Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמיד קיוויתי שלא תבוא הפעם הראשונה ... (תאונה)

Y@ir
שימו לב! השרשור הזה בן 7174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי, אחרי שנה שלמה גם לי זה קרה

נתקעתי בטמבון האחורי של מישהו בחניה ... רק הטמבון שלו ניזוק, הוא נכנס פנימה קצת.

השארתי את המספר שלי על השמשה.

בתור כאלו שאולי יש להם ניסיון בכל מה שקורה לאחר פגיעות כאלו אתם יכולים אולי קצת לספר לי מה השלבים הבאים, מה הערכת מחיר לפגיעה שכזו, האם הביטוח צריך להיכנס לכל זה ... ?

תודה רבה מראש,

יאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אווץ.

יפה מאוד שהשארת פרטים. רבים היו נוסעים כאילו כלום...

מה עכשיו? חכה שהוא יצור איתך קשר.

אם אין נזק לצבע אלא רק עיקום בפגוש, הייתי הולך לפחח שהוא רוצה (או תציע את שלך, אזור ת"א אוטופיקס מתמחים בזה, הם נמצאים במוסך המרכזי של סובארו בהרצליה) ותבדוק כמה יעלה לתקן את הפגוש, אם זה זול יחסית (פחות מהששתפות העצמית שלך) עדיף לך לתקן בלי לערב את הביטוח.

אם מדובר מסיבה כל שהיא בתיקון יקר, תערב כבר את הביטוח והם ינחו אותך.

בכל מקרה נסה קודם את האופציה הראשונה, אולי תוכל לסגור את זה בכמה מאות שקלים בלי לערב ביטוח.

ושוב - כל הכבוד על השארת הפרטים. מי שעיקם לנו דלת בפוקוס לא חשב שיש בזה צורך...

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אווץ.

יפה מאוד שהשארת פרטים. רבים היו נוסעים כאילו כלום...

מה עכשיו? חכה שהוא יצור איתך קשר.

אם אין נזק לצבע אלא רק עיקום בפגוש, הייתי הולך לפחח שהוא רוצה (או תציע את שלך, אזור ת"א אוטופיקס מתמחים בזה, הם נמצאים במוסך המרכזי של סובארו בהרצליה) ותבדוק כמה יעלה לתקן את הפגוש, אם זה זול יחסית (פחות מהששתפות העצמית שלך) עדיף לך לתקן בלי לערב את הביטוח.

אם מדובר מסיבה כל שהיא בתיקון יקר, תערב כבר את הביטוח והם ינחו אותך.

בכל מקרה נסה קודם את האופציה הראשונה, אולי תוכל לסגור את זה בכמה מאות שקלים בלי לערב ביטוח.

ושוב - כל הכבוד על השארת הפרטים. מי שעיקם לנו דלת בפוקוס לא חשב שיש בזה צורך...

גיא

באמת כול הכבוד לך

לחבר שלי דפקו את הונדה אקורד שלט נזק של 2300 שקל ופשוט נעלמו

חוצפה ( למרות שזה מה שרוב האנשים במדינה שלנו היו עושים פשוט בורחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, אחרי שנה שלמה גם לי זה קרה

נתקעתי בטמבון האחורי של מישהו בחניה ... רק הטמבון שלו ניזוק, הוא נכנס פנימה קצת.

השארתי את המספר שלי על השמשה.

בתור כאלו שאולי יש להם ניסיון בכל מה שקורה לאחר פגיעות כאלו אתם יכולים אולי קצת לספר לי מה השלבים הבאים, מה הערכת מחיר לפגיעה שכזו, האם הביטוח צריך להיכנס לכל זה ... ?

תודה רבה מראש,

יאיר

כמו שגיא אמר, חכה שיצור איתך קשר.

חשוב לציין שבמידה ואכן יצר איתך קשר וסגרתם את העניין בינכם (לפעמים אפשר לסגור על פיצוי במזומן) קח מסוכן הביטוח שלך טופס מיוחד אותו אתה מחתים שהנפגע קיבל את הכסף עבור התיקון ולא יהיו לו שום טענות או תביעות בהמשך.

עותק אחד תן לסוכן ביטוח, עותק אחד תשאיר אצלך.

אם מדובר ברכב חדיש יחסית והנזק הוא מזערי לחלוטין, לא כדאי לו לתקן (חבל להרוס פגוש חדש ואלסטי עם שכבת שפכטל שתתפוצץ בכל נגיעה עם פגוש אחר או להחליפו באחד חלופי מאיכות נמוכה יותר שיסדק בקלות). עדיף לסגור את העניין בינכם. תסביר לו את העניין ואל תתבייש להציע סכום סימלי ביחס להחלפת פגוש (כי החלפת פגוש יכולה להגיע גם לאלפי שקלים). תתפלא מה שלפעמים 500 שח במזומן יכולים לעשות לישראלי המצוי...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם טוב אתה הלוואי שכולם יהיו כמוך.

גם לנו לפני איזה שנה מישהו דחף את הטמבון באוטו מין עיקום כזה שבקושי רואים בלילה לא השאיר פרטים ולא בטיח

החלטנו להשאיר את זה ככה

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי משהוא דומה, רק שרוב הנזק נגרם אצלי - לא ממש ראיתי את הנזק שנגרם לפורד (שנכנסתי בא)

אך השארתי פרטים הוא יצר איתי קשר מתברר שהורדדתי לו קצת צבא

הלכנו לפחח (שאני מכיר) כיסינו את הנזק שילמתי גרושים ספורים והכל ניגמר

מוסר השכל הוא - תנסה לעשות זאת גם ככה זה גם לא נרשם בשום מקום

נסיעה מהירה זה חוקי - כל עוד אין משטרה !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...