Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת בקרת לחץ בצמיגים (TPMS) טויוטה קאמרי היברידי 2008

mikebg
שימו לב! השרשור הזה בן 4211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי טויוטה קאמרי היברידי 2008 שקניתי ביד שנייה ממי שעשה יבוא אישי. נקרעה לי צמיג והחלפתי אותו ומאז נורית חיישן הלחץ דולק. במוסך טויוטה כאן לא מבינים בזה מפני שאינו קיים בדגמים שהם מייבאים.

האם יש מישהו בארץ שמטפל בדברים האלה?

בתודה מראש,

מיכאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לאפס את המערכת.

זה יעזור לך:http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080715055003AAe4rFu

ואם זה לא עוזר, יכול להיות שפגעו בחיישן עצמו.

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לאפס את המערכת.

כבר ניסיתי את זה, וגם במוסך טויוטה במודיעין ניסו את כל מה שיכלו.

יתכן שבזמן שהחליפו צמיג פגמו בחיישן (אבל אינני יודע כעת באיזה מהם ...

אני נוסע לארה"ב בעוד 6 שבועות וחשבתי שאם חיישן נפגם אפשר לקנות חדש שם, אבל ממה שהצלחתי להבין באינטרנט צרין לעשות REGISTRATION לכל חיישן עם ציוד יקר מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה מק"ט מתאים אוכל לעזור לך, פנה אלי בהודעה פרטית.

לגבי כיול - ההגיון אומר שצריך איזשהו תהליך כיול על מנת שהמחשב יזהה את כל החיישנים אך מצד שני הייתי מהמר שציוד כזה קיים אצל מוסכים מורשים. גם את זה אוכל לנסות ולברר עבורך.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם הנורית דולקת או מהבהבת?

אם דולקת אז צריך איפוס מערכת. אפשר לאפס או ע"י הכפתור מצד שמאל לתא הכפפות. או ע"י OBD2.

אם מהבהבת אז יש בעיה בחיישן.

אולי תעזר ב OBD2?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם הנורית דולקת או מהבהבת?

אם דולקת אז צריך איפוס מערכת. אפשר לאפס או ע"י הכפתור מצד שמאל לתא הכפפות. או ע"י OBD2.

אם מהבהבת אז יש בעיה בחיישן.

אולי תעזר ב OBD2?

הנורה מהבהבת בהתחלה ואחר כך מתייצבת. עשיתי כבר איפוס מערכת, וגם ניסו את זה במוסך טויוטה במודיעין. נראה לי שגם חיברו משהו למערכת (הם עבדו על זה יותר משעה) אבל אמרו שהיות וזה פריט שאין בדרך כלל בארץ הם לא יכולים לאתר את הבעייה. לפחות לא לקחו על זה כסף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם ניסו כל כך הרבה, אני מאמין שיש בעיה חומרתית. כלומר, החיישן באמת לא טוב.

אולי הוא לא מכוון...?

הכי גרוע, או שתתרגל לנורה, או שתחליף חיישן.

אני מציע לך לכתוב מכתב לטויוטה ישראל וגם לטויוטה ארה"ב. אולי תהיה להם תשובה.

תסביר להם שכאן בארץ לא יודעים לטפל לך בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך שום איפוס מערכת

אם זה אותו הג'נט אז הפמצ'רמאעכר כנראה דפק לך את החיישן וצריך להתקין חדש

אחרי שתתקין חדש יהיה צורך לבצע לימוד חיישן חדש ואת זה יש לעשות עם סורק תקלות של טויוטה. ואני מקווה שאת זה לפחות המוסך ידע איך לעשות ויש לו את הציוד המתאים (מעורר חיישן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין...

בינתיים אנחנו (ישראל) נחשבים לעולם שלישי בנוגע למכוניות.

כל המכוניות מגיעות באיבזור דל ביותר ובמחיר מופקע.

אם במידה ויהיה מהפך, ויהיו מכוניות זולות יותר ועם איבזור שופע,

אנחנו בצרה צרורה כי אין ידע טכני לאף אחד...

צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צודק כי יש דגמים שמגיעים לכאן עם TPMS ולדעתי גם לטויוטה וזאת פשוט אי רצון של המוסך להתעסק עם דגמים ביבוא אישי

דווקא לא. הם השקיעו בזה הרבה זמן מבלי לקחת אגורה אחת. מבחינת טיפולים הם גם בסדר גמור. פשוט אין להם או את הציוד או את הידע או את שניהם ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין...

בינתיים אנחנו (ישראל) נחשבים לעולם שלישי בנוגע למכוניות.

כל המכוניות מגיעות באיבזור דל ביותר ובמחיר מופקע.

אם במידה ויהיה מהפך, ויהיו מכוניות זולות יותר ועם איבזור שופע,

אנחנו בצרה צרורה כי אין ידע טכני לאף אחד...

צודק?

אל תסיק מהפרט אל הכלל.

הטכנולוגיה היא לא דווקא באבזור והידע הכללי שיש אצל המוסכים כאן רחוק להיות שייך לקטגורית עולם שלישי, במובן החיובי כמובן.

TPMS קיים אצל הרבה יצרני רכב והיא לא מערכת חדשה כאן, בנוסף היא קלה לתחזוקה ואבחון וביום שתגיע, והיא תגיע לכל כלי הרכב בקרוב, לא תהיה לאף אחד בעיה לטפל בה ותיקריות ילמדו לפרק צמיגים מבלי לפגוע בחיישן הרגיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TPMS קיים אצל הרבה יצרני רכב והיא לא מערכת חדשה כאן, בנוסף היא קלה לתחזוקה ואבחון וביום שתגיע, והיא תגיע לכל כלי הרכב בקרוב, לא תהיה לאף אחד בעיה לטפל בה ותיקריות ילמדו לפרק צמיגים מבלי לפגוע בחיישן הרגיש.

המערכת ממש לא חדשה בארץ והפאנצריות היו צריכים כבר מזמן לדעת כיצד להחליף צמיג מבלי לפגוע בחיישן.

לפותח האשכול, רוב הסיכויים שהחיישן נפגע בזמן החלפת הצמיג או שסוללת הליתיום של המשדר סיימה את חייה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...