Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתפסתי שתוי

שימו לב! השרשור הזה בן 4375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום!

ביום חמישי האחרון בשעות הקטנות של הלילה נעצרתי על ידי שוטרים במחסום, והינשוף הראה 290 מ"ג אלכוהול בדם.

אני נוהג שלוש שנים בלי שום עבירה בלי שום כנס, אני בן 22.

ביום ראשון יש לי שימוע ובעוד מספר חודשים המשפט.

לפי מה שהבנתי בשימוע יקחו לי תרשיון לחודש.

השוטר שנפלתי עליו היה בסדר גמור עשיתי את הבדיקה ב 4:30 ובטפסים כתוב ששתיתי 2 כוסות וודקה רד בול בחצות.

השוטר רשם שעברתי את כל הבדיקות של ההליכה בקו ישר ולגעת באף בצורה טובה מאוד, הוא אמר שרשם דברים טובים עלי והבטיח שזה יספיק בשביל שלא יקחו את הרכב (הרכב של חבר).

השאלה היא מה אני עלול לקבל במשפט עצמו (ידוע שעד שנתיים) אבל אולי מישהו יכול לפי הנסיון שלו לספר.

האם כדאי לקחת עורך דין? איך להיתנהג? מה להגיד?

אני סטודנט משוחרר מצהל לפני כחצי שנה.

תודה לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל לעלות את הדו"ח וכל הטפסים שקיבלת נמצא לך אולי כשלים בהם.

תפסו אותך בדיוק במידה 290 מק"ג . 285 והיית יוצא נקי.

בקצרה אם שותים לא נוהגים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה לעניות דעתי אתה טועה, לפני כמה שבועות שאלתי עם מותר לשתות ולנהוג והתשובה שקיבלתי ממך היתה.

"אם גילך מתחת 24 אסור לך אפילו להריח אלכוהול

מעל גיל 24 אתה רשאי לשתות אבל אם תימצא אם אלכוהול מעל 290 מק"ג אלכוהול בליטר אויר נשוף בבדיקת הינשוף תצטרך להשתמש בתחבורה ציבורית.

ונושא הבטיחות הוא כמובן שולי"

פותח הנושא מתחת לגיל 24 לכן הוא בכלל לא יכול לשתות.

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק בהחלט בהערה שלך . תלמיד טוב.

לא שמתי לב ל גיל הנהג רק בן 22 לכן הקריאה צריכה להיות לא יותר מ 50 מק"ג.

עו"ד ומהר, וגם הוא יעזור רק אם ימצא כשלים רציניים בבדיקה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה לעניות דעתי אתה טועה, לפני כמה שבועות שאלתי עם מותר לשתות ולנהוג והתשובה שקיבלתי ממך היתה.

"אם גילך מתחת 24 אסור לך אפילו להריח אלכוהול

מעל גיל 24 אתה רשאי לשתות אבל אם תימצא אם אלכוהול מעל 290 מק"ג אלכוהול בליטר אויר נשוף בבדיקת הינשוף תצטרך להשתמש בתחבורה ציבורית.

ונושא הבטיחות הוא כמובן שולי"

פותח הנושא מתחת לגיל 24 לכן הוא בכלל לא יכול לשתות.

או במידה ואתה נהג חדש. גם אז (גם בגיל 30) אסור לך להריח אלכוהול...(התקנה היא עד 50 מק"ג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום!

ביום חמישי האחרון בשעות הקטנות של הלילה נעצרתי על ידי שוטרים במחסום, והינשוף הראה 290 מ"ג אלכוהול בדם.

אני נוהג שלוש שנים בלי שום עבירה בלי שום כנס, אני בן 22.

ביום ראשון יש לי שימוע ובעוד מספר חודשים המשפט.

לפי מה שהבנתי בשימוע יקחו לי תרשיון לחודש.

השוטר שנפלתי עליו היה בסדר גמור עשיתי את הבדיקה ב 4:30 ובטפסים כתוב ששתיתי 2 כוסות וודקה רד בול בחצות.

השוטר רשם שעברתי את כל הבדיקות של ההליכה בקו ישר ולגעת באף בצורה טובה מאוד, הוא אמר שרשם דברים טובים עלי והבטיח שזה יספיק בשביל שלא יקחו את הרכב (הרכב של חבר).

השאלה היא מה אני עלול לקבל במשפט עצמו (ידוע שעד שנתיים) אבל אולי מישהו יכול לפי הנסיון שלו לספר.

האם כדאי לקחת עורך דין? איך להיתנהג? מה להגיד?

אני סטודנט משוחרר מצהל לפני כחצי שנה.

תודה לכל העונים.

עונש המינימום הוא שנתיים , ולא כפי שכתבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנתיים ? כלא או שלילה ? שמעתי משהו שמכניסים גם לכלא על זה ... זה נכון ?

שאלה לפותח השרשור : הצהרת לפני השוטר שאכן שתית ?

השאלה - למה מותר 50 מק"ג , בגלל שיתכן ריכוז כזה מלילה קודם / פשוט חומר שקיים בגוף ? או האם זה בגלל שזאת שגיאת המדידה של הינשול ?

בכל אופן בהצלחה עם זה . להבא תדע לשתות איזה 2.5 ליטר מים אחרי שאתה שותה אפילו בירה אחת ולפני שאתה עולה על ההגה

(לוקח זמן והורס את הבילוי אבל מדלל את הדם ומוציא חלק מהאלכוהול בשתן).

אמא של במבי מלחכת לא רק דשא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מינימום שנתיים שלילה.

החוק קובע 240 מק"ג .

האכיפה מתחילה ב 290 בגלל בעיות של אי דיוק של הינשוף לכן נותנים מרווח בטחון.

לגבי נהג צעיר נהג עד גיל 24 ונה ג מקצועי במקום 240 מק"ג קובע החוק 50 מק"ג.

כרגע קיימת הצעת חוק ממשלתית שתקבע מדרג ענישה לפי מדרג השכרות כמו שבמהירות לא חוטפים את כל הZרג ממהירותש ל מעל 1 קמ"ש.

גישה כזו של מדרג ענישה שכאמור עדיין לא קיימת בחוק נהוגה בידי מספר שופטי תעבורה , ובורב המקרים המדינה מערערת על קולת העונש וזוכה, דהיינו מחמירים בענישה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מינימום שנתיים שלילה.

החוק קובע 240 מק"ג .

האכיפה מתחילה ב 290 בגלל בעיות של אי דיוק של הינשוף לכן נותנים מרווח בטחון.

לפי זה ולפי 50 לצעירים וחדשים => שגיאת המדידה = 50 מק"ג .

50 מק"ג זה כ 1/5 מהערך המותר . השאלה שצריכה לעלות האם זה 50 כשגיאה מקסימלית עם מרווח בטחון או איך קבעו את זה ?

איך עובד הינשוף ?

http://kolker.co.il/?p=751

לפי מה שהבנתי ,המכשיר בכלל לא מדוייק. בלי בכלל לציין שאנשים שניזונים בצורה שונה מכילים חומרים שונים בנשימה שלהם ,למשל מי שואכל הרבה בשר ושומן מן החי ,הנשימה שלו מכילה - אציטון.

אם לא הצוהר לפני השוטר שאכן הנהג שתה , כל האפשרויות פתוחות .

אמא של במבי מלחכת לא רק דשא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית משפט לתעבורה בהרכב נדיר של שלושה שופטים דן בסוגייה לרבות העדה של מומחים הן מצד התביעה והן מצד ההגנה.

קבע מה שקבע , בית המשפט המחוזי שאליו עירערה המדינה קבע 290 מק"ג וזאת כדי לכסות כל אפשרות של טעות במדידה וכו'.

לגבי חלק מהאוכלוסיה נקבע כי במקום 240 מק"ג יהיה כתוב 50 מק"ג .

לכן אני מניח כי קריאה של מעל 100 מק"ג תהיה שוות ערך לקריאה מעל 290 מק"ג

50 הכתוב בחוק + ה 50 מרווח הביטחון.

משגה להודות כי שתית.

לפני בדיקת הינשוף יש לעשות לך בדיקת מאפיינים וכבר קבע בית המשפט העליון כי גם על סמך בדיקת המאפיינים בלבד ניתן להרשיע אדם בעבירת שכרות

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בשימע, הקצין תוך 2-3 דקות, כמעט בלי להקשיב לי (דפדף בדפים שהשוטר רשם) החזיר לי את רשיון הרכב ורשיון נהיגה בלי שום שלילה עד המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בשימע, הקצין תוך 2-3 דקות, כמעט בלי להקשיב לי (דפדף בדפים שהשוטר רשם) החזיר לי את רשיון הרכב ורשיון נהיגה בלי שום שלילה עד המשפט.

הודאת וביקשת סליחה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הקצין היה שתוי ולא שם לב לגילך הצעיר וחשב 290 קריאה לעומת 290 רף האכיפה הרגילה וכן בדיקת מאפיינים תקינה .

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי ששתיתי 2 וודקה רדבול בחצות ונהגתי אחרי שהייתי בטוח בעצמי שאני כשיר לנהיגה ב 4:30... הוא לא נתן לי כמעט להוציא מילה מהפה רק ראה שהשוטר רשם דברים טובים עלי ואמר שהשוםט יחליט מה לעשות כי אני ללא שום עבר תעבורתי ושהרמת אלכוהול גבולית ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...