Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנוגע לייבוא אישי של מוצר שהוא ספק תוסף תזונה, ספק תרופה

ferez
שימו לב! השרשור הזה בן 4362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.amazon.com/Vivarin-Caffeine-Alertness-Caplets-Pack/dp/B001G7QTJ2

אני לא יודע איך זה מוגדר בדיוק,

האם מישהו יודע אם זה תרופה או תוסף תזונה (בהגדרה), והאם תהיה בעיה להזמין אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך זה מוגדר, אבל לפני הרבה שנים קניתי לעצמי פעם קופסא של מוצר דומה לצורך משמרות לילה. קניתי פעם אחת, ולא יספתי כי לא הרגשתי שהמוצר עוזר לי.

עדיף הדבר האמיתי, אין כמו כוס קפה משובח, או אפילו "עלית" בריכוז של כפית וחצי לספל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאפשר לרכוש בארץ, אבל ראיתי הרבה המלצות על הכדור הספציפי הזה ואני חושב שאין אותו בארץ, ודבר שני, גם אם היה בארץ אני עדיין מאמין שבאינטרנט זה יותר זול. אז האם אני אתקל בבעיות במכס אם אזמין את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך זה מוגדר, אבל לפני הרבה שנים קניתי לעצמי פעם קופסא של מוצר דומה לצורך משמרות לילה. קניתי פעם אחת, ולא יספתי כי לא הרגשתי שהמוצר עוזר לי.

עדיף הדבר האמיתי, אין כמו כוס קפה משובח, או אפילו "עלית" בריכוז של כפית וחצי לספל.

כפית וחצי?

חובבן.

קבל מתכון:

3 כפיות (גדושות) קפה נמס.

9 כפיות סוכר.

הרבה חלב.

מים לפי הטעם (לא נכנס הרבה, זה כוס בודדת)

אני קורא לזה "קפה טורבו"

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שיש להם חשיבות לערכים התזונתיים של מה שהם דוחפים לפה לא יאהבו את הקונספט של קפה-טורבו.

זה למה הם בד"כ פונים לכדורים של קפאין.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי מאיביי, זה עלה לי 8.25$ + 15$ משלוח של מאסטופ, מכיוון שאני חייב לקבל את זה כמה שיותר מהר.

הכי זול שמצאתי בארץ היה 139 שקל, עם זמן משלוח של עד 10 ימים (?), ככה שלמרות ששילמתי גם למאסטופ עדיין יצא לי משתלם יחסית.

שמתי לב גם, שרוב האתרים הישראלים שמציעים מחיר של פחות מ-150 שקל על המוצר הזה, בעצם שולחים אותו ישירות מחו"ל וזמן האספקה זהה לזה שלוקח לחבילה להגיע מאיביי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...