Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומבינה של סוכני ביטוח עם מסירת פרטים כוזבים על עבר ביטוחי

שימו לב! השרשור הזה בן 4378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בימים האלה אני מחפש איפה לחדש ביטוח מקיף לרכב.

עבר ביטוחי שלי הוא רק שנה וברוך השם לא היו לי תביעות. פניתי למספר סוכני ביטוח ומה שמעניין שאצל אותה חברת ביטוח "ביטוח חקלאי" הסוכנים מביאים לי הצעות מחיר מ2000 עד 3000 שקל. כאשר שאלתי את אחד הסוכנים איך זה הגיוני הוא ענה לי כי סוכנים שונים רושמים בפוליסה כי עבר ביטוחי שלי הוא 3 שנים ולא שנה .ככה הם מורידים את המחיר של הביטוח ומפתים את הלקוח לעשות ביטוח אצלם. כל זה נעשה בלי ליידע את הלקוח. ברור שנעשית פה קומבינה אבל מעניין אותי לדעת מי במקרה של תביעה לוקח את הסיכון. סוכן או לקוח. קשה לי לסמוך על הסוכן גם אם יבטיח לי שהוא ייקח את האחראיות על עצמו במקרה של כל הקומבינה הזאת מתגלה.

מה אתם חושבים בנושא הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזהרי מהקומבינה הזאת,במקרה של תאונה וחברת הביטוח תחקור קצת ותגלה את התרמית את לא תזכי לפיצוי ואפילו תהיה חשופה לתביעות בטח את שואלת למה ?

הדבר שאת משתתפת בו נקרא תרמית ביטוח וזה דבר פלילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזהרי מהקומבינה הזאת,במקרה של תאונה וחברת הביטוח תחקור קצת ותגלה את התרמית את לא תזכי לפיצוי ואפילו תהיה חשופה לתביעות בטח את שואלת למה ?

הדבר שאת משתתפת בו נקרא תרמית ביטוח וזה דבר פלילי

למה החלטת שמדובר בבחורה?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקומבינה הזאת תגרום לך לבטח את הרכב בביטוח חסר, מה שאומר שבמקרה של חלילה נזק חברת הביטוח תשלם לך פיצוי חסר.

לצורך העניין, אם במקום לשלם 6,000 ש"ח בשנה שילמת פרמיה של 3,000 ש"ח בשנה אזי במקרה של טוטלאס אתה עלול לקבל רק חצי משווי הרכב.

צריך להיזהר מהדברים האלו ולשים לב טוב טוב על מה חותמים במעמד כינון הפוליסה, במיוחד אם חושדים שההצעה זולה מידי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשה סדר

סוכן הביטוח הוא שלוח של חברת הביטוח כלומר מה שהוא יודע יודעת חברת הביטוחץ

אתה פונה לסוכן א' שיש לו נפח עסקאות עם חברת ביטוח Y של X ש"ח הוא ייתן לך מחיר גבוה יותר מאשר סוכן אחר שיש לו נפח עיסקאות של 10X ש"ח עם אותה חברה.

ולכן סוכן א' יכול למכור גם לוקש למה הוא מציע מחיר יותר גבוה מאשר הסוכן האחר.

אתה ממלא הצעה לביטוח אם ענית על כל השאלות אמת , חברת הביטוח לא תוכל לבוא אליך בשום טענה ותשלם לך את מלוא הכסף המגיע לך.

לכן תקפיד למלא את הצעת הביטוח בכתב ובצורה נכונה ואמיתית ותשאיר לך עותק ממנה חתום על ידי הסוכן.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתפלא אבל חברות ביטוח נותנות הנחות לא שוות לכל הסוכנים והם לא מסתירות את זה

לעיתים יש הפרשי הנחות בין סוכנים של 20% - באותה חברת ביטוח - ויש לחברות הביטוח את השיקולים שלהם

לגבי נושא העדר תביעות - כל מה שנרשם למעלה נכון

תוודא שאתה חותם על ההעדר תביעות הנכון ותעביר אותו לסוכן עם עשיית הביטוח שיחתום עליו שידוע לו שזה ההעדר תביעות

בנוסף לאחר שאתה מקבל את הפוליסה תבדוק שזה תואם את המציאות שקיימת

לדעתי האישית אף סוכן לא יתקשקש על זה כי במקרה של נזק יהיה בלאגן גדול !!!!!

גם לסוכן וגם ללקוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל את השרשור:

ביטחתי לאחרונה את רכבי בסוכנות שהומלצה כאן בפורום כמה פעמים, לא היה לי ביטוח קודם אך הבאתי אישור על העדר תביעות בנהיגה בצי רכב בשנה וחצי האחרונות, רק שתי סוכנויות הסכימו לקבל את האישור הנ"ל וכמובן שאף חברת ביטוח. כאשר קיבלתי את הפוליסה (של חברת הביטוח עצמה) נכתב בה כי ניסיון התביעות שלי הוא שלוש שנים על פי מכתב ממבטח קודם, פניתי לסוכנות וביקשתי אישור כי מדובר בהליך תקין וכי לא אחשף לתביעות עקב כך, האם האישור שקיבלתי מהם במייל קביל או שעלי לבקש בפקס/מכתב חתום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...