Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2004-2007 Subaru Outback 3.0R

ETAA
שימו לב! השרשור הזה בן 4367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני שוקל להחליף את רכבי האמין אך משעמם במשהו עם יותר פלפל. אני מחפש רכב מרווח (אך לא פול סייז כדוגמת ג'יפונים למיניהם ומיניוואנים) עם כח נחמד שיהיה נעים לשייט בו בכבישים בינעירוניים בעיקר.

אשמח לשמוע את דעתכם לגבי הרכב שבנדון, בעיקר מהבחינות הבאות:

1. אמינות - אני מניח שהרכב אמין (סובארו, בכל זאת), האם אני טועה?

2. עלויות אחזקה - אומנם הרכב עלה כחדש באזור ה-300K, אך זה סובארו - האם העלויות שפויות? אני מבין שזה לא כמו אחזקת אלטו, אך בכל זאת אשמח לקבל מושג.

3. דלק - זו הנקודה שהכי מרתיעה אותי... - האם זה מאוד נורא? אני לא מצפה לצריכה של אלטו, אך האם משהו סביב 1/10 בינעירוני זה משהו אפשרי? לפי האתר הבא זה כן אפשרי. אשמח לשמוע מבעלי ניסיון.

http://www.mynrma.com.au/motoring/reviews/car-reviews/subaru/outback-30r-1000km-road-test.htm

תודה מראש לכל המשיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב היה בבעלותי בארה"ב למשך כמה חודשים,מודל 2005. בארץ למיטב זכרוני ב2006 בוצעה מתיחת פנים לדגם עקב עליה לתקן יורו4,דבר שהוסיף עוד 50 ק"ג למשקל. כפי שתבין מדבריי בהמשך אני לא ממש אובייקטיבי אבל זוהי דעתי:

1. קשה להתייחס כי הרכב היה בבעלותי תקופה קצרה אבל הרכב עבד קשה,בתנאי סופות שלג וטמפ' של -20 מעלות באמינות מופתית כיאה לסובארו.

2. הרכב לא זול לאחזקה כמו משפחתית,העלויות יותר דומות לאחזקת פורסטר טורבו מאותם שנים. בארץ הייתי בעיקר דואג שעלויות של טיפולים וחלפים שקשורים למנוע הגדול,הוא דיי נדיר בארץ וצריך לבדוק עלויות טיפולים שקשורים בו(טיימינג,פלאגים וכו')

3.אפשרי בהחלט. קשה לי להשוות את הנהיגה בכבישים בארה"ב לארץ אבל בכבישים מהירים בארה"ב הצריכה עמדה על בערך 1:12. בכבישים עירוניים בארה"ב שאופי הנסיעה בהם יותר דומה לבינעירוני בארץ הצריכה עמדה על איזור 1:9.

מעבר לכך אומר שגם לאחר שנים הרכב הנ"ל עדיין נכלל אצלי ברשימת הרכבים הכי מהנים שנהגתי בהם. פשוט כיף להיות בו,כיף לנהוג אותו,כיף לנסות להוציא אותו משלוותו ולבדוק את יכולות מערכת ההנעה הכפולה לשמור עליי בחיים. אולי זאת ההשוואה שלי באותם זמנים לרכבים אמריקאיים כבדים אבל היכולות הדינמיות של הדגם הנ"ל הפתיעו אותי לטובה. לא חושב שלאחר רכישה של הדגם כל מה שנאמר למעלה בסעיף ההגיון באמת משנה. הרכב פשוט נותן מענה לרוב הסעיפים שבהם נמדדים רכבים,וברובן הוא אפילו מצטיין גם כיחסית למתחרים וגם בפני עצמו.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה,אבל אני מתעלק על השרשור,

אני אומנם מתעניין בB4 3.0 R לדעתי זה קרוב מספיק,

אייל מסובארו,רציתי לדעת כמה עולה טיפול קטן וגדול אצלכם במרכזי?

תודה נמרוד.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הידוע לי, אין הבדלי מידות משמעותיים בין האאוטבקים לרכבי ה׳פול סייז׳ כמו הג׳יפונים. אני טועה?

פול סייז זה משהו כמו יוקון/טאהו/סברבן/אסקלייד/נביגטור ולא ג'יפונים למניהם לרוב ודומים.

למשל זה פול סייז:

2008_gmc_yukon_denali_xl_awd-pic-62586.jpeg

27869212-623x389.jpg

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פול סייז באמריקאית. בישראלית נראה לי שגם יונדאי סנטה-פה נחשב לפול סייז.

אייל - שלחתי לך ה"פ.

Filius_Dei - תודה רבה על התשובה המפורטת והמועילה!

בינתיים הזדמן לי לקחת רכב אחד כזה לנסיעת מבחן והתרשמתי עמוקות. אני מאוד אוהב את הכוח הזמין ואת העיצוב שלו (הרבה יותר מאשר את העיצוב של הדגם החדש, אליו אני לא מתחבר). אגב, עלות הביטוח מפתיעה לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר את סוג הטיפולים.

אייל מסובארו.

סליחה,אבל אני מתעלק על השרשור,

אני אומנם מתעניין בB4 3.0 R לדעתי זה קרוב מספיק,

אייל מסובארו,רציתי לדעת כמה עולה טיפול קטן וגדול אצלכם במרכזי?

תודה נמרוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הזה נהדר. אולראונדר אמיתי - מעולה על הכביש, טוב מאוד לסוגו בשטח. אל תצפה לעלויות אחזקה זולות - המנוע בזבזני והמרכב כבד. יש מצב שתשיג 1:10 בינעירוני, אבל לא ממוצע...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד, על מנת לתת לך הצעת מחיר עלינו לדעת:

מספר הרכב

שנת יצור

נפח מנוע

אתה מוזמן לשלוח לי את המידע לפרטי ואנסה לעזור לך.

אייל מסובארו.

החלפת,פילטר דלק,פילטר שמן,פלאגים,שמן,פילטר אויר.

תודה,

נמרוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...