Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת רכב בין ניסן טידה/יונדאי i30/מאזדה 3/טויוטה קורולה/הונדה סיוויק

רועי_26
שימו לב! השרשור הזה בן 4375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט בין כמה רכבים:

ניסן טידה

ניסן מיקרה

יונדאי i30

מזדה 3

טיוטה קורולה

הונדה סיוויק

בעיקרון אני מחפש רכב משפחתי אוטומט חסכוני,נוח ומרווח,חלקים לא יקרים,אמין ובטיחותי שלא עובר את ה65000 שח.

מחפש רק 1500-1600 סמ"ק.

מה הכי כדאי לי לבדוק ולאיזה לא להתקרב?

אם י עוד רכבים ציינו לי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קורולה משנת 1992 נראה לי שלא עולה יותר מ10K מתאים לך? לפי מה שכתבת אז כן.

אנא ציין שנתונים, מקוריות (ליסינג, השכרה וכו'), ידיים, קילומטראג' וכו'

מה אתה אוהב יותר? בגאג' גדול? תאוצה ?

לי נראה כאילו הרגע חזרת ממגרש ליסינג והנציג ניסה לדחוף לך את כל מה שנשאר ממלאי 2008 :lol:

פרט, ונשמח לענות לך בצורה קצת יותר רצינית שאולי באמת תעזור.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין בממאזדה ידידי יש לי רכב שיתאים לך בדיוק..יד ראשונה,לא ליסינג,52000 קמ ,נהג יחיד ורגוע שנתון 2008.

מתחייב בבדיקה.

יום טוב ובהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בתקציב הנ"ל למצוא אקזמפלר ראוי של i30 או סיביק משנתון 2008 יהיה די קשה.

אני אכתוב מה אני חושב על כל הרכבים הללו, כי היה לי עם חלק מהם ניסיון כזה או אחר:

ניסאן טידה - לא ראוי להקרא רכב משפחתי, צפוף מאוד (לשם השוואה, הקליאו שלי שהיא מכונית סופר מיני, יושבת על אותה שלדה של הניסאן טידה, שזה די מצחיק), ביצועים לא משהו, תא נוסעים די מאכזב ולא נעים לשהייה, צפוף מאחור, לא אהבתי את התגובות של הגיר, הרגשתי גם מחסור בכוח ובביצועים.

יונדאי i30 - להוריי יש את הCW שעליה יצא לי לנהוג קרוב לשנה, אני יכול לומר שמדובר באחד מהרכבים המשפחתיים היותר מוצלחים שיצא לי לנהוג עליהם. יש לו מנוע 1.6 עם 122 כ"ס (בדגם הרגיל שאתה שוקל), בCW יש 126 כ"ס, לא משהו קריטי. הגיר מגיב בזמן, הרכב די חסכוני בדלק, הביצועים נחמדים לרכב משפחתי, הרכב בטיחותי, נוחות הנסיעה טובה ממתחרות יפניות כמו קורולה, מרווח, מגיב טוב בסך הכול, מאובזר, בטיחותי. החסרון המהותי עבורי - הגה מנותק לגמריי מהמציאות, חשמלי ומעורפל.

קורולה - בתקציב שלך יש את האוטומטיות מ2006-2007 או רובוטיות מ2008 ואולי אפילו מ2009. לנו הייתה רובוטית שעליה גם יצא לי לנהוג, לא אהבתי את הרכב במיוחד, אמנם הביצועים טובים וגם צריכת הדלק טובה תודות לגיר הרובוטי, אבל נוחות הנסיעה לא מדהימה, איכות תא הנוסעים מאכזבת ותא הנוסעים מקרקש לעיתים ומראה גם פלסטיקה זולה ולא נעימה למגע, האבזור הבטיחותי דליל ביחס למתחרות כמו i30, מגאן, C4, פוקוס או 3. והגיר הרובוטי זו צרה צרורה שמגיבה לעיתים בצורה בעייתית ומסכונת.

הונדה סיביק - רכב שנמכר במחיר מופרז ולא מצדיק את המחיר שנמכר בו, לא רואה שום סיבה לרכוש אותו ולהעדיף אותו על רכב אחר. מה גם שבמסגרת התקציב לא תכנס אחת נורמלית.

זהו, זה מה שיש לי להגיד.

אני הייתי נשאר עם מגוון אחר:

פוקוס

סיביק בסימן שאלה גדולה מאוד

i30

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל האופציות שכתבת ראויות.

אחרי בדיקה עצמאית תוכל לדעת את מצבן האמיתי (ויש חברות ליסינג שמתקנות ליקויים לפני המכירה).

אני אישית נוטה לקורולה, מבחינת נוחות וחווית נהיגה (גם רכב אמין וסחיר).

*מיקרה לא מרווחת, אז לא תתאים לכם.

*ניסאן טידה 2008 תוכל למצוא גם בפחות מ60K.

ענת

אוויס

אני מתלבט בין כמה רכבים:

ניסן טידה

ניסן מיקרה

יונדאי i30

מזדה 3

טיוטה קורולה

הונדה סיוויק

בעיקרון אני מחפש רכב משפחתי אוטומט חסכוני,נוח ומרווח,חלקים לא יקרים,אמין ובטיחותי שלא עובר את ה65000 שח.

מחפש רק 1500-1600 סמ"ק.

מה הכי כדאי לי לבדוק ולאיזה לא להתקרב?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מצחיק לשים את המיקרה ואת הקורולה באותה רשימה...

יש גם סוזוקי SX4 דגם 4 דלתות, שהיא אמינה וחסכונית, רק שיש לה קורת-צד שקצת מפריעה לשדה הראיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך רכב שהוא לפחות עד 5 שנים על הכביש(הנטייה היא לשנת 2008-2009)יד 1 שעשתה פחות מ100000 קמ"ש ולא עובר את ה65000 שח מפרטי או ליסינג.

מצאתי לדוגמא ניסן טידה 2009 יד 1 ( שהיתה בהשכרה תפעולי) מחברת אלדן שעשתה 67000 קמ"ש ועולה 62000 שח.

האם זה מחיר טוב וכדאי לרכוש אותה?

הכיוון שלי כרגע היא או ניסן טידה או יונדאי i30,שהכוונה לרכב חסכוני בדלק,אמין,מרווח ,שיש בו מקום בתא המטען,נוחות בכיסא,חלקים לא יקרים ,תאוצה סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טידה יותר זולה ויותר מרווחת מi30, וצריכת הדלק של השתיים דיי דומה - נסיעה משולבת 12.8 קילומטר לליטר.

לגבי האצה וביצועים בכלליות, אני יכולה להעיד רק בנוגע ליונדאי.. "לא נפלתי".

בהצלחה,

ענת

אוויס

אני צריך רכב שהוא לפחות עד 5 שנים על הכביש(הנטייה היא לשנת 2008-2009)יד 1 שעשתה פחות מ100000 קמ"ש ולא עובר את ה65000 שח מפרטי או ליסינג.

מצאתי לדוגמא ניסן טידה 2009 יד 1 ( שהיתה בהשכרה תפעולי) מחברת אלדן שעשתה 67000 קמ"ש ועולה 62000 שח.

האם זה מחיר טוב וכדאי לרכוש אותה?

הכיוון שלי כרגע היא או ניסן טידה או יונדאי i30,שהכוונה לרכב חסכוני בדלק,אמין,מרווח ,שיש בו מקום בתא המטען,נוחות בכיסא,חלקים לא יקרים ,תאוצה סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טידה יותר זולה ויותר מרווחת מi30, וצריכת הדלק של השתיים דיי דומה - נסיעה משולבת 12.8 קילומטר לליטר.

לגבי האצה וביצועים בכלליות, אני יכולה להעיד רק בנוגע ליונדאי.. "לא נפלתי".

בהצלחה,

ענת

אוויס

טידה יותר מרווחת מ- I30 ? :shock:

נו, באמת ...

I30 :

רוחב - 177.5

בסיס גלגלים - 265

טידה :

רוחב - 169.5

בסיס גלגלים - 260

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טידה יותר מרווחת מ- I30 ? :shock:

נו, באמת ...

הוא התכוון לתא המטען...(ב-4 דלתות)

קורולה 2008 נכנסת לתקציב שלך, רק אם אתה לא נרתע מהגיר הרובוטי שלה שצריך להתרגל אליו...

(שבזכותו היא הכי חסכונית בדלק מכל הנ"ל) אם לא, אז הבגאז' של ה-i30 הוא בינוני ואולי יספיק לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא התכוון לתא המטען...(ב-4 דלתות)

אם היא הייתה מתכוונת לגודל תא המטען אז הייתה כותבת " עם תא המטען גדול יותר".

כאשר כותבים מילה מרווחת מתכוונים לרוחב ובסיס גלגלים של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת שזה נאמר בציניות...

תבדוק את הסוזוקי SX4 עם 4 דלתות, ואם קורת הצד בחלון לא מאוד מפריעה (צריך להיזהר בפניות!) אז היא אופציה טובה וחסכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לתא המטען ולמושב האחורי, ולא מקריאת נתונים, אלא מהתרשמות משהייה ברכב.

ענת

אוויס

אם היא הייתה מתכוונת לגודל תא המטען אז הייתה כותבת " עם תא המטען גדול יותר".

כאשר כותבים מילה מרווחת מתכוונים לרוחב ובסיס גלגלים של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין בממאזדה ידידי יש לי רכב שיתאים לך בדיוק..יד ראשונה,לא ליסינג,52000 קמ ,נהג יחיד ורגוע שנתון 2008.

מתחייב בבדיקה.

יום טוב ובהצלחה.

כמה אתה רוצה עליה?ומאיפה אתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לתא המטען ולמושב האחורי, ולא מקריאת נתונים, אלא מהתרשמות משהייה ברכב.

ענת

אוויס

המושב האחורי ביונדאי לא מצטיין אמנם אבל הוא בטח לא פחות מרווח מהטידה, היא צרה מאוד וזה מורגש בעיקר במושב האחורי שבו נוסע אמצעי חייב להיות סומלי ממש רעב. מבחינת תא המטען, לא משווים האצ'בק לסדאן כמו שלא משווים סדאן לסטיישן.

בכל אופן למעט המרווח אני חושב שהטידה לא רעה בכלל ואם העיצוב החיצוני לא מפריע יותר מדי אז מדובר באחלה אופציה, חסכונית יחסית ולא יקרה לעומת המתחרות אבל החסרונות הם המרווח שכבר צויין, נוחות נסיעה לא מצטיינת ועיצוב צורם לעין בעיקר בדגם הסדאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...