Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לזוג צעיר עם תינוק כ-60 אש"ח

Tobleron
שימו לב! השרשור הזה בן 4390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנו מעוניינים לרכוש רכב לזוג צעיר עם תינוק (גיל אפס).

להלן הפרמטרים שחשובים:

מחיר - כ-60 אש"ח (אפשר לזוז טיפה)

בטיחותי

בגאז' נוח לעגלה של תינוק

חסכוני בדלק

בן שלוש - ארבע פחות או יותר

אשמח לשמוע הצעות מעניינות.

נ.ב. כרגע אני נוהג בסוזוקי וואגון 2002.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שניסן נוט 2008 יכול להתאים לכם.

צריכת הדלק דומה לסוזוקי שיש לך עכשיו, רכב אמין, מרווח, בגאז' מספיק לעגלת תינוק ונוח להעמסה.

סוג של מיניוואן (קטן).

לגבי הבטיחות, יש לו 4 כוכבים.

משהו כזה:

http://www.yad2.co.il/Cars/Print.php?CatID=1&SubCatID=1&CarID=2299556&Code=0f742553539c0bb821d028f107892db0

(אין לי קשר למודעת המכירה)

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תודה על ההמלצה של נוט. נראה מעניין.

ב. טויוטה קורולה אני לא אשיג במחיר הזה מהשנתונים שאני מחפש.

ג. מה עם מיצובישי לנסר הדור החדש? 1500 סמ"ק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסר זאת כבר משפחתית, עם צריכת דלק ממוצאת לרכב מהסוג הזה.

מכונית לא רעה.

ואם כבר מדברים על קורולה, אפשר בהחלט לשקול את הצורה הקודמת ממודל 2007 (שנתון אחרון לפני הגעת גיר רובוטי).

מכונית אמינה, די חסכונית ולא יקרה לאחזקה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מיצובישי לאנסר מהדגם החדש (1500 סמ"ק) בהחלט אופציה שכדאי לשקול. במסגרת התקציב שלך תוכל למצוא רכבים מסוף שנת 2008 (גרסת ה-1800 סמ"ק) או רכבים מתחילת 2009 (גרסת ה-1500 סמ"ק). מדובר ברכב בטיחותי (5 כוכבים במבחני הריסוק האירופאיים), אל תא המטען שלו נכנסת עגלה בקלות וגם מבחינת המחיר היא קולעת בדיוק לתקציב שהגדרת. אבל כמו שכתבו לך כאן, צריכת הדלק של הלאסר, גם בדגמי ה-1,500 סמ"ק, היא ממוצעת ואינה שונה משמעותית מרכבים משפחתיים אחרים, לטוב ולרע.

אם אתה מחפש רכב בסגנון של הסוזוקי וואגון בה אתה נוהג כרגע, אני ממליצה לך לבדוק גם ההונדה ג'אז. מדובר במכונית שמאוד מזכירה את הוואגון מבחינת המבנה שלה, כלומר קטנה מבחוץ אבל מאוד מרווחת מבפנים. הג'אז חסכונית מאוד בדלק, אמינה וגם די בטיחותית. דגמי 2008-9 מעט יקרים מהתקציב שהגדרת אך לא יקרים משמעותית.

אגב, אין בעיה למצוא טיוטה קורולה מודל 2009 בתקציב שהגדרת אך ככל הנראה יהיה מדובר בדגמים בעלי הגיר הרובוטי. הגיר הזה מספק לקורולה צריכת דלק טובה יותר משל רוב המכוניות האחרות בקבוצה אבל החיסרון שלו הוא בהעברות ההילוכים הפחות נעימות בנסיעות עירוניות.

מקווה שעזרתי,

אשמח לענות על שאלות נוספות,

מיטל מאלדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם מיטצובישי לאנסר החדשה 5 דלתות?

מאיזה מודל הרכב הזה קיים?

האם הוא משמעותית יותר יקר?

תודה

מיצובישי לנסר 5 דלתות (לנסר ספורטבק) נמכרה בארץ מסוף שנת המודל 2008 אבל רוב הרכבים עלו על הכביש במהלך שנת 2009 והלאה. הדגם הזה של הלנסר נמכר רק עם מנוע 1800 סמ"ק, בניגוד ל-4 דלתות שנמכרה גם עם 1800 סמ"ק אבל גם עם 1500 סמ"ק. לכן גרסת הספורטק יקרה יותר מגרסת ה-4 דלתות, שאותה אפשר למצוא גם עם מנוע 1,500 סמ"ק ובמחירים אטרקטיביים יותר.

מקווה שעזרתי,

אשמח לענות על שאלות נוספות,

מיטל מאלדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...