Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דוח שוקל האם להישפט

שימו לב! השרשור הזה בן 4387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל הצופים והעונים,

לפני זמן מה קיבלתי דוח אני יצרף תמונה שתבינו את הקטע המדובר,

הדוח הוא על עקיפה מימין שלטענת השוטר הוא יכול להמיר לי אותה לעקיפה לפניי צומת, (שוק של משטרה באמת)

נסעתי מאחורי רכב בכביש ראשי בעיר שעד לקטע המדובר חונים רכבים מצד ימין כמובן שגם בהגיע לקטע המדובר אין תמרור שמורה על להתנהג בצורה מסויימת לא צומת ולא שום דבר,

ברגע שהרכב שנסע מלפניי להלן הרכב ירוק עותת שמאלה לקחתי את הנתיב הימני ועקפתי מימינו שוטר שהגיח מהכיכר מהצד השני עצר אותי ואמר לי שעקפתי מימין נתן לי דוח על עקיפה מימין בנוסף גם הוריד לי את הרכב מהכביש על השחרת החלון האחורי דבר שאסור לו לעשות, הרכב הוחזר לכביש כמובן ביום למחרת,

ניסיתי להסביר לו שהרכב לפניי עותת שמאלה אך הוא אמר עקפת לפניי צומת כשעל הכביש שבו נסעתי אין שום תמרור שמורה על צומת או משהו כזה והוסיף לך תישפט !

האם יש טעם להישפט ?

הדוח הוא קטן (250 ש"ח) אבל אם אינני אשם איני מוכן לספוג זאת בנוסף גם את הנקודות.

ללאדדדדדדווווחחחחחחחחחחחח שם.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר הזוי

יש יכולת לסרוק את הדוח לכאן

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מותר לעקוף בצומת, כשיש שני נתיבים או יותר באותו כיוון נסיעה.

דבר שני, מותר לנהג לעבור על פני רכב אחר מימין, כאשר נוהג רכב האחר מתכוון לפנות שמאלה ואותת לכך.

שוטר לא מקצועי בעליל. גם על זה שהוריד רכב מהכביש על השחרת חלון אחורי.

בהחלט יש טעם להישפט.

אם לא עברו 30 יום, ניתן לשלוח מכתב לביטול הדוח.

האם היה מעבר חציה, אחרי הכיכר ?

האם חנו רכבים, גם אחרי הכיכר ?

מה נרשם בדברי הנהג ?

יותר טוב היה, אם היית מעלה את הדוח לכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. מעגל תנועה הוא לא צומת.

ב. אין איסור לעקוף לפני צומת, יש איסור לעקוף בתוך צומת ובכל מקרה ראה א'.

ג. למרות האמור בסעיף ב' מותר לעבור (ללא מעבר נתיב) רכב מימין בצומת בפניה שמאלה (מאחר ורדיוס הפניה מאפשר מהירות גבוהה יותר) ובכל מקרה ראה סעיף א'.

ד. מותר לעקוף מימין כאשר הרכב מאותת שמאלה.

מש"ל שוטר דפ"ר.

אני לא חושב שאתה אפילו תגיע למשפט, שלח בקשה לביטול הדו"ח עם הסבר מפורט ושירטוט. אני ממליץ שגם תלך בהקדם לצלם את הצומת, עדיף כאשר המצב בשטח דומה למצב באותו יום, ליתר ביטחון.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. מעגל תנועה הוא לא צומת. במקרה הנ"ל, זהו צומת (מפגש בין שני דרכים. גם בגלל תמרור זכות קדימה, ביציאה מהכיכר).

ב. אין איסור לעקוף לפני צומת, יש איסור לעקוף בתוך צומת ובכל מקרה ראה א'.

אין איסור לעקוף בתוך צומת כאשר יש שני נתיבים או יותר באותו כיוון נסיעה (ראה תקנה 47(ו)(1) )

ג. למרות האמור בסעיף ב' מותר לעבור (ללא מעבר נתיב) רכב מימין בצומת בפניה שמאלה (מאחר ורדיוס הפניה מאפשר מהירות גבוהה יותר) ובכל מקרה ראה סעיף א'.

באדום

ely89

במידה ובאותו זמן היו חוצים (משמאל לימין) הולכי רגל באותו מעבר החצייה שאחרי הכיכר, האם היית מבחין בהם ?

זו אחת השאלות שיכול לשאול אותך השופט ו/או התובע ולאחר מכן לעלות את הקנס ל-500 ש"ח עם 6 נק' -

על "עקיפה לפני מעבר חצייה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני מאמין שאבקש להישפט איך עובדת כל הפרוצודורה הזאת ? ותוך כמה זמן אני מגיע לדיון ?

עוד משהו שראוי לציין האם השופט או התובע בודקים עבר תעבורתי לפני מספר שנים תפסו אותי על נהיגה במהירות מופרזת ואלכוהול בכמות נמוכה מאוד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שולח בקשה להישפט בדואר רשום ( שמור את הפתק ) תוך 90 יום מיום הדו"ח .

תקבל זימון לדיון הראשון לעוד חצי שנה בערך.

בישיבה הזו השופט שואל אותך מודה ? לא מודה ? אתה עונה לא מודה אדוני השופט, השופט מנסה לשכנע אותך להודות "ומזהיר" אותך כי אתה יכול לקבל אם תורשע עונש כבד יותר.

לא השתכנעת , נקבע מועד לדיון נוסף אליו יבוא השוטר , ואז אתה תוכל לחקור אותו.

בין לבין אתה הולך לצלם את התיק במחלקת התביעות.

בתוך התיק יימצא גם גליון ההרשעות שלך ובו כל העבירות שביצעת שאת חלקם בוודאי כבר שכחת.

בזה התובע לא משתמש , והשופט לא מודע לכך עד שהשופט נותן את הכרעת הדין .

מצא אותך אשם בהכרעת הדין התובע טוען לעונש המגיע לך ואז הוא מביא לידיעת השופט את עברך

אתה טוען להקלה בעונש

ואז השופט נותן גזר דין, והוא יכול להיות מגובה הקנס המקורי ומעלה.

אם למשל יש לך על תנאי הוא רשאי להפעילו, סביר כי אם יש לך כזה הוא על עבירות חמורות ולא על עבירת הקנס הזו.

וסריקה של הדו"ח נזכה לקבל ??

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילום של הדו"ח

(לחיצה כל CTRL וגלול גלגלת העכבר תגדיל את התמונה פשוט זה הגודל המירבי שניתן היה להעלות)

מישהו יכול להסביר לי למה כתב של שוטרים נראה כאילו הם דילגו על כיתות א,ב,ג... :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל הצופים והעונים,

לפני זמן מה קיבלתי דוח אני יצרף תמונה שתבינו את הקטע המדובר,

הדוח הוא על עקיפה מימין שלטענת השוטר הוא יכול להמיר לי אותה לעקיפה לפניי צומת, (שוק של משטרה באמת)

נסעתי מאחורי רכב בכביש ראשי בעיר שעד לקטע המדובר חונים רכבים מצד ימין כמובן שגם בהגיע לקטע המדובר אין תמרור שמורה על להתנהג בצורה מסויימת לא צומת ולא שום דבר,

ברגע שהרכב שנסע מלפניי להלן הרכב ירוק עותת שמאלה לקחתי את הנתיב הימני ועקפתי מימינו שוטר שהגיח מהכיכר מהצד השני עצר אותי ואמר לי שעקפתי מימין נתן לי דוח על עקיפה מימין בנוסף גם הוריד לי את הרכב מהכביש על השחרת החלון האחורי דבר שאסור לו לעשות, הרכב הוחזר לכביש כמובן ביום למחרת,

ניסיתי להסביר לו שהרכב לפניי עותת שמאלה אך הוא אמר עקפת לפניי צומת כשעל הכביש שבו נסעתי אין שום תמרור שמורה על צומת או משהו כזה והוסיף לך תישפט !

האם יש טעם להישפט ?

הדוח הוא קטן (250 ש"ח) אבל אם אינני אשם איני מוכן לספוג זאת בנוסף גם את הנקודות.

לגבי השחרת חלונות , האם מדובר בחלון אחורי או החלונות של הנוסעים מאחורה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר הוא בוחן תנועה לא סתם שוטר עצר אותך בחצות הליל .

הו טוען שהוא נסע אחריך ולא כפי שאתה טוען

אתה לבד והוא עם עוד עד נוסף קח זאת בחשבון.

דבריך בדברי הנהג לא פועלים לטובתך

המלצתי

שלם ושכח, אלא אם אתה עם ה 4 נקודות האלה נכנס לבעיה עם נקודות קודמות שיש לך.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא נסע אחריי והגיח מהכיכר, את האמת אני לא מאמין ש4 נקודות ייגרמו לי לבעיות אבל אני לא יודע כמה נקודות בידיוק יש לי ומה החוק אומר לגביהם? איך אני בודק כמה יש לי ?

כשאני מתייחס לזה כך לשלם ולשכוח זה בטוח עדיף נסיעות לבית המשפט אובדן ימי עבודה וכו יעברו את ה250 אבל עניין העקרון והצדק עוקץ אותי קצת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...