר טוב (כמו מתחת לבית) שאני מרשה לעצמי לוותר על עצירה מוחלטת

זה בסדר.

גם המשטרה מכירה את המקומות הללו...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...