Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לעצות לגבי מונובלוק

silver.d
שימו לב! השרשור הזה בן 7194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לאחר חיפושים נרחבים אחרי מונובלוק שיכול לספק שני פיונירים 305C ... נכנעתי...

אני מעוניין שתיעצו לי איזה מונובלוק שווה לקנות והיכן.

תעזרו לי בבקשה אני כבר לא יודע מה לעשות...

(לכל אלו שמרגישים מנהלים: ביצעתי חיפוש FAQ)

תודה מראש לכל המגיבים.

ג'ניה

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי פשוט תחפש ב FAQ, לא יותר פשוט !?

בכל אופן, אני חושב שמיצינו את השאלה, יש תקציב מסויים ? או מדובר פה בצ'ק פתוח ?

ואתה מעוניין בהגברה של 1600 וואט ב8 אוהם ? או שאתה מעוניין ב200 וואט ב4 אוהם ?

השאלה\בקשה שלך מאוד ריקה. אם היית משקיע קצת יותר על פרטי ההודעה, מאשר על הציניות שבה

.. זה היה יותר נחמד :)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאדי- אין את הלאנזר לשום ספק\מוכר\מתקין שדיברתי איתו... וכולם גם אמרו שלא יהיה...

למיק מיק- נמאס לי המתשובות שלך. מה שכתבתי בסוגריים למטה(בהודעה המקורית) היה מכוון לאנשים כמוך(יותר נכון אליך).

לFSOUND- תודה על העצה...אם אתה יכול בבקשה לפרט יותר על המגבר והיכן ניתן לרכוש אותו...

תודה.

הנתונים שאני מחפש במונובלוק הם שיפיק בסביבות ה700-800WRMS בהתנגדות של שני הואם.

התקציב נע בסביבות ה1500 ש"ח.

ג'ניה.

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כל מי שרושם הודעה אני רוצה.....איכותי.... שיפעיל.....

אבל לא רושם מה התקציב !icon4.gif

אני מיעץ לך לקנות

!zapco c2k-9.0xk

אחלה מגבר !

אחלה של מגבר חח

1200D של לאנזאר באמת נחמד !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאדי- אין את הלאנזר לשום ספק\מוכר\מתקין שדיברתי איתו... וכולם גם אמרו שלא יהיה...

למיק מיק- נמאס לי המתשובות שלך. מה שכתבתי בסוגריים למטה(בהודעה המקורית) היה מכוון לאנשים כמוך(יותר נכון אליך).

לFSOUND- תודה על העצה...אם אתה יכול בבקשה לפרט יותר על המגבר והיכן ניתן לרכוש אותו...

תודה.

הנתונים שאני מחפש במונובלוק הם שיפיק בסביבות ה700-800WRMS בהתנגדות של שני הואם.

התקציב נע בסביבות ה1500 ש"ח.

ג'ניה.

למה אתה עצבני? מיקמיק רק צחק איתך.

אתה רוצה זפקו? תתמכור תאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.soundonline.co.il/Product.asp?Pid=9003&Cat2Cat1ID=3&Cat2ID=5

לדעתי זה אם לא מצאת לאנזר לך על זה. זה יתן רק 600W אבל עדיין יותר חזק מכל השאר במחיר הזה חוץ מהלאנזר. זה לפחות מה שאני מצאתי. אבל זה לא מונובלוק. אבל יש לזה גם יתרונות שהוא 4 יציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B.R בכל מה שקשור לכוח אתה צודק זה הJBL אבל הבנאדם מחפש מגבר מונו (שהרבה יותר טוב מסטריאו לסאב..).

לפי דעתי אני הייתי לוקח את המגבר של הJBL המונובלוק או שתיים כאלה Rockford 501BD חח

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עוד הצעה..

אם אני לא טועה ראיתי בחנות של זיו באינטרנט פה מגבר מונובלוק של BOSS(המקורית) חזק

שעולה 1600 שקלים תיבדוק אותו...

ואם ממש אין את הלנזר אז תזמין מחו"ל ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, אני המום.. לא , לא בגלל התגובה שלך. אלה בגלל שלרגע חשבת שלא הבנתי את זה ?

דבר שני, בין אם אתה אוהב את התשובות שלי או לא, לי זה לא ממש איכפת :)

חוץ מהלאנזר המדובר והמהולל, לא נראה לי שתמצא מגבר כזה חדש, תצטרך להגדיל תקציב, או לחפש יד שניה.

דרך אגב, באיזה רכב מדובר ? והאם יצא לך לשמוע פיוניר 305 (יחיד) עם 400 אר אמ אס ?

אני חושב שקודם תשקול את שמיעה של אחד כזה עם הספק כזה, אחרי זה תנסה להתאים מערכת סאונד עם זוג כאלה.. (יהיה לך מאוד קשה)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך להגביר כל אחד ב400RMS כי הם כנראה ישרפו הנתון של הRMS הוא לתדר מסויים בתיבה מסויימת ככה שגם עם 200RMS אתה תנצל אותם טוב מאוד.

אצלי ברכב של הפיונירים שלי ביחד יכולים לקבל 600RMS והם מוגברים במגבר מונובלוק של רוקפורד 300RMS והם מגיעים לקצה המהלך שלהם עוד לפני שהוצאתי מהמגבר את כל מה שהוא יכול לתת...

חלקים איכותיים של מערכות סאונד למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך להגביר כל אחד ב400RMS כי הם כנראה ישרפו הנתון של הRMS הוא לתדר מסויים בתיבה מסויימת ככה שגם עם 200RMS אתה תנצל אותם טוב מאוד.

אצלי ברכב של הפיונירים שלי ביחד יכולים לקבל 600RMS והם מוגברים במגבר מונובלוק של רוקפורד 300RMS והם מגיעים לקצה המהלך שלהם עוד לפני שהוצאתי מהמגבר את כל מה שהוא יכול לתת...

אני חולק עליך, אני לא בטוח לגבי איזה דגם אתה מדבר, את הניסוי שלי עשיתי עם 305C.

פעם חובר למגבר של 200-250 בגישור, ופעם חובר למגבר של 350 בגישור.

הסאב נשמע כמו שני סאבים שונים לגמרי, וה350 פשוט נתן לו בוסט רציני.

(רק בשביל הרקורד, שני התיבות זהות לגמרי, מכוונות לתדר 32, באותו הרכב כמובן !

ושניהם במקביל !.

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MIKMIK צודק מספיק סאב אחד שמקבל 400RMS

אני הספקתי לישמועה שעתיים את הפיוניר מקבל 350RMS מהמונובלוק של JBL בבדיקת SPL חשבתי שהסאב עומד לצאת מהמקום בגלל העוצמה

הסאב פשוט פוצץ לי את האוזניים ...

פשוט רעד הכול הדיסקים ליד הHU אפילו רעדו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...